Duben 2006

Tokiáčci

27. dubna 2006 v 17:57 | ELLík


BiLLda

27. dubna 2006 v 16:52 | ELLík
Vypadá to jako fotomontáž...BiLL by se takhle přece neukazoval..=D ale vypadá to důvěryhodně..

Nakupujte TH

27. dubna 2006 v 15:49 | ELLík
Další stránka , kde si můžete koupit DVD a CD´s THáček...=) Schrei

Anketa ukončena =(

27. dubna 2006 v 15:45 | ELLík
Už byla ukončena anketa jestli US5 nebo THáčka...bohužel to dopadlo špatně , nechápu jak se to mohlo stát , že vyhrál takovej Boyband Jukněte-na-to

New Popcorn !!

27. dubna 2006 v 15:39 | ELLík
26.04.2006 vyšel novej Popcorn
Program v Praze byl vyčerpávající. Kluci se z postelí vybatolili kolem deváté hodiny (vyžádali si čtyřhvězdičkový hotel) a kolem desáté přišlo na řadu líčení. Bill se líčil sám, už má prý ty grify tak vychytané, že k tomu nepotřebuje žádnou pomoc (přesto líčení trvalo asi hodinu) a mohli se vhrnout do kolotoče rozhovorů (na den jich měli naplánovaných asi dvacet). O interview s Tokio Hotel projevila zájem řada médií, nicméně management skupiny si jich ze seznamu vybral jenom pár, kteří měli tu čest si se skupinou popovídat "face to face". Naštěstí POPCORN byl mezi nimi, takže jsme mohli s klukama dát řeč. Na celý rozhovor jsme měli jenom patnáct minut…
Pokračování v Popcornu..=/
Rozhovor :
JSTE VELICE OBLÍBENÍ,HOLKY PO VÁS ŠÍLÍ,MOHLI BYSTE MÍT NĚCO S FANYNKOU?
Tom:Jasně,proč ne,záleží na tom,jestli se člověk zamiluje nebo ne.Ale pro nějaký vztah tu není místo,protože jsme neustále na cestách a veškerý čas věnujeme muzice.
TY JSI PRÝ,TOME,NAHRÁL NĚJAKÉ PÍSNIČKY BEZ SKUPINY,JE TO PRAVDA?
Tom:Píšu písničky pro skupinu,ale ty,které by byli jenom moje,nemám.
BILLE,MÁŠ VELICE VÝRAZNOU IMAGE,CHODÍŠ TAK I NORMÁLNĚ PO ULICI NEBO DO ŠKOLY?
Bill:S tímhle make-upem chodím všude,mám ho od té doby,co jsme se s klukama poznali.
JAKÉ JSOU REAKCE LIDÍ,KTEŘÍ SKUPINU,NEBO TEBE ZNAJÍ?
Bill:S úplně cizími lidmi se v podstatě nesetkávám,a kamarádi nebo známí z toho mají smíšené pocity,buď se jim to líbí nebo ne.
NICMÉNĚ"ANTIFANOUŠCI"TVRDÍ,ŽE VYPADÁŠ JAKO HOLKA...
Bill:Dokonce to dochází až tak daleko,že se do mě někteří chlapci zamilují,protože si myslí,že jsem holka a zkoušejí mě jako holku balit.Je mi to líto,ale je to tak...
VYPADÁ TO,ŽE NEJVÍC FANYNEK MÁ TOM A BILL,NECÍTÍTE SE,GUSTAVE A GEORGU,TROCHU ODSTRČENÍ?
Georg:Cítím se skvěle:)!Spíš je to o tom,že fanynky obdivují celou kapelu a nejenom Billa a Toma.
Gustav:Jsem spíš typ člověka,který se drží v pozadí,takže mi to nevadí.
CO ŘÍKÁTE NA TO,ŽE VÁS FANYNKY NAPODOBUJÍ,CHTĚJÍ MÍT STEJNÝ PIERCING,ÚČES?
Bill:Když jsem byl malý a chodil na koncerty,tak jsem už tehdy viděl,že fanoušci kapely napodobali,přijde mi to normální a pokud mají fanoušci chuť nás napodobovat,tak mi to přijde v pořádku,proč ne?
FANYNKY NÁM PÍŠOU,ŽE BY CHTĚLI MÍT STEJNÝ PIERCING JAKO VY,ALE RODIČE JIM TO NEDOVOLÍ,CO BYSTE JIM TEDY PORADILI?
Bill:Rozhodně vytrvat,stát si na svém,rada je třeba i vzít je na piercing,aby jim rodiče poradili,v podstatě je do toho zapojit.Já jsem si tak prosadil piercing v jazyku,trval jsem si na něm a ještě jsem slíbil,že budu něčím výjimečný ve škole a rodiče to vzali.
KDYŽ JEDETE NĚKAM KONCERTOVAT,MÁTE NĚJAKÉ SPECIÁLNÍ POŽADAVKY?
Bill:Když někam jedeme,chceme mít samozdřejmě něco k jídlu a pití,žádná speciální přání nemáme,nechceme,aby nám třeba něco dovezli ze zahraničí nebo tak...
BEZ ČEHO SE NA TURNÉ NEOBEJDETE?
Tom:Teď,když jsme byli na turné v Německu,tak jsme chtěli mít s sebou stolní fotbálek a stolní tenis,a pak jídlo a pití.
CO BYSTE CHTĚLI VZKÁZAT NAŠIM ČTENÁŘŮM?
Bill:Chceme poděkovat za tu obrovskou podporu tady,i když jsme se nemohli se čtenáři a čtenářkami vidět.*

THáčka mixík

27. dubna 2006 v 13:08 | ELLík

Hlášky k soutěži

27. dubna 2006 v 12:56 | ELLík
1.Hláška - Jejda je prostredek koncertu a me se chce na hajzl co mam delat?????????uz to asi nevydrzim.........trosku si podrepnu a treba to jeste chvili zvladnu a bude to dobry...........sakra je to jeste horsi uz mi skoro vypadnou oci z dulku jestli hned neco neudelam......uz to mam udelam ze se mi zatoci hlava a ondlim a oni me odnesou jo to je dobry.......jezisi to uz nestihnu sakra uz to mam za zatackou...a je to venku..co tak vsichni blbe cumnej?????tak a pokracujem v koncerte.....Shreir ...Shreir pockat??kde sou vsichni???????:-(:-(:-(:-(


OD VERUNKY:-)
2.Hláška - Co viděl? Asi ho něco pěkně vyděsilo ......... že by nekončící zástup faninek?
OD Gianelly

"Soutěž"

27. dubna 2006 v 6:53 | ELLík
  • Vyhlašuje se soutěž o nejlepší popis týhle fotky . Myslim tím ,že tam napíšete k tý fotce,na co Bill zrovna myslel nebo co vidět (prostě to musí být trochu vtipný =). Pokud by to chtěl někdo udělat tak to můžete poslat na mail ell.02@seznam.cz a já tu všechny zveřejnim , aby se pobavili i ostatní. Pak se může vyhlásit anketa o nejlepší hlášku =) Směle do toho !! x)
  • Mohlo by to být celkem zajímavý..tak uvidíme =) ELL
  • Důležitý : nezapomeňte uvést aspon přezdívku,ať víme od koho to je =P

Avatar Billíka...

26. dubna 2006 v 22:07 | ELLík
Je stejně dobrý jak se dokážou Free Image Hosting at www.ImageShack.us tvářit vážně , když de o focení...já bych asi nemohla =D

AVAtary ♥

26. dubna 2006 v 17:09 | ELLík
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Doufám, že tu nějaký už nejsou...já už si nepamatuju kerý sem tu už dávala,tak kdyžtak sorry:)

Animáky Tokiáků

26. dubna 2006 v 16:13 | ELLík
No nejsou tyhle animačky supér? mě se moc líbí♥

Nové SPY o TH

26. dubna 2006 v 16:02 | ELLík
Supéér Nové SPY...klidně si ho můžete koupit, jak ste poznali je to o Praze...♥♥
Ale proč byste si ho kupovali,kyž tady to jde přečíst?? =)
...hnusné je jak Billa nazvali v tom člámku "hodně hubenou holkou"..fůůj...=/

Nápisy--> rette mich+Schrei !!

26. dubna 2006 v 15:55 | ELLík

Rozhovor s BiLLem

26. dubna 2006 v 15:54 | ELLík
Bille,upřímně-nemáš pocit,že ta sláva,co prožíváš,je jen sen? Je fakt,že občas se musím zastavit a uvědomit si,co se vlastně děje.To,co teď prožíváme,je hodně hustý.
Máte s bráchou Tomem nějaký vtipný "dvojčatový" zážitek? Do šesti let jsme vůbec nebyli rozpoznatelní,takže jsme toho hodně využívali ve školce.Třeba při plnění nějakých úkolů nebo tak.
Popiš svoje úplně první zamilování. Zamiluju se docela rychle,poprvé ve 12-ti letech. Každý z kapely už měl nějaký pevný vztah,ale ta pravá láska ještě nepřišla.
Kdy padla první pusa? Když mi bylo deset.Shodou okolností to byla stejná holka,se kterou se poprvé líbal i brácha.Ale byl rychlejší,stihnul to přede mnou.
Ještě řekni,že ve stejný den:-)! To zase ne:-).Bylo to o den dřív:-)
Jaké vlastnosti na tebe sedí podle znamení (panna)? Svéhlavý, egoistický a věrný-jak ve vztahu,tak v přátelství. Ctižádostivý-když něco začnu,musím to dokončit.Nejlíp jak to jde.
A kdy jsi úplně nesnesitelný? Pořád (říká Tom)! Když zpívám.Často ostatním lezu na nervy, protože si prozpěvuju skoro neustále.
Ellik x)

TH proti šikaně

26. dubna 2006 v 15:42 | ELLík
Bravo odhalilo díky anketě strašná fakta: 480 studentů bylo každý den natolik zraněno, že museli jít k lékaři. Každý pátý žák se někdy stal obětí násilí. A každý třetí má strach- a to každý den!
Tokio Hotel jsou jedni ze stovky celebrit, která šla do této kampaně bojovat prit násilí ve školách. Můžete si zakoupit různá trička, odznáčky apod. a zřejmě získanými penězi podpořit ty, kterým je ubližováno. Z ČR to asi půjde nelehce, ale kdo by měl zájem koukněte na bravo.de ;)