Joel s Hilary ♥

28. dubna 2006 v 16:28 | ELLík |  Joel Madden
Jak se potkali:David Desrosiers(kytarista Simple plan)je pozval na show své kapely. Přesně tam si Hilary a Joel dlouho povídali a vyměnili si telefonní čísla.Pak si telefonovali dlouhé hodiny. "Mluvili jsme o všem. Třeba o tom jak jsem žila v Mexiku a on ve Waldorfu."říká Hilary.
Odvážné námluvy: Asi největší problém jejich vztahu byl věk. Hilary bylo 16, Joelovi 24.Oba měli zlomená srdce a báli se nového vztahu. Pak si ale své city začali uvědomovat. "Nezajímal jsem se o to co řekne tisk. Zajímal jsem se o to co řekne máma."říká Joel. "Nevěděl jsem co mám dělat. Pořád jsem musel na Hilary myslet. Znali jsme se asi jenom tři nebo čtyři měsíce." Po prvním polibku se Joel snažil se svými city bojovat. Snažil se Hilary vyhýbat. "Volala mi třeba třikrát nebo čtyřikrát za sebou. Nezvedal jsem to. Další den přišla a řekla -musíme to vyřešit, mám tě ráda a timhle chovánim mi akorát ubližuješ".vypráví. Od té doby spolu chodí.
"Joel je nejzdvořilejší chlap co znám."řiká Hilary. "Když mám nízko kalhoty a ohnu se, všechno mi vyleze. On si stoupne a kryje mi zadek."směje se Hilary. "Náš vztah se vyvýjí pomalu. Pořád roste. Je to nejzajímavější vztah co jsem kdy měl."dodává Joel.
Navždy věrný:Joel nikdy nepropadl svádění fanynek. "Myslím že je to proto, protože pocházím z rozdělené rodiny. Celý muj život hledám něco stabilního."říká Joel. Bylo mu 16 když jeho otec opustil jejich mámu,Robin, a zbytek rodiny."Podvádění je hnusný. A flirtování je jeho ošklivá sestřenice."prohlásil Joel.
A co dál?"Přemýšlíme o budoucnosti, ale ne o manželství. Takhle jsme spokojeni a jenom doufáme že budem navždycky sťastní."říká Joel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 me :o) me :o) | 28. dubna 2007 v 11:32 | Reagovat

moc jim to spolu slušelo...

2 joelka joelka | 13. května 2007 v 14:38 | Reagovat

jo to mas pravdu,ale o jeho vztahu s  richie to rict nemuzu:o/

3 uhoaa uhoaa | 17. července 2008 v 16:58 | Reagovat

Proste!!!At jde Nicol do haje:(Jim to spolu totiz fakt sluselo uplne moc:((((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.