Květen 2006

Bravo DE+CZ :)

29. května 2006 v 17:57 | ELLík
Řekli Bill & Co :
Ano, je to až šílenství , co všechno naše Fans napadá nám dát , aby se s námi mohli setkat. Bohužel máme zpravidla velice málo čas, ačkoli někdy ho trávíme s našimi Fans. Nejlepší možnost nás skutečně vidět , je když se přijdou podívat na naši Show .
Mega poster z Brava na kterej klucí napsali s chybama : Aohoj braváci ! mejte se! Taky jim to mohli Češi předepsat :D

Bill s BodyGuardem :)

29. května 2006 v 17:26 | ELLík
Na těhlech 2. posledních fotkách stojej úpe stejně - Ten chlap má přes Billa ruku :D

Španělský Brávko :P

29. května 2006 v 16:12 | ELLík
Je to trochu starší vydání , pže Bill ještě nemá melíry , ale mě se to líbilo moc, pže sem nevěděla že je takovej zájem o THáčka i v Espaňolu :)
Zkusila sem to volně přeložit..teda jenom ten kousek vpravo , pže to ostatní je moc malinký :
Misión cumplida : TH nos visitó para llevarse todas vuestras muestras de carino y dejaros un mensaje : "Volveremos pronto"....což přibližně znamená :
Dokonalý´úkol : TH nás navštívili kvůli mnoha doručeným důkazům lásky a zanechali vám jeden vzkaz : " Rychle se otoč". ( což sem vůbec nepochopila a nenalezla sem pro to jinej výraz )
A ten velikej nadpis : Tokio Hotel " igracias por vuestras cartas!" = Tokio Hotel děkujeme vám , za vaše dopisy (nebo nějak tak)... Je toho sice málo ,ale já španělsky neumim , takže jenom na ukázku :P

Klucí in Espanol :)

29. května 2006 v 15:35 | ELLík
Takže pokud to řikam dobře , tahle fotka by měla být ze Španělska , kde kluci byli na jejich tour :)
Tom tam v tom rozhovoru prej zamumlal něco španělsky...ten kluk se nezdá :D

Drsní twinz útočí :D

29. května 2006 v 15:00 | ELLík
Přesně vystiženo :"Drsná dvojčata útočí středem - vystrašené popkapely se obrací na útěk " přesně to vystihli co...fotky z Práglu x)

Ách jo Bille..:(

29. května 2006 v 14:51 | ELLík
Si všimněte jak mají dlouhou špičku a celkem vysokej podpatek...kluci tohle přece nosit nemůžou!!x( Si myslim , že se to k němu vůbec nehodí !! Stopni to a nos něco normal :)

Nikdy to nevzdávej info + fotky :)

29. května 2006 v 14:14 | ELLík |  █ HD
Terri miluje hudbu a zpěv zrovna jí skončila škola a ona chce jet do hudební školy do L.A.,ale tam se dostanou jen ty nejlepší.Její brácha Paul zrovna udělal maturu a tak ho Terri vytahne na koncer Three days grace(opravdu skvělá skupina) když se vrací domů smete jejich auto nákladák,kterej jel na červenou.Paul to nepřežije.A tak rodina velice smutní.Když příde Terri dopis že jí vybrali do tý hudební školy vyhodího do koše.Její táta je stejnak proti a ona nechce nic dělal bez jeho svolení.
Ale to se nelíbí její mámě a tete.Ty řeknou že tam musí jet a že to ale neřeknou tátovi.Jemu řeknou že jede k tete.Terri tam teda jede pozná fantastickýho kluka.Později s ním začne chodit.Terri s Jayem musí nacvičit písničku na závěreční vystoupení.Tak jí napíšou spolu.A začnou jí nacvičovat.Jenže jednou za ním de a načape ho jak se líbá s jednou holkou(nespomenu se na meno ,ale minulí prázdniny v tom filmu spolu chodily a ona ho chce získat zpět).Terri uteče a chce si zbalit věci a odjet domů.Pak se ale rozhodne přeci jen zůstat.Oboum se vůbec nejde soustředit.On se ožere a příde za ní.Dou spolu na střech a tam stráví noc.Ona mu odpustí a zase je mezi nima vše v pohodě.Mezitím Terri a Jay dohazují holku klukovi jménem Kiwi.Ta holka je dost ujetá.Oni oba.Ale daj je dohromady.
když už se koná závěrečný koncer a Terri s Jayem mají přijít na řadu zjistí že nemá křížek od Paula a bez něj zpívat nemůže.De si pro něj do pokoje ,ale narazí tam na tátu.Zjistil pravdu.Chce si jí ihned odvést domů ,ale nakonec jí tam nechá a de s ní na ten koncert.Oba to zazpívají skvěle.Ale stípko o který šlo celou dobu získá Terrina spolubydlíci Denise.Terrin táta na ní je velice pyšnej.

Benji :)

29. května 2006 v 13:21 | ELLík |  Benji Madden
S někym volá..a dobře se šklebí :P

Twins s JOJO

29. května 2006 v 13:19 | ELLík |  █ GC

Joel jako herec :P

29. května 2006 v 13:18 | ELLík |  Joel Madden
Zpěvák Good Charlotte bude hrát v dramatu "Valley of the Damned"

PARK CITY, Utah - Přeměna ze zpěváka na herce může být pro Joela Maddena trochu jednodušší než pro všechny ostatní, kteří tím prošli. Chodí totiž s jednou z nejúspěšnějších mladých hereček a zpěvaček Hollywoodu.

"Nejspíš mi s hraním bude pomáhat," řekl v pátek 20. ledna zpěvák Good Charlotte, který nosí kšiltovku s nápisem Hilary Duff´s #1 Fan (=Největší fanoušek Hilary Duff). "Já si opravdu vážím její práce, takže ona je někdo, kdo mi bude moct odpovědět na moje otázky. Jenom se zeptám ´Jak jsi to udělala?´ a ona mi to poví."

Na filmovém festivalu Sundance, kde GC představili svůj dokument z turné ´Fast Future Generation´, Joel Madden v pátek prozradil, že bude hrát ve filmu ´Valley of the Damned´. Drama, které vypráví příběh problémové mladé ženy a jejího mladšího bratra, se začne točit na jaře a režisérem bude Marvin Scott Jarrett, který točil i Fast Future Generation.
Zpěvák Good Charlotte bude hrát v dramatu "Valley of the Damned"

PARK CITY, Utah - Přeměna ze zpěváka na herce může být pro Joela Maddena trochu jednodušší než pro všechny ostatní, kteří tím prošli. Chodí totiž s jednou z nejúspěšnějších mladých hereček a zpěvaček Hollywoodu.

"Nejspíš mi s hraním bude pomáhat," řekl v pátek 20. ledna zpěvák Good Charlotte, který nosí kšiltovku s nápisem Hilary Duff´s #1 Fan (=Největší fanoušek Hilary Duff). "Já si opravdu vážím její práce, takže ona je někdo, kdo mi bude moct odpovědět na moje otázky. Jenom se zeptám ´Jak jsi to udělala?´ a ona mi to poví."

Na filmovém festivalu Sundance, kde GC představili svůj dokument z turné ´Fast Future Generation´, Joel Madden v pátek prozradil, že bude hrát ve filmu ´Valley of the Damned´. Drama, které vypráví příběh problémové mladé ženy a jejího mladšího bratra, se začne točit na jaře a režisérem bude Marvin Scott Jarrett, který točil i Fast Future Generation.

"To, co znamenal v 90tých letech ´Trainspotting´, bude v tomhle desetiletí znamenat ´Valley of the Damned´", řekl Jarrett, který vytvořil produkční společnost spolu s Maddenem a jeho bratrem Benjim. "Pro mě znamenal ´Trainspotting´ všechno: byl to film, byl to soundtrack, dokonce i plakáty - všechno kolem toho fungovalo společně. Bylo to reálný. A to bychom chtěli udělat i pro tohle desetiletí."

Madden popisuje svoji roli, Chrise, jako "citlivého kluka, který se snaží najít pravdu."

"Nejsem nejdůležitější postava ve filmu", řekl. "Role, kterou hraju, je důležitá, ale hlavní postavou je dívka. A tu ještě nemáme. Já mám něco jako takovou významnou doprovodnou roli."

Jeho bratr bude mít také jednu doprovodnou roli, ale ne na plátně. Bude totiž s Jarrettem skládat hudbu k filmu.


"Pro mě byl soundtrack k Trainspottingu Iggy Pop - 70tá léta smíchaná s tenkrát moderními kapelami 90tých let," řekl Jarrett. "Brit-pop, Blur, Richard Ashcroft. A ´Valley of the Damned´ bude mix 80tých let (kapel typu Depeche Mode) a současných kapel, které jsou tou muzikou ovlivněné. Hodně nezávislého rocku - Bright Eyes, Bloc Party, spoustu kapel ovlivněných 80tými léty."

"A já bych chtěl dát na soundtrack nějaký song od Good Charlotte," řekl Benji, který je ochotný udělat nějakou práci navíc.

"Jo, možná nějakej exkluzivní song napsanej přímo pro ten film," souhlasí Joel.

Ačkoli představitelka hlavní role ještě není známá, Joel trvá na tom, že jeho snoubenka bude s filmem spojena jenom jako divák. "Ve svém životě mám herečku, ale nemyslím si, že tam bude se mnou hrát," říká. "Ale jsem si jistý, že se jí ten film bude líbit. Scénář už je hotový," dodává nadšeně. "Začnu navštěvovat učitele herectví, aby bylo moje hraní uspokojivý."

"Já jsem jeho učitel herectví," vtipkuje jeho bratr a ostatní se můžou potrhat smíchy. "Zatím mu to jde dobře."


Wallz

29. května 2006 v 7:01 | ELLík

Videa z Bild Osgar :)

28. května 2006 v 19:27 | ELLík
  • -ZDE- Bericht über TH beim Bild Osgar bei Leute heute
Videjko z Bild Osgar...moc pěkný :)
  • -ZDE- Kurzbericht über Bild Osgar bei Punkt 12
Ty fanynky jsou fakt děsný..! Dál vyhrašování na Bild Osgar :) taky pěkný..

Chat na Amadeus Awards :)

28. května 2006 v 19:10 | ELLík
Tohle neni celý ,je tam jenom pár otázek..:)
Fans: Hej Bille tvoje sako včera v Bild Osgar bylo totálně sexy. Odkud máš takové skvělé oblečení?

TH(Bill): to je totálně rozdílný,sako je z Londýna. Děkuju za kompliment.

Fans: Bille řekni,kam budeš mít příští tetování?

TH(Bill): to ještě neřeknu,to je překvapení.

Fans: Co říkáte na hysterické fanynky?

TH: myslíme si,že naši fanoušci jsou skvělý,že nám dávají vždy energii

Fans: Co si myslíte o tom,když vám vaši fanoušci křičí do obličeje MILUJU TĚ nebo JSI TAK SLADKÝ?

TH: To jsou vždy komplimenty a nějací kluci to neslyší rádi ....

Fans: Máte vůbec ještě čas na vaše přátele?

TH: jo jasně. stále s něma telefonujeme...i s našimi rodinami... jsme s něma každou volnou minutu.

Fans: Bille,ty se nechceš na koncertě(tak jako Gustav a Georg) nahoře svléknout?

TH(Bill): Tu práci přenechávám raději Gustavovi


PS : zkopčený :P

Fotomontáž..

28. května 2006 v 18:18 | ELLík
Tahle fotomontáž vznikla , když se upravila fotka Toma s tou holkou... chudáci kluci :) A Billova fotka je z Echa 2006 :]
img83/8956/llkopia5uv4rh.jpg

Co řekli klucí o Blog 27...

28. května 2006 v 16:23 | ELLík
Blog 27 jsou dvě mladé 13-ti leté holky , Ala a Tola a jsou z Polska. Samozřejmě že i naši klucí na ně mají názor . Podle toho co kluci řekli, by u nich neměli šanci i když už jsou dost známé. Třinácky asi pro kluky nejsou...
Tom prohlásil : " Nikdy bych s třináckou nechodil ... a už vůbec ne s takovou trapkou! "
Bill prohlásil : " Jsou to dvě povedené holky , ale nic víc! "
Ať je to pravda nebo ne , tři roky je rozdíl , takže bych se klukům nedivila :) Nic proti třináckám , vždyť mě bylo taky 13 :)