Červen 2006

Co byli kluci v minulých životech...??

30. června 2006 v 16:40 | ELLík
Hele našla sem jednu stránku , kde si podle datumu narození a pohlaví můžete zjistit co jste byli v minulém životě...hrála sem si a udělala sem to klukům x) jo a twinzové to mají stejný , protože mají stejný datum . Jo a pro G+G se mi to už nechtělo dělat s fotkama...
Jo a dělá to nějakej astrolog...celkem zajímavý, no a máte tam plno druhů horoskopů :) No nevim jestli tomu mám věřit , ale horoskopy se někdy plní tak proč by nemohlo být i tohle pravdivý? To my se , ale nikdy nedozvíme co , kde a jak sme před stovkami let dělali :)
Pro Gustava :
Narodil jste se 25.4.1504. Na území dnešního Pobřeží Slonoviny
Byl jste žena a pracoval jste jako : vychovatelka
Zemřel jste 15.4.1564 ve věku 60 let a to přirozenou smrtí
Pro Georga :
Narodil jste se 28.10.754. Na západě Afriky
Byl jste žena a pracoval jste jako : pracovala jste na poli
Zemřel jste 15.10.814 ve věku 60 let a to na nemoc
Prosím nekopčete to ! :)

Popcorn

30. června 2006 v 15:32 | ELLík
To slovo Kraulitz je fakt tragický..

Avatars+Animations

30. června 2006 v 15:31 | ELLík

Wallík Billdy

30. června 2006 v 12:25 | ELLík
Pro zvětšení klikněte..x)

Čítejte..pár takových "novinek"

30. června 2006 v 10:13 | ELLík
  1. Hele lidi takže sem se dočetla (Bůh ví , kde to přečetl zase ten dotyčnej) , že se bude natáčet další klip , ale pozor , bude v angličtině a bude to ZASE na klip Durch den Monsun. To nechápu , prej se budou snažit udržet podobu klipu - voda, Bill hlavou dolu a další ty věci z DDM.
  2. A za druhý prej jak budou nahrávat to anglický album, tak to nebude k dostání v Neměcku , ale jenom v zahraničních zemích...je to divný proč by to němci nemohli mít i DE , ale sou to jenom spekulace...prosim napište co si o tom myslíte , obě věci se mi zdají tak trochu divný :)

MP3 interview

30. června 2006 v 9:51 | ELLík
Více než 30 000 interview nám dali důvod k tomu, abychom se znova setkali s TH a zeptali se jich na vaše otázky.
Natti je 14 a chce vědět na co se vás nejvíc ptají fanoušci?
Tom: Přesně na tohle! (Georg se v povzdálí směje)
Bill: No, byla tu taková otázka, ale teď je to minulost, protože už sme udělali takových interview, ta otázka se týkala jména skupiny. Na tu sme odpovídali hodněkrát.
Lisa-Tabee je 17 a chce vědět, který titulek byste rádi viděli zejtra v novinách?
Tom: TH vyhráli čtyři Echa.
Bill: No..ehm...hm... ehm... Rolling Stones dělají předkapelu Tokio Hotel.
Jessica chce vědět jestli existuje soukromá věc, která je pro vás víc důležitá než hudba?
Georg: Ne, je to náš koníček a proto to rádi děláme.
Tom: Hádám, že co sme v TH, tak děláme rozdíly co je soukromý a co ne. A funguje to dobře.
Gustav: Řekl bych rodinu, kdybych ji měl.
Bill: Děti a dům.
Georg: To bude stále fungovat.
Lisa-Tabea chce vědět jestli Tom nazpíval druhej hlas i na albu?
Bill: Ne.
Tom: Ne. Udělal sem to jenom na videu Durch den Monsun, protože to vypadalo mnohem lépe, když tam někdo opravdu stál a zpíval druhý hlas.
Bill: Jediná věc, kterou k tomu můžu říct je, že produkce na albu trvala tak dlouho, že všechny dvojhlasy na albu sou moje.
Sarah chce vědět, jaký byl nejhezčí dárek, který vám kdy dal fanoušek?
Georg: To nemůžu říct, mám jich hodně...
Tom: Někdy dlouhé dopisy a jindy zajímavé dopisy.
Bill: Básně.
Tom: Básně a písně.
Georg: Jsme opravdu vděční za ty písně, protože inspirujeme lidi k vlastní tvorbě.
Tom: A někdy dostáváme opravdu roztomilý nebo sladký dárky, to je opravdu pěkný. Je to strašně pěkný.
Keischa chce vědět jestli ste stále v kontaktu s rodinou a přáteli?
Bill: Jsme s nimi stále v kontaktu, ne tak často jako kdysi, ale navštěvujeme se.
Alonia chce vědět jestli neplánujete hrát ve filmu?
Bill: No, hádám, že by to bylo skvělý, protože chci zkusit všechno, co jde. Nyní máme velký příležitosti a jestli se objeví pro mě něco dobrýho a zajímavýho - proč ne.
Tom: Jasně, stále říkám, nikdy neříkej nikdy, a jestli je tady něco cool, ale hlavní věcí je muzika.
Bill: Tom mluví tak stylově, teď je to nikdy neříkej nikdy...co jsi to řekl na Viva Live? - Buďte trpělivý a pijte čaj
Meike chce vědět, jaký by bylo vaše přání, kdyby ste tři mít mohli?
Gustav: Ford Mustang DG 500, navždy dělat muziku, pěkný dům na pláži.
Georg: Něco pořádnýho, jako ostrov na Maledivách, ale něco malýho.
Bill: Ostrov na Maledivách????
Tom: To první by bylo...miliony dalších přání.
Všichni: Jo
V minulosti ste si říkali jinak...
Všichni: Devilish
A otázka je, uvedli ste nějakou ze starých dem?
Tom: Staré CD je u některých lidí, nebylo jich hodně, myslím nějak kolem 50 nebo tak nějak, ale do oběhu to nedáme, je to příliš nezajímavé. Je to docela divné, že to CD je někde venku.
Jaký je váš oblíbený film?
Bill: Sakra, je to vždycky jako se mnou, jestli sleduju nějakou film, tak vždycky řeknu, že byl nejlepší jakej sem viděl.
Gustav: Tanec upírů
Bill: Ne, ne
Tom: No můj oblíbený je v tuhle chvíli Pan a paní Smithovi
Bill: Ale mám rád filmy s upírama
Tom: Jo kvůli Angelině Jolie
Bill: A mám rád Labyrint s Davidem Bowiem
Georg: Já mám rád Matrix
A vaše oblíbená píseň?
Tom: Rette Mich
zdroj : devilish-tokiohotel.blog.cz

Co řekli Stars o Tháčkách...

29. června 2006 v 20:14 | ELLík
Tihle na ně mají celkem dost good názor x) No přečtete si 50centa , dobrej typan ! :)
Tobias Regner
Tihle kluci jsou velice talentovaní a já je velice obdivuji. Jsou teprve 16 let staří a už jsou světově slavný. Když jsem byl já v jejich věku, koukal jsem na kreslené pohádky. Ke dvojčatům můžu říci, že se stali dospělými dokonce možná až příliš brzo. Já myslím, že jsou zralí na jejich roky, což ,může být v téhle práci dobré, pokud ovšem nebudou mít smysl pro obchod, bude to špatné. Mam strašně rád song Schrei. Tenhle song je pro mě absolutní jedničkou v mé kolekci hitů. Ten song je úplně super, dlouhou dobu sem neslyšel nic tak dobrého. To si zaslouží chválu a pro kluky to nejlepší!
Michel Johnson (US5)
Já nechápu, proč si všichni lidi myslí, že US5 a Tokio Hotel mezi sebou nějak soupeří a že pro sebe hledáme jen špatná slova. Opak je pravdou. Song Durch den monsun je pro mě nejlepší německý singl co jsem kdy slyšel. Bill má zajímavě úžasný hlas a ostatní kluci dělají skvělou muziku. Nikdy jsem se s nimi nepotkal, ale chtěl bych, protože je obdivuji.
Marc Terenzi
Ty děti jsou super. Na Comet Award jsem seděl s nimi a kluky z US5. Ti čtyři kluci jsou opravdu nadaní, ale taky to jsou skvělé osoby. Jsem skutečně šťastný, že s jejich prvním hitem dostali tolik cen. To bylo šílenství. Místo, kde jsme seděli, bylo úžasný. Já sem chtěl opravdu moc, aby vyhráli cenu a myslím, že oni si jí zasloužili. Oni vědí, co si o nich myslím a to stačí. Jen tak dál pokračujte kluci!
Pink
Poprvé jsem o nich slyšela na Viva Live Show a musím říct, že ti kluci jsou opravdu sladcíííííííííí. Frntman-zpěvák kapely, neznám jeho jméno, je naprosto úžasně krásný. Přísahám že kdybych byla mladší, byl by můj. A o jejich hudbě ani nemluvě. Když mi Klass řekl něco o nich a když jsem slyšela jen jednu jejich písničku, šla jsem do obchodu s CD a koupila si 10 jejich Cd pro mě a 20 jejich Cd pro moje přátele. Tenhle druh CD musí být v mých rukách. Když jsem se vrátila domů, všichni se mě ptali, kdo jsou to ti skvělý lidi. Pak ale nikdo nerozuměl proč mám 10 kopií. Vysvětlila jsem jim to tak, že když rozbiju jedno, abych měla jiné. Takové CD se nevydá každý den!!!
Thariq Khan(US5)
Ten zpěvák má úžasný hlas a ten mu závidím. Nahráli spoustu úžasných songů a moc se mi líbí jejich texty. Oni jsou to, co jiní být nemůžou, co si jen tiše přejí, a to je skutečný hudební charakter. Hlas a vzhled! A to je dnes vzácné. To je neuvěřitelné, že někdo z naší země může být tak úspěšný a významný.
50Cent
Já neposlouchám rock a je pravda, že poprvé jsem si myslel, že ten zpěvák je holka, ale nemůžu popřít, že ti kluci jsou velice úspěšní a nadaní ve vytváření hudby. Mám jejich CD byl to dárek od mé kamarádky Pink, a teď jí musím poděkovat, protože ona mojí hudební sbírku okrášlila. A musím říct, že Cd Schrei je jediné rockové CD v mé sbírce.
Sarah Connor
Marc se s nimi setkal už tváří v tvář, ale já ještě neměla to potěšení. Ale doufám, že se s nimi brzo setkám. Ty děti nejsou talentované. To nemůžeme říct. Žádné výstižné slovo pro ně nemůže existovat. Slovo talentovaný je slovo pro něco přirozeného, ale oni mají něco jako nadpřirozené síly a proto mohou dělat tak skvělou hudbu a tak úžasně zpívat. Oni ještě nejsou dospělý a už jsou tak úspěšní. Myslím, že oni tak rychle nezmizí. Mylsím, že Tokio Hotel budou existovat tak dlouho, dokud budou žít, protože jejich hudba je skvělá a oni jsou talentovaní.***

Vysvědčení

29. června 2006 v 19:56 | ELLík |  █ Rôzne
Takže holky , jak to dopadne/dopadlo?? Teď řikam dopadlo, protože my měli výzo o dva dny dřív :) No chci se zeptat jak to s váma dopadne :) Jestli se chcete o to podělit a pokecat tak pište do komentíků :) Já sem například ukončila základku a vyšla se šesti dvojkama:) Sem s tim spokojená, na devítku to de ne:D

Čítejte:)

29. června 2006 v 19:41 | ELLík
Takže doufám , že ste si všichni koupili nový Bravo. Nic moc novýho tam fakt o TH nedali , ale co můžem dělat. Je tam i řetízek s přívěškem , kterej samozdřejmě mám! Jo a pro fandy GC vám řeknu , jak si pletou Joela s Benjim už mě fakt štve! Co si o sobě myslej, když tam dají foto Benjíka a přitom mluvěj o Joelovi !! No jinak čtěte s chutí :P
Headline

Je m'appelle Bill - Billís mluví francouzsky :)

29. června 2006 v 19:35 | ELLík
Tohle video natočila jedna francouzská fanynka, Bill se fotí s těma ostatníma a sem tam prohoděj pár slov. Celkem vtipný..
Jak zvýšit návštěvnost :
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Kukuč Billdy :)

29. června 2006 v 14:08 | ELLík

To sem z toho jelen :D

29. června 2006 v 14:07 | ELLík
Hele takže na jaký straně Tom nosí ten piercing ?? Buď mu to nejdřív propíchli z jedný strany a pak mu to museli přepíchnout na druhou...že by mu to nějak hnisalo nebo sakra prečo ?? :D Písněte PLs co si o tom myslíte :)

Podpisy ;)

29. června 2006 v 14:03 | ELLík

Fotky miksík

29. června 2006 v 10:29 | ELLík

Co na Billa prozrazuje jeho tělo..?? x)

29. června 2006 v 10:20 | ELLík
Linie vlasů na čele: Prozrazuje, že se Bill nechává vést instinktem, přitom ale nedokáže skloubit své cíle s city. Dlouho také nevydrží u jedné věci.
Obočí: Jedná pod vlivem citů, nechybí mu smysl pro humor i pro dobrodružství, do kterého se vrhá rád a s vervou. Když se "vyblázní" , zaleze si do koutku, ve kterém se cítí bezpečně. Hýří spoustou dobrých nápadů, ale jen málokdy je dotáhne do konce. Ve své podstatě je spíš nesmělý, touží po opravdovém přátelství a moc si nevěří. I tak je ve společnosti velmi oblíbený.
Oči: A zase ty city! Zdá se, jakoby ho ovládaly! Je schopný v jednu chvíli vybuchnout jak kotel, v další brečet štěstím.Kariéru i život si vychutnává plnými doušky, ví, jak se bavit s fanouškama i jak sbalit holku.
Nos: Má sklon k náladovosti a občas u něj zapracuje temperament. Je velkorysý a bezstarostný, trpělivost, vytrvalost a schopnost soustředit se nejsou jeho silné stránky. Jeho hobby je utrácení peněz, v tomhle směru je spíš nezodpovědný a nepraktický , chybí mu cílevědomost.
Pusa: Ukazuje na tvrdohlavost, umíněnost, výřečnost, rád si postěžuje ostatním, ale nechce se řídit jejich radami. Nedělá mu problém se rychle rozhodnout, jak jinak než podle pocitů.
Brada: Podle ní nemá rád hádky, případné spory spíše urovnává. Kariéru moc neplánuje, bere to tak, jak to přijde.
Astrologické znamení Panna: Panny jsou zvídavé, rády se seznamují s čímkoliv novým, sedět ve škole je ale nebaví - musí se tam chodit pravidelně každý všední den, pokud není svátek - je to povinné, to je nuda . Raději si objevují nové informace samy, třeba pomocí internetu, nebo že na ně prostě jen narazí. Samozřejmě o nich dlouze a svědomitě přemýšlí, ovšen někde v koutku, protože vyrukovat s tím ve společnosti, na to si netroufnou. Panny jsou totiž spíš neprůbojné a raději se drží stranou ze strachu, aby neplácly nějakou "blbost".Hodně s nimi mávají city, což má za následek melancholické stavy a nesoustředěnost.
Číslo narození: Podle data narození se o Billovi dozvíme ještě něco víc…Narodil se 1.9.1989. Abychom zjistili jeho číslo narození, provedeme jednoduchý výpočet. Sečteme všechna čísla v datu jeho narození, takže dostaneme 1+9+1+9+8+9=37, a protože nám vyšlo dvojciferné číslo, potřebujeme ho zredukovat na jednociferné, takže 3 a 7 sečteme taky. Dostáváme 10 , ale jedna + nula dá dohromady jedničku. Lidé s takovým číslem narození patří mezi rozené vůdce, se sklonem k agresivitě a bezohlednosti. Záleží na tom, jak svou sílu využívají: když udrží své negativní stránky na uzdě, lidé je budou obdivovat. Když to nezvládnou, změní se v egocentrické tyrany, kterým se raději každý vyhne. Šťastným dnem je pro lidi s "jedničkou" neděle, hodí se k nim hnědá a žlutá a z kamenů topaz.
Čtení z ruky:
Nerad je na jednom místě, vyhovuje mu jezdit po různých zemích a objevovat nové věci. Nemá rád nudu a hrozí u něj, že by se mohl znudit velice rychle, proto se snaží objevovat nové podněty i aktivity, jen aby paní Nuda u něj neměla šanci, stejně jako ubíjející, stále se opakující rutina, velice touží po změně a rozmanitosti.