Bože néé - GC a HipHop ?

19. července 2006 v 13:54 | ELLík |  █ GC

goodcharlotte_maddenovy.jpgDuo dvojčat Maddenových , tentokrát pod pseudonymem Dead Executives v těchto dnech právě dokončilo produkční práce s raperem J-Kwonem. "Původně jsme chtěli udělat jednu písničku, ale nakonec z toho bylo písniček sedm," řekl Joel Madden. "A ta deska je fakt dobrá."

Maddenovi se dali dohromady s J-Kwonem skrze producenta Jay E, který je součástí jejich týmu Dead Executives. Ten se loni na podzim podílel na nové desce Hillary Duff. "Rozhodně máme co nabídnout, přinášíme chuť, která v současným hip-hopu není, protože my máme trochu jiný uši," řekl Joel. "My možná nejsme do hip-hopu zažraní tak moc jako oni, což může být výhoda. Je to hodně odlišnej svět, ale pro nás to je zábava, protože my jsme jen malí tetovaní chlapíci, kteří někam vlítnou a dělají muziku a všichni ti rapeři nás berou v pohodě."

Společná práce s J-Kwonem se možná projeví i na další desce Good Charlotte, na které by se měla objevit také jejich společná písnička. A právě nová deska teď Maddenovi zaměstnává nejvíce.

"Vracíme se do studia s Donem Gilmorem, kterej dělal naši první desku a fakt se na to těšíme," říká Benji Madden. Gilmore dříve pracoval například pro Linkin Park, Avril Lavigne nebo Pearl Jam. "A myslím, že máme ty nejlepší písničky, který jsme kdy napsali."

Možná na to bude mít vliv i Gilmore, když Maddenovi tvrdí, že jejich nový zvuk jim připomíná jejich dřívější tvorbu. "Po to všem, čím jsme prošli za poslední dva roky, jsme si to konečně vyjasnili," říká Joel. "Lidi se mě ptají, jak nová deska zní, a já říkám, že zní jako klasičtí Good Charlotte. Jsme fakt šťastní, že budeme zase ve studiu."

Dvojčata zatím název nové desky nemají, ale zase mají hodně motivace. "Každej den potkávám lidi a ti se ptají, kdy bude další deska, nebo miluju vaši kapelu...a to mě vždy nakopne dál. Protože já mám furt představu, že na nás už lidi zapomněli," říká Joel. "Naši fanoušci jsou skvělí, takže je opravdu kde brát energii. Právě teď nás hudba baví asi nejvíc, co nás kdy bavila."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.