Něco o Joelovi a Richie...

21. prosince 2006 v 18:00 | ELLík |  Joel Madden
Maddenův kamarád tvrdí že je rozechvělý okolo vztahu s Richie. Jedna zasvěcená osoba řekla pro Touch Weekly : "Všechno je pořád hodně čerstvé, ale má ji rád!" Richie, která měla poslední veřejně známý vztah se svým kamarádem z dětství Brody Jennerem, se s Maddenem potkala v Hollywoodském baru, Teddy's 2. prosince, řekl pro Us Weekly. Svědek který je viděl spolu řekl : "Nicole se nemohla přestat smát. Nikdy sem ji neviděl šťastnější."
Další noc pár navštívil hotel v Beverly Hills , kde byl Joel velmi laskavý. Další svědek: "Vypadali spolu velmi klidně, nevypadalo to jako první schůzka. Měl okolo ní ruce celou noc a líbal ji na tváře nebo na čelo. Navzdory všemu, Joel to bere pomalu, protože je dobrým kamarádem jejího ex-přítele, Adama Goldsteina." Adam říkal, že to bylo v pořádku, ale ve skutečnosti nechtěl vidět Joela a Nicole spolu.
Tohle je ten Brody Jenner - fakt nechápu proč si jí víc nehlídal..teďka prudí Joela (kterýmu to očividně vůbec nevadí..)
No a pokud se chceš dozvědět něco o Richie, tak klikni-zde (je tam toho fůra)..uvidítë např. jak je strašně vychrtlá, jak se někdy i nevhodně oblíká, jak furt trajdá s Paris Hilton (fůj) a další "milý" věci (jo a na tuhle stránku sem narazila náhodou..neni to tu cíleně :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.