Proč se Hil a Joel rozešli?? (jiný článek)

18. prosince 2006 v 6:59 | ELLík |  Joel Madden
Magazín Star zveřejnil několik důvodů, proč Joel odešel od Hilary. Podle časopisu Star nebyl hlavním důvodem jejich rozchodu věkový rozdíl. Určitý podíl na tom ale měl. Ve skutečnosti to byla právě Hilary, kdo byl zralejší v tomto vztahu. Poslední dobou padalo v tomto vztahu slovo věkový rozdíl docela často. Hilaryn zdroj říká, že to byla právě Hilary, kdo tento vztah ukončil. Joel se podle Hilary strašně změnil. Už to nebyl ten "její vysněný". Jejich životní styly byly a jsou velmi odlišné, tudíž bylo jasné, že to nemůže dlouho vydržet, řekl nejmenovaný zdroj Hilary. "Hilary je filmová hvězda 1.třídy, které velmi záleží na kariéře, kdežto Joel je pravý opak." řekl magazínu Star zdroj Hilary. Dalším důvodem byl údajný Joelův příchod v noci v silně podnapilém stavu. Hilary to hodně rozházelo. Stávalo se to hodně často.

Nyní to vezmeme ze strany Joela:

Joel popírá (nebo si aspoň nechce přiznat), že to byla Hilary, kdo byl ve vztahu ten zralejší. Jejich rozchod ho velmi překvapil, protože spolu delší dobu vycházeli dobře až donedávna.

Co se týče Hilary, stále natáčí v Bulharsku film Brand Hauser: Stuff Hapens. Joel je v New Yorku, kde se svojí skupinou utrácejí, a dále natáčejí videoklipy pro své nové album, které vyjde v březnu.
hilaryduff.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milka Milka | 18. prosince 2006 v 13:55 | Reagovat

Pche,,....v silně podnapilým stavu?? tak to bych ho asi vykopla!

2 DraculkaSP DraculkaSP | Web | 7. června 2007 v 20:52 | Reagovat

Tak mě teď napadá, že ty chlapi jsou vžycky děsně PŘEKVAPENÝ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.