Duben 2007


Hollywood Meets Its Young

24. dubna 2007 v 11:32 | ELLík |  █ HD
YOUNGHOLLYWOOD2007_54.jpg

Good Sophie / B&S in LA

23. dubna 2007 v 20:17 | ELLík |  Benji Madden
BMADDENSMONK042207_03.jpg
Benji Madden and Sophie Monk hit the town on Friday night. The model/actress/popstar towered over her fiance as they entered the Chateau Marmont (yeah, we know he was a step below her, but still). Now that Good Charlotte have released their latest album, is there a wedding in the near future?


BMADDENSMONK042207_01.jpg
BMADDENSMONK042207_02.jpg
BMADDENSMONK042207_06.jpg
Nice to see one Hollywood couple that's still together!

News

23. dubna 2007 v 18:38 | ELLík |  █ My Chemical Romance
Takže, singl "Teenagers" nakonec vyjde až 1. května 2007, datum pro videoklip by mělo být brzy oznámeno.
Jinak nepříjemná zpráva - Gerard má nalomené žebro. Žádné koncerty zatím nebyly zrušeny, frontman statečně bojuje během show s bolestí. (zdroj: Buzznet)
mychemicalromance.cz

Music & Mobile - různé..

23. dubna 2007 v 16:00 | ELLík |  Časopisy Good Charlotte
..tady ještě jenom takový krátký zajímavosti...
- "Nečtu časopisy, nesleduju televizi," tvrdí zpěvák GC. "Kdyby psali, že jsme nejlepší kapelou nasvětě, ani to nebudu vědět."
- Věrným kámošem je pro Joela jeho iPod. Když si ho někdo z kapely bez svolení půjčí, je prý pořádně vzteklý..
- "O mně a o Nicole píší tolik hnoje, že to snad nejde ani brát vážně," je přesvědčen Joel. "Co si o mně myslí jiní, je mi u prd***!"

Basák MCR se oženil a kapela hraje bez něj

23. dubna 2007 v 15:52 | ELLík |  █ My Chemical Romance
Basák MCR Mikey Way opustil kapelu na jejím aktuálním turné. Může za to jeho nedávná svatba. "Chtěli jsme, aby mohl v klidu strávit normální líbánky," napsal jeho bratr Gerard, zpěvák kapely. "Teď jsem ten nejšťastnější brácha na světě, když vidím, jak vyrostl a našel lásku svého života."

"Je mi jasný, že pro spoustu lidí to není dobrá zpráva, tak jako pro nás," pokračuje Gerard Way. "Ale než se brácha usadí v novém životě, budeme pokračovat na turné bez něj, pouze s nějakým záskokem." Kdo bude oním zástupcem ovšem zpěvák neprozradil.
Zbytek článku ZDE

M&M - Obvinění z krádeže (III.)

23. dubna 2007 v 15:51 | ELLík |  Časopisy Good Charlotte
Zvědaví novináři nejsou zdaleka těmi jedinými, kdo GC trápí. Pánové z kapely se totiž stále ještě neusmířili se svým bývalým bubeníkem Chrisem Wilsonem, který je opustil před dvěma lety. V nedávném rozhovoru pro jistý časopis Chris své bývalé kámoše obvinil, že mu dodnes dluží peníze a odmítají mu vydat nástroje, které ponechal v jejich společné zkušebně. Zpěvák Joel však tvrdí opak."Chris byl a je úplně mimo. Kvůli drogám a všemu ostatnímu. Krátce předtím, než se k nám přidal, jsme mu dokonce zaplatili léčbu, aby se z drog dostal. Pomáhali jsme mu, jak se jen dalo. Jenže on své problémy nezvládal a začaly se vymykat jeho kontrole. Nešlo to s ním vůbec vydržet. Když nezvládl ani druhou léčbu, naštval se na celý svět, opustil kapelu a založil si novou. Ta mu ale nešlapala tak, jak si představoval, a tak se rozhodl, že se zahojí na nás. Jenže my mu rozhodně nic nedlužíme. Chová se jako zhrzená milenka. Doufám, že se s ním už nikdy nesetkám." V klidu zatím zůstává snad jediný člen kapely - Billy Martin. Našel zálibu v psaní dětské knížky Damien McMurray: A Boy And His Bat, kterou sám i ilustroval. Vypráví o chlapci, kterému jeho zvířecí miláček netopýr vyletí z klece a on se ho vydá hledat. Snad svůj vytoužený klid najdou brzy i všichni ostatní z GC.

M&M - Na žárlivost není místo (II.)

23. dubna 2007 v 15:36 | ELLík |  Časopisy Good Charlotte
Na první pohled může Joel působit, že v něm není špetka citu. Opak je ale pravdou. Nová deska kapely, na které se podílel nějvětší měrou právě on, je velmi osobní, texty jsou plné lásky a něhy. "Když mám chuť napsat song o lásce, udělám to," tvrdí Joel. Pokud to v sobě cítím, jde to ze mne ven. Nepřemýšlím, zda píšu o sobě a o své přítelkyni Nicole, nebo o nějaké virtuální lásce. Píšu a skládám svým stylem a ten je hodně upřímný. A o tom to přeci je!" Ani singl KYHOMG prý nemá s jeho soukromím nic společného. "Je to písnička o žárlivosti," vysvětluje Joel. "Není o Nicole a o mně. Zpívám v ní o tom, že se člověk má starat především sám o sebe, své blízké a své záležitosti. A že od těch cizích má dát ruce pryč. Za ta léta, kdy se pohybuju v shobyznysu, jsem se naučil, že žárlit a přehnaně řešit druhé, nemá smysl. Na něco podobného není v mém životě místo."

M&M - Soukromí je tabu (I.)

23. dubna 2007 v 15:21 | ELLík |  Časopisy Good Charlotte
Tak v nejnovějším čísle Music & Mobile je článek o GC. Snad po tom přepisu tam nebudou žádný chyby! Jinak název článku je : "GC chtějí být za slušňáky! Vyjde jim to?
Zpěvák GC Joel Madden má za sebou opravdu pestrou minulost. Alkohol ho dostal téměř až na samé dno, ze kterého se však za pomoci své rodiny, svých přátel a především kumpánů z kapely dokázal odrazit. Neřestí má ovšem i teď pořád více než dost. "Je to těžké, zbavit se všeho najednou," tvrdí Joel. Přiznávám, ž euž mě pořádně štve to mé neustálé klení a nadávky. Snažím se mírnit a celkem se mi to daří. Ale s kouřením přestat pořád neumím. Sice už mi krabička vystačí na dva dny, ale pořád to není ono.
Problém je v tom, že když jsem na cestách a nudím se, musím se nějak zabavit. A v tom mi právěcigáro pomáhá. Vždyť právě z nudy jsem před dvěma lety začal kouřit." Škodlivost cigaret si Joel uvědomuje a věří, že je jen otázkou času, kdy se svého zlozvyku zbaví. Ovšem přestat s klením mu nevychází tak, jak sám tvrdí. Obzvlášť, přijde-li řeč na jeho soukromí a milostný život, o kterém velmi nerad mluví. "Fakt mě vytáčí, když se mě kdokoli ptá na osobní věci," rozčiluje se Joel. "Jen proto, že hraju v kapele, si lidi myslí, že mají právo čmuchat mém soukromí. Snažím se zveřejnit maximum, a to jen kvůli fanouškům. Ale čeho je moc, toho je příliš. Jsou prostě věci, o kterých mluvit nechci. Nejen kvůli sobě, ale kvůli mým blízkým, které tak chci chránit. Nechci prodávat desky jen díky bulváru a pikantnostem, které se o mně objeví. To nemám zapotřebí. Když to někdo nechce akceptovat, umím být pořádně kyselej! Nejsem žádný zasr*** dítě a nezpívám v žádným zasr*** boybandu. To je jejich parketa, žvanit o sexu při svíčkách."

Kámen, nůžky, papír ;)

23. dubna 2007 v 15:02 | ELLík |  Animace Good Charlotte
Joelda holt vyhrál no :)

Podpísky na GMR!

23. dubna 2007 v 8:30 | ELLík |  █ GC


Návštěvnost (16.4.2007 - 22.4.2007)

23. dubna 2007 v 7:54 | ELLík |  █ Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (16.4.2007 - 22.4.2007) je:
Pondeli: 280
Utery: 267
Streda: 211
Ctvrtek: 288
Patek: 330
Sobota: 318
Nedele: 321

Celkem: 2015

GC - Good Chat

23. dubna 2007 v 7:35 | ELLík |  Videa Good Charlotte
Super videa - Good Charlotte, Good Chat na 4MUSIC!
I.část - 31.4 MB
II.část - 64.1 MB
III.část - 41.9 MB
IV.část - 24 MB

Twinzz on MTV Cribs ;)

23. dubna 2007 v 7:21 | ELLík |  Videa Good Charlotte
ÚÚúplně suprový - klucí vám ukázou, jak to vypadá u nich doma!!! To určitě zkoukněte!!!
Joel-MTVcribs - 40,0 MB
Benji-MTVcribs - 40,5 MB
Vy, co si to nechcete stahovat, tak se stačí jenom podívat na youtube ;)
- Joel na MTVcribs - HERE
- Benja na MTVcribs HERE