Dopis od Franka..

29. června 2007 v 9:17 |  █ My Chemical Romance
Toto je překlad dopisu, který údajně napsal údajně Frankie, kde se né moc pěkně vyjadřuje o Elize, Gerardově snoubence...
Ahoj,
rozhodl jsem se, že vám napíšu a vyjasním klepy a spekulace o vztahu Gerarda a Elizy a budoucnosti kapely.
Je zvláštní, jak se tolik lidí dokáže rozdělit v názoru na jednu ženu. Buďte si jistí, že nejste sami. Eliza je kapelou i lidmi okolo kapely celkem tolerovaná. Věřte mi, nikdo nemůže změnit Gerardův názor. Byla předmětem spousty konfliktů a i když to nevidíme rádi, musíme se s tím smířit.

Od samého začátku má tato žena skryté úmysly - její manipulace nezná mezí. Někteří z vás tomu možná nebudou chtít věřit, ale ujištuju vás, že jsem osobně poznal její dvě tváře. On bohužel nevidí, co se děje za zavřenými dveřmi.
Pokoušeli jsme se ho upozornit na její nestydaté sebeprosazování a hvězdičkovské manýry. Je to ukázkový příklad toho, že je láska slepá. Jeho city pro ni jsou velmi hluboké. Její city pro něj jsou ale nanejvýš pochybné. Mnoho lidí, včetně mě, věří, že ho využívá jako odrazový můstek. Je srdcervoucí vidět, jak se osobnost někoho tak blízkého pomalu mění a stává se čím dál víc izolovaná, což nakonec způsobuje i změnu celé kapely.
Měli jsme spory a rozdíly v názorech a museli jsme přistoupit na kompromisy. Eliza nedoprovází kapelu na evropské části turné. Teď, když jsme v Evropě, vypadá Gerard mnohem šťastnější, což vyvolává otázku, zda ho opravdu dělá tak šťastným, jak si on myslí.
Přestože ji několikrát žádal, aby zůstala o jejich vztahu diskrétní, ona nestydatě nedbá jeho přání ponechat soukromý život stranou a ustavičně se o tomto vyjadřuje na internetu. Pro kapelu byla vždycky nejdůležitější muzika a fanoušci. To se nezmění.
Vaši neustálou podporu velmi vítáme a ujišťuju vás, že tato žena nebude mít nikdy dopad na kapelu a na muziku, kterou dělá. Ze zřejmého důvodu zůstávám anonymní.

Poprvé uveřejněno na imnotokay.net.
Za překlad děkuju mychemicalromance.hu.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou pozici bys chtěl/a zastávat ve skupině?

Zpěv
Kytara
Bicí
Klávesy
Jinou
Žádnou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.