Červenec 2007


Joel goes for a jog, again (07/27/07)

29. července 2007 v 16:52 Joel Madden
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
012.jpg
014.jpg
015.jpg
016.jpg
Díky gc-chronicles
Photoshoot 1

29. července 2007 v 16:36 █ 30 STM
i1.jpg image by jaredletofansite i2.jpg image by jaredletofansite i3.jpg image by jaredletofansite i4.jpg image by jaredletofansite i5.jpg image by jaredletofansite

Reklama :)

29. července 2007 v 16:35 █ 30 STM
Na tomhle odkazu se můžete podívat na starou reklamu na deodorant Secret, ve které hraje Jared ;) HERE

Mix fotek..

29. července 2007 v 16:31 █ 30 STM
2007early.jpg

Cocktail Party v decadestwo na Melrose (18.07.2007)

29. července 2007 v 16:27 █ 30 STM
Bráchové s mamkou Constance Leto :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Kerrang! (July 2007) Part 1

29. července 2007 v 16:25 █ Panic! at The disco
Zpět k realitě.
Po roku 2006 stráveném ve víru EmoSuperhvězd se Panic! at the disco skrývali v opuštěné částli Las Vegas. Kerrang! se k nim připojil, aby zjistil, o co vlastně šlo.
Napsal: Simon Young
Přeložila: Isiik
Fotky: Paul Harries
Las Vegas se nejmenuje "Město hříchu" jen tak pro nic za nic. Zoufalé a stísněné místo vybudované na základě hamižnosti a nevyplněných snů, gamblerské práva a neustálé pití alkoholu vytvořilo Mekku pro lidi, kteří se chtějí odtrhnout z života, kde tráví v práci 8 hodin, a kteří by rádi vyhráli kopu dolarů.Avšak většina z nich nevyhraje ani šesták. O dobrou zábavu se postarají blikající a zářící transparenty okázale se rozpadajících hotelů. Lehko vám brzy dojde, že tohle město bylo postaveno, aby vás okrádalo o peníze.
Devatenáctiletý bubeník kapely Spencer Smith žije s rodinou 15 minut od bulváru Las Vegas. Jak se blížíme k jejich domu, laciná kasína pomalu vymizívají a uvolňují tak místo pro nádherně udržované předměstské domy. Ohromné naleštěné auta lemují cestu zanechávajíce stín, který dosahuje až na úhledně posečený trávník a dřevěné ploty. V okamžiku to vypadá, jako by "Město Hříchu" bylo milión mil daleko.
Když parkujeme u chodníku, vítá nás Smith, oblečen v tričku, černých džínech a žabkách. Žiletka neviděla jeho obličej už týdena vypadá v celku uvolněně. Nabízí ruku a zve nás dovnitř.
Několik platinových a zlatých desek hrdě visících na zdi připomíná prodání přes 1 milión jejich debutového alba "A Fever YouCan't Sweat Out".
"Mamce se fakt líbí," zubí se Smith, když pokynuje ramenem a vede nás do svého pokoje. Jeho spoluhráči - zpěvák Brendon Urie,kytarista Ryan Ross a baskytarista Jon Walker - jsou rozvaleni na pohovce před plasmovou televizí o úhlopříčce 32 palců, kde zrovna běží Discovery Channel.
Orámované plakáty The Dresden Dolls, The Decemberists a Beach Boys jsou na zdech, zatímco je MTV Video Music Award za singl "I Write Sins Not Tragedies" položena na poličce, skoro schovaná za limitovanou edicí botů Nike a knihami.
Když vejde Kerrang!,přeruší zrovna kluky, jak mluví o novém iPhone, což je Urieho nová hračka.
" Nedostal jsem ho zadarmo, ale mám kámoše, který za mě čekal ve frontě. Dal jsem mu za to milión," vtipkuje zpěvák. " Ale to je jen jedna z výhod mých přátel! "
Odpočatí od všeobecné hysterie, která nastala všude, kde se jen objevili, když tourovali, aby podpořili svůj debut strávili Panic! většinu roku 2007 zaslouženým odpočinkem ve svém rodném městě. Walker si odskočil do svého rodného Chicaga, aby se hnedzase vrátil, a všichni začali pracovat na albu, které by mělo vyjít na začátku roku 2008.
Odpočinek se na kapele projevil vjejich jasných, rozzářených očích a veselém chování.A to nejen to volno od nepřetržitého koncertování, intervií afotografování, které mohli strávit s rodinou, přáteli či přítelkyněmi, ale i to, že se mohli vrátit k normálním činnostem, jakopozdnímu vstávání, vycházky na pizzu jim vrátilo veselost.
Jak rychle jste si zase zvykli na "normální" život?
Spencer: "Bylo to skoro příliš jednoduché."
Ryan: " Ale já se vlastně nemůžu dočkat další tour. Kdyby nám někdo řekl, že zítra vyrážíme, byl bych tam jako na koni."
Jak moc normální jsou vaše životy teď?
Spencer: "Jsou příliš normální. A příliš si to užívám. Můžeme si vstávat, kdy se nám zachce a doslova nemáme co na práci, o nicse nemusíme starat. Nemusíme se bát, že jsme nezaplatili účet za vodu nebo tak něco. Už nás to docela nudí."
Brendon: " Už chápu, proč si lidi v důchodu schánějí práci. Strašně to nudí. Jsem mrzutý z toho, jak nudné je, když nemáte codělat. Už jsem i projel Guitar Hero. Už nemůžu být lepší."
Ryan: "Když si chceme vyrazit s přáteli, musíme čekat, až se uvolní z práce. To my neznáme."
Chovají se vůči vám přátelé jinak, od té doby, co jste začali s tour?
Spencer: "Lidi doma se hodně zajímají o kapelu, ale věřte mi, že když máte tak málo volného času, mluvení o kapele je toposlední, co by vás napadlo dělat."
Jon: " Není to zas tak zlé, ale někdy je to spíš jako výslech! Příjde jim to strašně zajímavé. Po pár dnech to ale zevšední a užse s vámi baví normálně."
Brendon: " My jsme totiž normální lidé s normálními pocity!"

Poznávají vás lidé ve vašem městě často?
Ryan: "Zas tak často ne. Vždy vypadám tak hrozně, když jdu ven, že mě ani nikdo raději poznat nechce."
Jon: "Já a Brendon jsme spolu jeli v autě a nějací týpci - totální frajeři - nás přitlačili na semafor. Měli z toho radost, něcojako:"Joooo, panika na disku!"
Brendon: "Byli to superbráchové v tatínkovém VolksWagen Golfu. Stejně to bylo divné, protože jsem měl tónovaná autoskla. Byloto šílené."
Když se ohlédnete, jak si myslíte, že jste si poradili se slávou?
Spencer: "Nemyslím si, že jsme slavní. Na něco jsme si zvykli, protože jsme si s tím museli poradit na tour. Pokud se ale něcozměnilo, nemyslím si, že by si někdo z nás všiml."
Brendon: "Konečně mě zasáhla puberta, takže jsem si musel poradit i s tím. Poklesly mi konečně koule! A taky mi narostly chlupytam, kde jsem to pokládal za nemožné."

Využili jste svoje volno k tomu, abyste si koupili něco rozumného?
Ryan: "Všichni se letos v létě stěhujem. Já jsem zrovna koupil byt na The Strip. Dávám si tam podlahu. Taky Spencer si něconašel."
Spencer: "Má to tři koupelny a je dost velký, ale ne nějak zbytečně. Bude pěkné vědět, až budem na tour, že máme někde místo,kde se můžem vrátit."
Brendon: "Já si ještě pořád něco hledám."

Tak to jste docela povýšili -- když si vzpomenete na předchozí zaměstnání za pár šupů ve Smoothie, není to tak, Brendone?
Brendon: "No to teda jo! To bylo před třemi léty. Blízko bydlí samé bohaté rodiny a z nějakého zvláštního důvodu mají atraktivní paničky rádi Smoothie. Ta práce byla dost v klidu, pořád koukat na ten neustálý proud krásných žen procházející dveřmi. Jednou si něco takového koupím jako třeba Travis Barker vytvořil Wahoo Fish Tako v Kalifornii. Já si udělám vlastní Smoothie."
Ryan: "A já tě přivedu na buben!"

Taky jste využili nějaký ten čas a peníze na tetování, že?
Brendon: "Já si nechal udělat tetování asi před třemi měsíci v San Bernardinu, Kalifornii. Kamarád od mého bodyguarda dělátetování a mě napadlo, že bych mohl mít klávesy piana, jak vycházejí z mé ruky. Představuju si, že jsem část klavíru - to bybylo úžasné. Nejdřív bych zahrál D moll, abych vás rozesmutnil a pak ... BOOM! F dur, abych vás potěšil!"
Ryan: "Já jsem si nechal vytetovat "Mad As A Hatter" a "Thin As A Dime" na zápěstí. Je to z písně od Tma Waitse, nazývá seDiamnods and Gold. Rozmýšlel jsem to rok a nakonec to trochu bolelo."
MOooc děkuju Isiikovi z panic-at-the-disco.blog.cz !!!

Hilary Duff at LAX Aiport. July 28 2007

29. července 2007 v 16:23 █ HD
1.jpg
2.jpg
3.jpg
f001.jpg
oh-hilary.com

Hilary Duff at club Area. July 26 2007

29. července 2007 v 16:22 █ HD
001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
oh-hilary.comHilary Duff at club Joseph. 23.7. 2007

29. července 2007 v 16:20 █ HD
0001.jpg
0002.jpg
0003.jpg
0004.jpg
oh-hilary.com