Srpen 2007

ZPRÁVA Z OFIŠEK

31. srpna 2007 v 19:44 █ GC
VIVA LAS VEGAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IT'S LAS VEGAS TIME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WE WILL BE LIVING IT UP THIS WEEKEND IN SIN CITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HOPE TO SEE SOME OF YOU OUT THERE TOO.
PEACE,
GC

E!Online :X

31. srpna 2007 v 19:39 █ GC
Podívejte se na TUTO stránku. Není vám na tom článku něco divného? Už ani ty Američani je neznají..

MADDENI SE UMÍ PŘIZPŮSOBIT

31. srpna 2007 v 19:27 █ GC
Benji Madden, Sophie Monk
Proč jsou bratři Maddenové, Benji & Joel, oba oblečení (Benji i stejně obarvený) jako jejich přítelkyně?
Minulý týden, když byli Nicole a Joel v New York City, oba byli skvěle sladěni - červeno černí (viz. obrázek dole). Také Benji a jeho přítelkyně Sophie Monk, byli spatřeni v centru Toronta jako dva ´odbarvení hrášci´ (pozn. - zvláštní výraz). Co uvidíme příště? Bermudy a Hawajská trička?!
Hoši, tohle není normální..ani romantické. Volně přeloženo z www.eonline.com
No myslim, že tohle přehnali. To, že je Benji oblečenej v černým, je u něj normální, a to, že je Joel sladěnej s Nicole je sice vidět hned na první pohled, ale myslim, že to neni nenormální..
Nicole Richie, Joel Madden

Canada, MTV video

31. srpna 2007 v 17:50 Videa Good Charlotte
Je to už dýl, co jste tu mohli vidět fotky (zde) z MTV (v Kanadě), kde kluci byli hosty. Teď tu k tomu máte i video → >HERE< - kluci hovoří o tom, jak se vyrovnávají s klepy a pomluvami..

"Dívka, kterou všichni chlapi milují"

31. srpna 2007 v 17:43 █ HD
Hilary Duff, "Dívka, kterou všichni chlapi milují". Tak to je titulek v indickém vydání časopisu Cosmopolitan, kde se Hilary stala cover girl. Na titulní stránku použili starou fotku Hilary z shootu, který nafotila přímo pro tento časopis, ale ještě nikdy jsme jej neměli možnost vidět úplný, tak snad v budoucnu. V Indii si tento časopis budou fanoušci moci koupit v září. Celý scan si prohlédněte po kliknutí na celý článek.

Hilary na muzikálu "Spring Awakening"

31. srpna 2007 v 16:09 █ HD
Hilary společně se svým přítelem Mikem navštívila nový muzikál "Spring Awakening", fotky :
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku


Nicole and Joel in Central Park

31. srpna 2007 v 9:50 Joel Madden
Tyhle fotky jsou z 31/7, takže jsou poněkud starší, ale až teď se jich na netu objevilo víc (zatím byla známa pouze TAHLE fotka) - tak tady je máte..

Italské scany 2007

31. srpna 2007 v 9:34 Časopisy Good Charlotte
O takovým množství českých scanů si můžeme nechat leda tak zdát..
_ _ _ _ _ _

Punk doesn't mean much to Good Charlotte

31. srpna 2007 v 9:23 █ GC
"People have been shitting on Good Charlotte since day one," says guitarist-keyboardist Billy Martin, with a creeping note of exasperation, at the end of an otherwise congenial phone call to the Georgia Straight. "Critics have never given us an easy time, and we've had to learn from the day our first record came out that nothing's gonna be easy, that we're gonna get smacked in the face all the time, that we're gonna get shot down, and we're gonna get knocked backwards. We always just have to be there for each other and realize that there's millions of kids who love our band. You just have to look at the good in things."

Iceland daily news

30. srpna 2007 v 19:29 █ 30 STM
Iceland daily news: Americký herec Jared Leto strávil v úterý kousek dne na Islandu, předtím, než odletěl do Grónska natáčet nový videoklip A Beautiful Lie s kapelou 30 seconds to mars. Video bude natáčeno právě islandskou filmovou produkcí, společností Artic First.
"Budeme většinou natáčet na ledovcích a krách, takže to snad bude hodně skvělý video." řekl Sigurbjörn Búi Baldursson, který patří do natáčecího týmu Arctic First.
"Natáčet se bude v městě Illulisat, známěho právě pro ledovce" potvrdil právě Baldruccon, který bude sloužit jako assistent produkce, protože Jared bude sám režisérem videa.
30secondstomars.cz

Zprávička od Paula..

30. srpna 2007 v 17:48 Paul Thomas
Live Songs
Current mood: cheerful
Hey Everybody. Hope you guys like the live track of Victims Of Love. We aren't doing it professionally. We are actually just running a mix from the mixing board straight into Garageband on a Mac computer. It's a really great easy way to record your shows. The sound quality is nothing to poop your pants over, but now we can put up live songs a lot more frequently on the websites. Just a little info that I thought you would enjoy. Much love to all.

PaulLouisville. Kentucky, USA. Morgan's Meet and Greet

30. srpna 2007 v 10:11 █ HD
morgan2.jpg
oh-hilary.com
Na tomto koncertě v Louisville jsem měla VIP vstup. Hilary mě objala a já jsem začala brečet. Řekla mi, "Neplakej". Byla tak příjemná a taaak krásná! Její pleť byla bez chybičky. Podepsala mi mé CD Dignity a já jsme jí dala hvězdicovou lilii (její oblíbenou květinu). Show byla OKOUZLUJÍCÍ!!!
Choreografie byla skvělá a Hilary zpívala skvěle. Během"Dignity" zářily na obrovské obrazovce bulvární časopisy. Bylo to opravdu cool.
Nikdy nepřestanu Hilary milovat, je strašně dobrá.
- Morgan
Za článek díky hilarydufflove.blog.cz