Srpen 2007Magazine Rolling Stone

29. srpna 2007 v 21:42 █ My Chemical Romance
Článek o projektu Revolution + společné fotky My Chemical Romance a Linkin Park.
Na této tour koncertovala společně i Gerardova nová přítelkyně Lyn Z s její skupinou..
Kliknutím na obrázky se vám zobrazí celé scany magazínu.

Good Charlotte's punk-pop revival

29. srpna 2007 v 17:00
Group stays focused despite Madden-Richie frenzy
Don't believe everything you read about Good Charlotte. For one, bassist Paul Thomas never punched his principal. The Maryland punk only talked about it in a theoretical manner -- sort of like "I want to win a million dollars" -- but he was still expelled from high school.
"I was overheard by another teacher," says Thomas. "(The principal) was just a mean lady. She was 40 feet away from me, yelling at other kids and I just said, 'I want to punch her.' "
Zbytek článku ZDE

Tajemství je venku..

29. srpna 2007 v 15:46 █ 30 STM
Článek, kde Jared tvrdí, že má velké tajemství si můžete přečíst ZDE
Tajemství, o kterém Jared mluvil na Kerrang awards už je známo :). Včera o něm mluvil jaredův blízký kamarád Brent Bolthouse. Řekl, že A Beautiful Lie video se bude natáčet DNES v Gronsku a bude kompletně ekologické. A také, že všechny peníze, které se vytrží z klipu (stahováním) půjdou na charitu.
Mr.Leto myslí zeleně, uvidíme jak to dopadne, ale naposledy když si hrál na lidumila (Obchodník se Srtí) tak ho zabili, tak snad teď dopadne líp.
´30secondstomars.cz & jaredletofansite.sblog.cz´

Joelova new fotka na MySpace

29. srpna 2007 v 15:35 Joel Madden
..sluší mu to

News

29. srpna 2007 v 14:18 █ GC
 1. Potom, co kluci skončí turné po Kanadě, v říjnu je čeká turné po Austrálii.
 2. Spekulují o tom, že by natočili nové DVD po Severní Americe.
 3. Benji řekl, že až budou dělat na novém CD, čeká se od Joela, že do svých textů zapojí pocity, které měl, když Nicole byla těhotná a potom i to, jaké to je být tátou.
 4. Benji se objeví na albu Bena Leeho - Ripe, které vyjde v září.
 5. Na světě už bylo prodáno okolo 174 000 kopií Good Morning Revival.
 6. Na dalším albu se pravděpodobně objeví songy více rockové, ale i taneční - rockové díky většině lidí z kapely, taneční kvůli Joelovi, řekl Benji.
 7. Na obrázku níže můžete vidět těhotnou Sarah, mladší sestru Joela, Benjiho a Joshe.

Gerard zpívá "Umbrella"

29. srpna 2007 v 11:16 █ My Chemical Romance
Na TOMTO videu se můžete podívat na Gerardovu verzi songu Umbrella od Rihanny, zpíval jí totiž nedávno na jednom koncertu ;)
+ tu máte Frankieho animku..

Hilary vypráví o Teen Choice Awards 2007

29. srpna 2007 v 11:07
Teen Choice Awards 2007
Wau, byla jsem hostem Teen Choice Awards! Nemohu vám ani říct, jak skvělé to bylo. Nejprve, byla jsem na show v Lousiville, Kentucky, kde jsme měli obrovskou oslavu 20. výročí USA HARVEST, sehnali jsme jídlo pro miliony lidí v průběhu let. Koncert byl jedinečný. Lousiville ukázali svoji podporu. Byla jsem uctivá ke všem lidem, dobrovolníci přinesli mnoho jídla a vyzvedli tento den. Bylo tam asi půl milionu potravin! Pak, po show, jsem musela nastoupit na letadlo v 11p.m. a letěla jsem do LA. Vrátili jsme se kolem 2 a.m. a poté jsem měla zkoušku šatů v 8 a.m. a pak jsem jela do Universal Amphitheatre na udílení cen na 10 hodin. Zkoušeli jsme celý den a pak jsme dělali show naživo. Tento rok, jsem byla hostem s Nickem Cannonem. Je taaaak zábavný, ráda jsem ho opět viděla, dělal zábavu a byl cool.
Respektuji fakt, že je oddaný kauze nazvané STOP HATING (stop nenávidění). Vychovává a učí lidi jak žít bez diskriminace nebo rasizmu, měl úžasné odvážné tričko s dobrou zprávou.

Joel & Nicole..

29. srpna 2007 v 10:43 Joel Madden
Nicole Richie a Joel Madden jsou velice zaneprázdněni. Často teď nakupují pomůcky pro jejich budoucí miminko.
Ve středu, 15.8, byl pár spatřen jak nakupuje prenatální vzdělávací systém v BabyPlus - Destination Maternity na Madison Avenue v New York City.
Jakmile ho Richie spatřila ve výloze, jistý zdroj řekl, že si to ihned utíkala koupit.
"Byla velmi zvláštní" řekl zdroj. "Ptala se na plno otázek, co se týče toho výrobku". Předtím než byla zavedena do kabinky, aby si vyzkoušela nějaké oblečení, už byla dlužna 150.000$ za ostatní zboží," řekl zdroj.
V sobotu, 18.8, byl pár znovu spatřen, jak nakupuje u Babies 'R' Us ve Waterfordu. Pár hodin potom, zůstali u Mohegan Sun Resort, kde Joel začal pracovat s Justinem Timberlakem.

Nejlépe oblečená celebrita na Teen Choice Awards

29. srpna 2007 v 10:20 █ HD
Časopis People jmenoval nejlépe oblečenou celebritu na Teen Choice Awards a k našemu překvapení a nadšení se jí stala Hilary Duff!! Ještě předtím než se Hilary ujala funkce hostitelky této show, představila se na červeném koberci v krátkých černých šatech s kovovými ozdobami od Corey Lynn Calter a v jehlových podpatcích. Z její krásy i róby se tajil dech a tak se není čemu divit, že ji časopis People zvolil její šaty za nejkrásnější šaty večera.
hilarydufflove.blog.cz

Radio City Music Hall

29. srpna 2007 v 10:17 █ HD
Hilary se představila 27. srpna v New Yorku v Radio City Music Hall a vy tu máte sérii videí z tohoto koncetu.
 • Love is a Battlefield
 • Love is a Battlefield
 • Fly
 • Reach Out and Touch Me
 • Beat of My Heart
 • Come Clean
 • Someone's Watching Over Me

Gerard potvrdil, že chodí s Lyn-Z

28. srpna 2007 v 21:20 █ My Chemical Romance
Gerard v interview pro Much News Weekly řekl, že je v současnosti hrozně šťastný, protože má úžasnou přítelkyni. Řeč je o Lyn-Z z kapely Mindless Self Indulgence. Fotky Lyn-Z najdeš ZDE

Camden

28. srpna 2007 v 21:18 █ My Chemical Romance
Další fotky z Camdenu najdeš zde ZDE