Srpen 2007

Udělej si reklamu..

28. srpna 2007 v 18:19 █ Rôzne
Pod tímto článkem si můžete udělat REKLAMU vlastního blogu. Stačí, abyste si tam napsali adresu a o čem ten váš blog je..

Winnipeg - I just wanna live

28. srpna 2007 v 17:28
Video z Winnipegu (01:14) - I just wanna live. Po většinu času je v záběru jen Joel.. >>>

"Děti, produkce, cestování"

28. srpna 2007 v 15:06 █ GC
Tady máte moc fajnovej článek (alespoň z části), o tom, jak už se Benji připravuje být strejdou, o tom, že mladší sestra Maddenů, Sarah, je také těhotná a dítě se očekává ve stejnou dobu jako u Nicole a mnoho dalšího..
______________________________
Good Charlotte's Benji Madden is so excited about becoming an uncle that he's already "getting ready" -- he's bought a high chair, stroller and crib for his house in anticipation.

And it's not only for his twin brother and Good Charlotte frontman Joel Madden's expected child with girlfriend Nicole Richie; the Maddens' younger sister, Sarah, is also pregnant and expecting her baby about the same time.
Zbytek článku ZDE

Láhev Jona trefila o vlásek..

28. srpna 2007 v 14:56 █ Panic! at The disco
Minulý rok byl na Reading and Leeds festu Brendon udeřen lahví do hlavy, jak si asi mnozí pamatujete. Tento rok naopak málem praštila lahev Jona, který unikl jen o vlásek.
"Byli jsme docela poděšeni tím davem, ale jen po první čtyři písně. Pak se to trochu zklidnilo," řekl Ryan v interview. "I když měli tu špatnou zkušenost z minula, líbilo se nám zde. Je to největší akce našeho života a teď i hrajem pro největší publikum, co jsme kdy zažili."
Jon řekl, že to nebylo vážné. "Lahev mi jen proletěla okolo hlavy, byl jsem šťastný, že pro tento rok jsem to schytal za kapelu já. "
Interview s kapelou ohledně té lahve si můžete pusitzde! (Na boku najděte Panic!)
panic-at-the-disco.blog.cz

Kerrang Awards

28. srpna 2007 v 14:53 █ Panic! at The disco
Na předávání cen se objevil Jon, Spencer a Bredon. Ryan asi zůstal doma..;)

Hilary si nesmí pořídit Porsche

28. srpna 2007 v 14:15 █ HD
Ačkoliv je hollywoodské hvězdě Hilary Duff pouze 19 let, na svém kontě má již tolik peněz, že by si mohla koupit téměř cokoli. Ale není tomu tak. Hilaryn manažer velmi pečlivě sleduje její výdaje a snaží se jí rozmluvit vše co nutně nepotřebuje. Nyní se hvězda seriálu The Lizzie McGuire na svého manažera naštvala, protože si nesmí splnit svůj největší sen - pořídit si Porsche Cayenne Turbo. Ačkoli již pohled na něj jí rozbuší srdce víc než dvoření sebepohlednějšího mladíka, její manažer jí koupi vozu přísně zakázal. S odůvodněním, že je špatná řidička a nezvládla by ho. "Včera jsem sice způsobila menší bouračku, ale jen proto, že jsem při jízdě telefonovala," oponuje Hilary a dodává, že v USA není používání mobilu za volantem zakázáno, takže se vlastně ničeho nedopustila.

Profesor Snape by Billy

28. srpna 2007 v 10:17 Billy Martin
Sorry I haven't been able to post any new art for a while. I'm working on a new project that has been keeping me very busy. I was asked to do the art for a 4 page short story in one of my favorite comic books. I'm not sure if I can saw what comic it is yet, so I won't. I needed a break from drawing the comic and wanted to just draw something quick for fun.
I just finished reading the 5th Harry Potter book and I'm halfway through book 6 now. I need to hurry up and finish the series before someone spoils the ending for me! Here is my take on Professor Snape...Hope u like it
___________________________________________________
Pardon, že jsem teď nebyl schopný dlouho nic poslat. Dělám teď na novém projektu, který mi zabírá hodně času. Chtějí po mě, abych udělal čtyři stránky krátkého příběhu do jednoho mého oblíbeného komiksu. Nejsem ji jistý, jestli jsem už někdy ten komiks viděl. Potřeboval jsem si odpočinout od malování komiksů a chtěl jsem kreslit jen něco vtipného. Teď zrovna dočítám 5. díl Harryho Pottera, a potom začnu číst 6. díl. Potřebuju to rychle dočíst. Taky máte Profesora Snapea..doufám, že se vám bude líbit.
Info k Mr. Nobody

27. srpna 2007 v 21:08 █ 30 STM
  • Ve filmu se objeví německá herečka -Diane Kruger (Trója, hrála Helenu ). VedleSarah Poley a Lin Dan Pham si zahraje jednu z Nemových žen a ve filmu bude mít hnědé vlasy.
  • Je ohlášené že film bude stát 32 miliónů eur! Do kin se dostane až v květnu 2009! Původně se mluvilo o Vánocích 2008.
  • Jared už natočil scénu s jednou ze svých manželek, která ho šla identifikovat do márnice. Myslím, každopádně pěkně nám to začíná.
  • Film bude trvat 2 hodiny 30 minut!
  • Začnou natáčet v Montrealu (Kanada) 8.září 2007. Minulý pátek byli v Belgii.

Klucí a fans

27. srpna 2007 v 17:20 █ GC
Paul má pěknej účeš ;)

Hilary & Haylie točí reklamu..

27. srpna 2007 v 17:16 █ HD
Exkluzivně!
Wau, tak to je vážně novinka. Hilary a Haylie Duff pravděpodobně natáčejí reklamu k novému parfému. Tato zpráva přišla z hilaryduff.com a nejen to, také několik fotek z natáčení, které Hilary dala na svůj blog. Holkám to mooc sluší a jak to tak vypadá v reklamě se objeví i Hilaryn bodyguard.

Hilary rapuje na Teen Choice Awards

27. srpna 2007 v 14:36 █ HD
Hilary Duff předvedla na Teen Choice Awards, že není jen skvělá zpěvačka, ale také rap jí není cizí. Podívejte se jak diváci šíleli, když Hilary uvedla na pódium Snopp Dogga. Myslím, že originálnější způsob, jak jej přizvat na pódium snad ani není.
Delší verze ZDE / kratší verze ZDE
hilarydufflove.blog.cz