Srpen 2007

Desky se jen tak nedočkáme..

23. srpna 2007 v 21:23 █ My Chemical Romance
DetNews.com: Podle Gerarda Waye se nového alba MCR jen tak nedočkáme. "Myslím, že to pár let potrvá, než natočíme novou desku. Odhaduju to na rok 2009." MCR si dají chvíli pauzu, aby "zhodnotili, o čem vlastně kapela je a trošku ji přetvořili."
Album 'The Black Parade' je o smrti, ale Way říká, že "k tomuto tématu asi už řekl všechno". Těší se, až se s kapelou zaměří jinam a "přijdou s něčím naprosto novým a proberou, co teď vlastně chtějí sdělit."jitula
"Točíte desku, pokud máte, co říct. A já si myslím, že mám na srdci nejmíň jednu důležitou věc."
mychemicalromance.cz

J&N in West Hollywood

23. srpna 2007 v 21:16 Joel Madden
Nicole really looks happy - and healthy - right? We're glad. Guess being pregnant does that to ya... even though jail time is still in her near future! Our photogs spotted Ms. Richie hitting up La Conversation in West Hollywood for some food before heading over to Chateau Marmont with Joely. Don't you love that she's wearing tight-fitting tops while pregnant? See, don't be afraid to show off your baby bump! (Take note, Christina.)
NRichieConversation.jpg

Joel s Nicole počkají..

23. srpna 2007 v 18:55 Joel Madden
Joel & Nicole oznámili, že se svatbou počkají až po narození dítěte. Dalším důvodem by prý také mohlo být to, že si Nicole chce v klidu vybrat svatební šaty a důklaně připravit celou svatbu. Zdrojem je E! Online

Interview s Hilary

23. srpna 2007 v 14:02 █ HD
- Kdyby jsi se mnou právě teď nemluvila, kde bys byla ...
Doma s mými psy nebo bych plavala, protože počasí je skutečně horké.

- Přeješ si, aby si tě lidé více všímali ...
Má práce namísto mého osobního života. Zdá se mi, že višchni lidé chtějí vědět, co dělám v mém volném čase.

- Nejvíce překvapující věc, která se ti kdy stala byla ...
Myslím, že samo moje zaměstnání - nejvíce celé mé první dvě tour. Nikdy předtím jsem nebyla na tour a nevěděla jsem, že lidé se budou zajímat o moji hudbu.

- Lidé mne obyčejně špatně chápou ...
Lidé si myslím, že jsem perfektní a nejsem normální osoba. Mladí lidé mého věku a stejného zaměstnání se zdají být vždy potřeštění. Protože nezobrazuji tyto věci, jsem kritizovaná, že jsem tak dokonalá. Však kdybych dělala tyto věci, budu také kritizovaná.

Show in MTL

23. srpna 2007 v 13:32 █ GC
Tady máte pár fotek z Toronta. Jsou to záběry jen z dálky - ale vypadá to, že tam měli pěknou show.

Nejžhavější dvojka ve městě

23. srpna 2007 v 13:20 █ HD

"Sestra je moje nejlepší kámoška a inspirace." (Hilary)

Hilary & Haylie Duff

Hilary bylo dvanáct, když získala hlavní roli v populárním americkém seriálu. Od té doby natočila několik filmů včetně Moderní Popelky a Nikdy to nevzdávej, kde hrála hlavní roli. Vrhla se taky na dráhu zpěvačky. O rok starší Haylie hraje většinou menší role v seriálech a nazpívala soundtrack k několika filmům.

Kdo je víc vidět?
Hilary. Sbalila Joela, zpěváka skupiny Good Charlotte, a i profesně se jí daří líp.

Co teď dělají?
Haylie pilně natáčí seriály a Hilary propaguje své třetí album Dignity, které letos vydala. Má taky vlastní kolekci oblečení a svůdný parfém.
Zdroj : www.super.cz - na celý článek, kde najdete více ´dvojek´, se můžete podívat ZDE

Nicole jde naproti Joelovi 22-8-2007

23. srpna 2007 v 9:00 Joel Madden
A tady je jedna fotka Nicole jak jde naproti Joelovi - ten si jí pak vzápětí naloží do auta a jedou na oběd. Jak Joel jede naproti Nicole můžete vidět ZDE
Klikněte pro zobrazení původního obrázku Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Joel na cestě k Nicole 22-8-2007

23. srpna 2007 v 8:53 Joel Madden
Co si to ten blboun vzal za triko? to je snad od Nicole ne..

August 19. Phoenix. Arizona, USA. Blaise's Meet and Greet

23. srpna 2007 v 8:45 █ HD

mag3.jpgmag31.jpg

Kliknutím na obrázky se vám otevře více fotek z Meet & Greet - oh-hilary.com


Retušování..

22. srpna 2007 v 22:40 █ HD
Určitě by vás zajímalo, jak může mít na některých fotkách Hilary Duff nebo Lindsay Lohan tak dokoanlou pleť, bez vrásek a jakékoliv chybičky. Ne vždy celebritám dopomůže k dokonalosti jen make-up, ale také se někdy zapojí profík, který umí retušovat a pak už se jen můžou holky divit a kluci můžou slintat nad krásou těchto celebrit. Ano, jsou krásné i tak, ale proč nebýt ještě hezčí když to jde? Tady se můžete mrknout na 2 videa, na prvním se upravuje Hilary Duff a na druhém Lindsay Lohan.
hilarydufflove.blog.cz


Film Material Girls

22. srpna 2007 v 14:27 █ HD
Na youtube.com si můžete prohlédnout celý film Material Girls od Hilary ´n´ Haylie Duff - bohužel jen v angličtině. A pro ty co nevědí - ve filmu MG si zahráli i Joel s Benjim. Tuhle jejich minutovou roli můžete shlídnout ve ´video3´..
Material Girls

Magazine Fashion

22. srpna 2007 v 14:26 █ HD

ßenja na blond..

22. srpna 2007 v 13:26 █ Ankety
ßenja na blond..
Jak už jste určitě stačili zpozorovat, tak ßenji se nechal obarvit na blond. Mě osobně se to na něm děsně líbí. Jakej je váš názor?? Můžete hlasovat v anketě nebo to i nějak okomentovat