Září 2007

Datum svatby stanoven?!

30. září 2007 v 18:42 Joel Madden
Podle TMZ byl datum svatby Joela a Nicole stanoven.
Jakýsi zdroj říká, že svatba bude 13. října a místem bude Laguna, Kalifornie. Událost organizuje svatební organizace nazývající se Weddning Fairy a poté uspořádá i malou ceremonii.
Ačkoli to nebylo oficiálně potvrzeno, pravdou je, že jsou to dobré zprávy pro pár i jejich dítě, které by se mělo narodit po svatbě, jako každé šťastné rodině.
Přeloženo z tmz.comGeorge Lange Shoot

30. září 2007 v 18:24 Joel Madden
Toto jsou zbytky staršího Joelova photoshootu (který fotil s Eazym). Myslím, že Joel tam vypadá pěkně, ale na můj vkus ´až moc´ učesaně..

Kerrang!

30. září 2007 v 18:19 █ 30 STM
30 seconds to mars v novém vydání Kerrang! magazine (recenze z Brixton academy)
www.30secondstomars.cz
Good Charlotte Nominated for EMA Award!

28. září 2007 v 11:55 █ GC
Dobré zprávy! Byli jsme nominováni v kategorii ´Nejlepší skupina 2007´ v anketě MTV Europe Music Awards 2007. Ale potřebujeme vaši podporu. Nyní se můžete zaregistrovat na MTV EMA http://ema.mtv.co.uk/voteNow#/band/ a hlasovat pro nás. Předávání se koná 1. listopadu v MuchIch. Děkujeme za podporu!
- Good Charlotte
Přeloženo z goodcharlotte.com

Nicole <3's Neil

28. září 2007 v 10:58 Joel Madden
Těhotná Nicole Richie si zaplatila návštěvu u Neil George Salon v Beverly Hills - za ruku ji vedl Joel Madden - a rychle naskočili do jejího auta navzdory ´hejnu´ fotografů snažících se ukořistit snímky. Nicole nejspíše dostala jen základovou barvu! A všimli jste si někdo té červené roztomilé mini sukně?
Přeloženo z x17online.com
VIDEO >>>


Jack Guy UHQ

28. září 2007 v 10:34 Joel Madden
Dávám vám sem staronový photoshoot Nicole. Ani nevim proč. Možná proto, že se mi i celkem líbí. To, že si jí Joel vybral, s tím asi nikdy nebudu úplně souhlasit, ale s tim nic nenaděláme.. Tak tady je:

Nicole se bojí být matkou..

28. září 2007 v 10:20 Joel Madden

Narození Nicoliina potomka se blíží, ale Richie se údajně ´bojí´ být matkou. Reality hvězda se obává, že není připravená postarat se o dítě.
Richie a frontman Good Charlotte Joel Madden očekávají jejich první dítě v zimě. Pár říká, že plánují svatbu po narození dítěte, navzdory zprávám, které tvrdí, že by se měli vzít před jeho narozením.
Zdroj odhalil vystrašenou Richie, která říká, že není toho schopná, protože prý ztrávila až moc velkou část jejích života užíváním si, zbytečným plýtváním peněz a chováním se jako rozmazlená celebrita.
Nyní Richie odhalila mnoho zajímavých věcí okolo jejích života a jejího dítěte, řekl zdroj.
Přeloženo z www.transworldnews.com

Alternative Press

28. září 2007 v 8:45 █ My Chemical Romance
Alternative Press zachytili Gerarda, jak vymýšlí další ze svých komiksových postaviček pro Umbrella Academy..