Září 2007


Happy 20th birthday, Hilary!!

28. září 2007 v 0:01 █ HD
Takže dneska Hilary slaví své krásné dvacáté narozeniny a já jí chci popřát hodně štěstí, zdraví a lásky, a ať jí to s Mikem dlouho vydrží..
Hilary se narodila 28.09.1987 v Houstonu ve Spojených státech. Nyní je velice úspěšnou popovou zpěvačkou a herečkou..

The Crow

27. září 2007 v 17:01
I just did this today in about 90 minutes for fun. I needed to do something non-Cryptics. The Crow is one of my all time favorite movies and thought It´d be fun to draw this. I wanted to practice putting some more movement into my drawings as well. Hope you like it...
Překlad : Toto jsem dnes dělal okolo 90 minut, jen tak pro zábavu. Potřeboval jsem udělat něco ne tolik tajemného. "Vrána" je jeden z mých nejoblíbenějších filmů a myslel jsem, že by bylo zábavný nakreslit to. Chtěl jsem vyzkoušet, jak umím kreslit někoho v pohybu. Doufám, že se vám to bude líbit..
Pokud chcete něco vědět o filmu Vrána, tady sem vám našla jeden blog, kde se o tom píše >>>

Joel & Nicole leaving the salon

27. září 2007 v 13:04 Joel Madden
Joel a Nicole byli pronásledováni fotografy (opět), když odcházeli z beverlyhillského salonu 26/9/07. No a myslím, že to, co si teď vytvořil na bradě mu moc nesluší :/ co myslíte?

Novinky DCMA

27. září 2007 v 12:41 █ GC
Tak tady si můžete prohlídnout novinky od DCMA. Přišly mi na e-mail, tak tady je všechny máte.. Mě osobně se moc líbí ty mikiny, ale i ostatní věcičky sou super..

Happy 31st birthday, Deano!!

27. září 2007 v 12:14 Dean Butterworth
Takže dneska Deano slaví své jednatřicáté narozeniny a já mu přeju všechno nejlepší. Deano se narodil 27.9.76 v Rochdale, v Anglii. Od deseti let žije v Americe a tam se dal na dráhu bubeníka. Nejdříve u zpěváka Morrisseyho, ale teď už je členem Good Charlotte..

"Šokovaná Hilary Duff, má doma děvkaře"

27. září 2007 v 12:01 █ HD
Tak včera jste si mohli přečíst, že se v Rytmu života psalo o tom, že je Mike Comrie velký záletník a dnes už tu je originální článek, který je hodně ostrý, rozhodně čtěte!! Celkem mě to na něj mrzí a modlím se, aby se Hil nespálila.

http://justhilary.net/news/sokovana_hilary_duff.jpg
hilarydufflove.blog.cz

J&N at LAX 26/09/07

26. září 2007 v 15:26 Joel Madden
Joel a Nicole se 26. září večer vrátili z Hawaie (kde Nicole slavila své šestadvacáté narozeniny) na losangelské letiště, kde je stále pronásledovali fotografové.

Nicole a Joel na cestě z Hawaie..

26. září 2007 v 15:19 Joel Madden
Joel a Nicole odjíždějí z hawajského letiště zpátky do Los Angeles..

Nicole a Joel se vrací z Hawaie

26. září 2007 v 15:14 Joel Madden
Kdybyste byli Nicole Richie a dělali vše tak, jako ona, nemuseli byste čekat ve frontě jako normální smrtelník. Čekání není podle posledních studií vůbec zajímavé. Nicole a budoucí táta Joel Madden, 20. září procházeli s ochrankou na losangelském letišti. Joel vedl vedl Nicole za ruku, skrz dav a detektor pro zjišťování kovových předmětů, kde si Nicole musela sundat boty kvůli dané prohlídce.
Video >>CLICK
Přeloženo z www.tmz.com

My Chem News

25. září 2007 v 19:49 █ My Chemical Romance
ShoutMouth.com: Ačkoliv už kapela natočila čtyři videa z desky The Black Parade, Gerard přiznal, že se chystají ještě na další dvě - a že je bude sám režírovat. O jaké songy půjde však neprozradil.
A z jiného soudku, Mikey se znovu připojí ke kapele na její podzimní turné v Británii a také na dva koncerty s Bon Jovi v New Jersey.
mychemicalromance.cz

Pikantní minulost přítele Hilary Duff

25. září 2007 v 19:47 █ HD
Není to tak dávno co si Hilary Duff našla nového přítele a novináři se již do jejich vztahu začínají opírat. Nejen, že před několika dny přisla zpráva o tom, že bývalý přítel Hilary, lídr skupiny Good Charlotte Joel Madden, podvedl svou Nicole Richie s Hil, ale také se začínají objevovat velmi zajímavé zprávy o minulosti hokejisty Mikeho Comrieho, který v současné době s Hilary Duff chodí. Vypadají velmi šťastně a jejich vztah je ideální, ale to jen na povrch.
V českém časopise Rytmus života se píše o tom, že měl Mike několik milostných poměrů s manželkami svých hokejových spoluhráčů v bývalém týmu Edmonton Oilers. Ovšem Hilary o této skutečnosti neví a snad se ani brzy nedozví. Na jednu stranu by to zničilo jejich vztah, ale možná by to bylo lepší teď, než třeba po ročním vztahu, to by Hil určitě víc zranilo. Vypadá to, že Hil má na partnery prostě smůlu, Joel ji podváděl s Nicole a Mike asi taky nebude nejvěrnější. Snad je to jen drb, protože Hilary si zaslouží dobrého a věrného přítele.
hilarydufflove.blog.cz!

Hilary Duff watches the Islanders - September 24 2007

25. září 2007 v 19:40 █ HD
Přestože Hilary Duff sama přiznává, že hokej vůbec nesleduje a ani mu nerozumí, tak díky její příteli se ráda dostane do tajů tohoto sportu. Na svého miláčka se přišla podívát při včerejším zápase před hlavní sezónou, kde se utkali Islanders a Rangers. Sice tato elegantní krasavice mezi fanoušky moc nezapadla, protože kolem ní kroužilo plno fotografů a dá se říct, že fotografy zajímala více Hilary Duff než dění na ledu. Zde je několik fotek z tribuny.
hilarydufflove.blog.cz
islanders.jpg
oh-hilary.com

Nicole riskovala se životem dítěte..

25. září 2007 v 14:26 Joel Madden
Nicole Richie riskovala se životem jejího nenarozeného dítěte během pobytu na Hawaii, kde slavila své šestadvacáté narozeniny spolu s přítelem Joelem Maddenem. Nicole ignorovala upozornění, které varuje těhotné ženy, před vstupem do horké vířivky. ACOG (American College of Obstetricians and Gynecologists) potvrzuje, že u těhotných žen, není vhodné vystavovat tělo takovým teplotám. Tyto vysoké teploty mohou u žen způsobit rizikové těhotenství. Bůh ví, zda to bude mít nějaké následky..

Joel v sáčku..

25. září 2007 v 14:06 Joel Madden
Joel tu kráčí neznámo kam, ale každopádně mu to mooc sluší..