Září 2007

J&N na Hawaii by X17

23. září 2007 v 10:30 Joel Madden
NRICHIE092207_01.jpg
"Ano, tak tohle je těhotná Nicole Richie na Hawaii..na pláži..a v červených bikinách. Reality TV hvězda na písku s taťkou Joelem Maddenem."
NRICHIE092207_09.jpg

"Aw, oni spolu vypadají tak roztomile! A je milé zachytit Nicole, jak je šťastná a zdravá. "
NRICHIE092207_03.jpg
"Krém je vždycky dobrý!"
NRICHIE092207_06.jpg
"Tak tihle dva budou brzy rodičové!"
Přeloženo z x17online

Safari

23. září 2007 v 10:17 █ 30 STM
Jared Leto se objevil na titulní stránce japonského magazínu Safari. Fotka je z nového photoshootu.

Hilary v Popcornu..

23. září 2007 v 10:12 █ HD
Hilary Duff
Zmrazila ségře spoďáry!
Hilary Duff dokáže být pěkná potvůrka. Přiznala se, že když byla malá, se svojí sestrou Haylie se pěkně rvala a občas se uchýlila k lstivým neplechám.Třeba ji zmraila v mrazáku spodní prádlo a pak ho rozlámala. Její ségra ji zase zlobila tím, že z Hilary dělala kluka, protože měla v dětství krátké vlasy. Zato teď je z ní dlouho vlasá krasavice první třídy, která by si konečně přála ulovit nějakého kluka.
←V tomto čísle Popcornu najdete i tento plakát.
hilarydufflove.blog.czHilary dostala od Mikea auto

22. září 2007 v 20:24 █ HD
Hilary Duff své dvacátiny oslaví sice až koncem tohoto měsíce, přesně 28. září, ale přání a dárky od fanoušků ji přicházejí už nyní. Ani její nynější přítel nezůstal pozadu a rozhodl se svou nejmilejší potěšit novým autem. Mike Comrie překvapil Hilary Duff novým autem značky Mercedes-Benz G-class SUV.A dárek to nebyl rozhodně levný, tento Mercedes pořídíte tak za $100.000.
Mike uschoval dárek pro Hilary v domě její sestry. Když Hilary přišla, tak přemýšlela co by to mohlo být "OK, jsou to boty nebo něco takového?", dárek je v garáži říká Mike. Hilary ji otevřela a řekla "Stála jsem tam a byla úplně šokovaná".
Mike ale nevěděl, že auto, který by si Hilary ze srdce přála je Porsche Cayenne, ale i tak jí určitě udělal velkou radost. Hilary má nejraděj velká auta, hlavně jeapy a SUV a to tento vůz splňuje, také značka Mercedes patří mezi její favority. Hilary byla opravdu šťastná. Lepší dárek snad nemohla dostat.

Nicole oslavila narozeniny na Hawaii 2

22. září 2007 v 20:13 Joel Madden
Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-01 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-02 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-03 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-04 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-05
A pregnant, bikini-clad Nicole Richie turns 26 Friday (today) and celebrates with Good Charlotte boyfriend Joel Madden on the beaches of Hawaii. The couple sunbathed and listened to music on their iPods. They even gave other affectionate kisses throughout the day.
Nicole, 26, and Joel, 28, expect their first child in January.
Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-08 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-09 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-10 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-11 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-12 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-13 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-14 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-15 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-16 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-17 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-18 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-19 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-20 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-06 Richie-pregnant-bikini nicole-richie-pregnant-bikini-pictures-07

30stm news

22. září 2007 v 9:39 █ 30 STM
Jared Leto si myslí, že když 30stm zvítězili v předávání cen, lidé teď budou brát kapelu vážněji...
Zpěvák a herec Jared Leto je potěšen, že skupina 30stm přebrala cenu na nedávných udílení cen Kerrang, protože to prokazuje, že je ted skupina mnohem důvěryhodnější hudební akt.
Kapela dříve bojovala o to aby byla brána vážněji také kvůli jaredově herecké kariéře, ale skupina věří, že se teď vše mění.
Jared Leto řekl: "Pracovali jsem hodně těžce dlouhou dobu pro lidi, kteří v nás věřili, je to krásný pocit který teď všichni máme" (kredit)

30secondstomars.cz

Nicole oslavila narozeniny na Hawaii - 21/9/07

22. září 2007 v 9:32 Joel Madden
Nicole si narozeniny náležitě užívala. Jednou na lehátku, pak zase poslouchala ipoda pod ´stanem´. Joel jí během toho starostlivě obskakoval :)

Joel podvedl Nicole? pokračování..

22. září 2007 v 9:25 Joel Madden
V magazínu Star se dočtete, že frontman skupiny Good Garlotte tvrdí, že prožil ne-emociální aférku s jeho ex-přítelkyní Hilary Duf. Nicole Richie si je ale jistá, že ji Joel s Hilary nepodvedl. To je sice hezké, že mu věří, ale proč Hilary na druhou stranu nesnáší a nechce, aby se s ní Joel stýkal. Ovšem je to jeho ex, ale to neznamená, že nemohou být nadále přáteli. Když Nicole uslyšela, že se Joel setkal s Hilary, tak málem zlostí zešílela a šla se mu vybrečet na rameno. Jistý magazín tvrdí, že napsal Hilary dopis, ve kterém se jí ptal na současného přítele, pak vymazal všechny sms od Hil a uzamknul svůj mobil, aby Nicole nic netušila. Nicol prostě brání jejich přátelství a nedovolí Joelovi žádný styk s Hilary.
Díky hilarydufflove

Hilary v časopise People

22. září 2007 v 9:21 █ HD
V zářijovém čísle magazínu People se jako vždy dočtete kromě drbů a nejrůznějších novinek, také jak se oblékat podle celebrit. Jako inspiraci uvedl magazín hned 3x Hilary Duff.


Teen Vogue Young Hollywood Party 2

22. září 2007 v 9:19 █ HD
sept20.jpg
oh-hilary.com