Září 2007


Joel podvádí Nicole?

21. září 2007 v 18:36 Joel Madden
"Joel Madden byl viděn s jeho bratrem Benjim, jak berou benzín na jedné místní benzínce ve stejný den, co se objevily spekulace, že Joel spal s jeho bývalou přítelkyní Hilary Duff, navzdory faktu, že jeho nynější přítelkyní je těhotná Nicole Richie."
V tomhle případě, bych řekla že to jsou kecy - sice by bylo fajn, kdyby se vrátil k Hilary, ale myslim, že těhotnou Nicole by nepodvedl - ještě navzdory tomuhle článku.

Nicole´s 26 years old..

21. září 2007 v 18:29 Joel Madden
Tak právě dneska Nicole oslavila 26 let. I když se mi do toho moc nechce, tak jí přeju všechno nejlepší a hodně zdraví už jenom kvůli Joelovi a tomu malýmu..
Tak teda, Nicole → HAPPY BIRTHDAY no..

The Article

21. září 2007 v 18:22 █ 30 STM
Těžko budete hledat jemnost a důmyslnost na koncertě rockové skupiny, jedinou výjimkou je skupina 30 seconds to mars, která na svém koncertě předvedla baletní tanečníky, houslové kvarteto a také operního pěvce v obleku.
30stm, kteří vyhráli v Kerrang awards za svůj největší hit The Kill mají velký počet fanoušků, které z velké části tvoří černě, lehce oděné fanynky. A důvod?

Joel se svěřil..

21. září 2007 v 15:34 Joel Madden
Joel Madden plánuje svatbu s jeho těhotnou přítelkyní Nicole Richie. Potvrdil to sám zpěvák.
Ačkoli se pár těší na svatební obřad, tento měsíc se ještě určitě nedočká, potvrdil zdroj. Joel řekl: " Samožřejmě, svatba je nyní náš cíl. Nevím kdy, kde nebo jak, ale naše priorita je nyní rodina a naše dítě."
"To je vše, co si o tom myslíme. Jsme zamilovaní a opravdu šťastní."
"Už jsme na to připravení. Už máme plán, kočárek i dětskou zahrádku."
"Jsem nadšený. My všichni jsme z toho opravdu nadšení. Je to ta nejlepší věc, která se nám kdy stala. Je to krásné."

Joel´s and Nicole´s baby..

21. září 2007 v 15:22
Tak tohle jsem našla na nicolerichie.org - tak by prý mělo vypadat Joelovo mimi. Ten kdo to vyrobil je celkem koumák, ale to dítko může vypadat úplně jinak :)

Last show with Justin - MySpace

21. září 2007 v 15:06 █ GC
So tonight was our last show with Justin. We wanna thank JT for taking us out on the road with him and letting us add some Good Charlotte in the Future/Sex/Love show. We also wanna thank all of his touring family for being so hospitable to us. We had a great time.
Playing on that stage everynight in front of sold out crowds all of the country was awesome, and to be accepted by new fans is amazing. We've gotten overwhelming love from all of Justin's fans and we just want to thank you all. Being in Good Charlotte has never been better for us. We're playing with Justin Timberlake one night, and next thing you know it we are in austrailia playin our own sold out shows! Rock and Roll is good to us. We also have to say thank you to everyone out there that has been requesting our new song DANCE FLOOR ANTHEM (I DONT WANNA BE IN LOVE) on the radio. because of you it has made it into the top 40. THANK YOU.

Joel and Benji pumping gas, Joel and Nicole at LAX airport (20th September 07)

21. září 2007 v 15:03 █ GC
Nicole Richie gets a helping hand from Good Charlotte boyfriend Joel Madden as they catch a flight out of LAX airport on Thursday in Los Angeles. The lil' mama-to-be wore her favorite black Lanvin Mary Jane Ballet Flats, a new pair of oversized sunnies and a headscarf. Nicole also toted around the Goyard St. Louis PM Tote.
Earlier in the day, Joel (in a Marc Jacobs jacket) was seen filling up his car with gas whilst chatting to his twin brother Benji.


Joel & fan..

21. září 2007 v 14:55 Joel Madden
Takovou fotku bych taky chtěláá (teda pokud bych tam stála já :D)


Jared zapomněl slova..

20. září 2007 v 12:19 █ 30 STM
Herec, který je také zpěvákem rockové kapely 30STM, byl donucen jít na stage a zazpívat písničku na probíhající párty.
Leto přijal nabízející se "vtipnou" příležitost, ale ta se proměnila v noční můru když zapomněl slova písně a beznadějně zápasil než přišla rockerka Love a zachránila ho.
Hvězda filmu "Klub rváčů" sdělila Radiu 1: "Byl jsem na párty a šel na pódium zpívat karaoke. Byl jsem dotlačen a rychle jsem zjistil, že jsem udělal chybu, protože jsem si vybral píseň, ve které jsem neznal ani jedno slovo. Byla to jedna z nejhorších zkušeností, ale naštěstí Courtney přišla na pódium a zachránila mě. Byla skvělá."
jaredletofansite.sblog.cz

1. číslo The Umbrella Academy

20. září 2007 v 12:13 █ My Chemical Romance
Včera 19/9 vyšlo první číslo Gerardova komiksu The Umbrella Academy - zde je jeho cover..

Emo - ano nebo ne?

20. září 2007 v 12:12 █ My Chemical Romance
Studenti univerzity v Maine měli možnost zeptat se Geeho na pár otázek. Jedna za všechny:
Vím, že v souvislosti s vaší muzikou nemáte rádi pojem emo. Chtěli byste k tomu něco říct?
G: "V podstatě se dá říct, že nás to vůbec nevystihuje. Emo kapely jsem zaznamenal, když jsme jezdívali na turné s křesťanskýma metalistama, protože na naše tour nikdo nevsázel. Myslím, že emo je zas*anej brak, je to hovadina. Jsou tu kapely považovaný za emo, se kterýma nás, bohužel, dávají do jednoho pytle, což z nás, bez našeho vědomí, taky dělá emo. Jediný, co k tomu můžu říct, je, abyste dali ty dvě desky vedle sebe a poslechli si je. Zjístíte, že je to o něčem jiným. Myslím, že emo je hromada s*aček."
mychemicalromance.cz

Gee se zatím nestěhuje..

20. září 2007 v 12:10 █ My Chemical Romance
Gerard Way, frontman My Chemical Romance, se navzdory zvěstem do Portlandu nestěhuje. Tedy aspoň zatím ne. "Pořád to ale zvažujeme," připouští Way po telefonu z New Jersey. "Ale zatím jsme se se ženou rozhodli zůstat chvíli tady." Celý článek.
mychemicalromance.cz