Říjen 2007

FHM November 2007

2. října 2007 v 15:08 █ HD
fhmmag.jpg
oh-hilary.com

99X rozhovor

2. října 2007 v 6:58 █ 30 STM
Jared Leto dělal interview na stanici 99X v Atlantě, kde mluvil například o videu k ABL a o novinkách skupiny..

Když se moderátorka ptala kdy bude video k singlu abl hotové Jared na to řekl že možná nikdy, a začal se smát :) Ale nakonec řekl, že právě teď dokončuje poslední úpravy videa během natáčení Mr. Nobody a mohlo by být hotové do konce týdne.

Dále dodal, že video nebude jen samotný videoklip ale bude s ním spojený i dokumet týkající se jejich "cesty" do 'zimy'. Výzvy, které musíte splnit, aby jste se tam dostali a výzvy, kterým musíte přímo tam čelit.(počasí např)

Další otázka byla, jaké jsou právě teď novinky u 30stm?

Řekl, že už napsal 40 songů, ale zatím neví jestli budou použity do nového alba. Řekl, že jsou právě teď hodně zaneprázdnění cestováním po různých místech po světě a také, že plánují další koncerty v US.

Dále se také bavili o cover verzi hitu Stronger od Kanyeho Westa, Jared řekl, že to byla špatná volba, protože prý není rapper, ale doufá, že jestli to KW slyšel nebude se s ním chtít utkat :D
Nakonec řekl, že až bude abl video hotové pošlou ho do 99X a objeví se na jejich webových stránkách.
30secondstomars.cz

Profil Joelova domu

2. října 2007 v 6:51 Joel Madden
Joel Madden was born March 11, 1979 in Waldorf, Maryland. In the late 90's Joel and his fraternal twin brother Benji formed the band Good Charlotte. In 2002 the band released the album "The Young and the Hopeless." After the release of "The Young and the Hopeless" the group enjoyed increased success and notoriety.
In late 2004, Joel Madden purchased a Spanish Colonial-style house in Glendale, California for slightly under $2 million.
This home offers four bedrooms, four bathrooms, three-car garage, three fireplaces (located in the living room, dining room, and kitchen respectively), and over 4,800 square feet.
Glendale has a population of just over 200,000 and is located approximately five miles north of downtown Los Angeles.

Joel being stalked

1. října 2007 v 18:02 Videa Good Charlotte
Když se Joel stavil v golf obchodě a poté i pro kafe v Glendale, CA, po celou dobu ho doprovázel jakýsi paparazzi. Předtím ale Joel narazil do auta jednoho z fotografů, vzniklo z toho pouze malé poškození na světlech. Joel i paparazzi se dohodli, že to nechají být..

Joel má nové auto

1. října 2007 v 14:54 Joel Madden
Benji doprovázel Joela 30. září při koupi jeho nového auta. Joel si koupil Ford Mustang Shelby. Podrobnosti o modelu máte níže.
FORD MUSTANG SHELBY
Před časem představila automobilka Ford koncept Mustang GT500. Jeho 478 koní bylo velkým příslibem pro budoucí nejsilnější model tohoto jména v historii. Jenže nyní Ford uvedl informace k sériovému vozu - koně byly pěkně zaokrouhleny na 500!
Konečné testy Fordu Mustang Shelby GT500 ukázaly, že výkon agregátu dosáhl hranice, ve kterou všichni doufali - 500 koní (368 kW). To je nejvíce, co kdy Ford s tímto modelem předvedl.


Joel v golf obchodě..

1. října 2007 v 6:27 Joel Madden
Že by se Joel začal věnovat golfu..??