Říjen 2007

Guitar Hero III Halloween launch party at Best Buy (27.října 07)

29. října 2007 v 15:06 Joel Madden
Těmi dlouhými fousy chtěl asi Joel naznačit, že už bude brzo taťkou..:) ale ať si to radši oholí..

Feeding Frenzy by Billy

28. října 2007 v 13:36 Billy Martin
I figured it was time for an annual Halloween-ish drawing. What's better than vampires, right? I just saw the movie "30 Days of Night" and recommend that you all go see it! I wanted to do some vampires in that style. I'm finally back at home and able to use real paints again, so I decided to get messy and did this last night. Hope you like it...

(EDIT)Yes I know about the comic, I have about every version!
Překlad:
Uvědomil jsem si že je čas pro každoroční Halloweenské kreslení. Co je lepší než upíři, správně? Právě jsem viděl film ''30 Days of Night'' a doporučuju vám všem se na to podívat! Chtěl jsem udělat nějaké upíry tohohle stylu. Konečně jsem zpátky doma a schopný použít znovu opravdové barvy, tak jsem se rozhodl ustát ten zmatek a udělal tohle minulou noc. Doufám že se vám bude líbit...
(ÚPRAVA) Ano vím o komiksu, mám všechny verze! (za překlad díky lovegc.blog.cz)

Překlad - Thajsko

28. října 2007 v 9:53 █ GC
Tak tady máte volný překlad toho, co psal Joel o Thajsku na dcmacollective..
Potom, co jsme přijeli z Austrálie, jsme se já a moje milovaná přítelkyně rozhodli zbalit věci a rozjet se do Asie. Miluju Asii, je to nepochybně moje nejoblíbenější místo na světě. Nemohl bych říct jaká je moje nejoblíbenější země, ale miluju každé místo z jiného důvodu. Jeli jsme do Thajska z velice zvláštího důvodu. Bylo to kvůli míru a tichu džungle a také proto, abysme viděli zvířata.
Thajsko se nám líbilo, ale je čas jet domů. Chybějí nám naše vlastní zvířata a máme také práci, oh yeah.. budeme mít dítě! Byl to skvělý výlet před tím, než se ustálíme doma. Máme také hodně vzrušujících věcí, které přijdou v dalších měsících. Budeme otevírat další DCMA obchod v LA, který bude hodně zábavný, ale máme ještě hodně práce, aby se tak stalo. Tal a Aaron se vyznají v mnoha různých věcech. Taky se bude konat mnoho akcí jako např. Halloween.
Také musíme jet do Evropy na MTV Awards. Děkujeme všem fanouškům GC, díky kterým jsme byli nominováni, takže moc díky. Já taky budu dělat nějaké dobročinné věci. A v prosinci přijdou i některé další GC akce. Ujistím se, že jsem si vzal všechny obrázky a pak je sem pošlu. Pokud ne, tak Tal, Josh nebo Aaron to udělají za mě. Jsem zpátky v LA a jsem zase ve spojení se všemi přáteli.

The Gold Coast - Austrálie

28. října 2007 v 9:24 Joel Madden
..s delfínkama :))
The Gold Coast

Joel a Nicole v Thajsku - krásný fotky

28. října 2007 v 9:00 █ GC
Tak tady máte suprový fotky z Thajska - ještě dneska se to pokusim přeložit :)


After Australia Me and the Lovely Girlfriend (thats us up there on the scooter) decided to pack our bags and head to Asia. I love Asia, its probally my favorite place in the world. I couldnt say i have a particular favorite country, i love each place for diffrent reasons. We went to thailand for a very specific reason. The peace and quiet of the jungle and to see the animals.

here come the elephants………
(tady přichází sloni...)

we've also gotten to meet some cool people here as well……
(také jsme se tady setkali s některými skvělými lidmi....)

and i found a little ice cream cone.
(a našel jsem malý kornout od zmrzliny.)

and we shopped in town…..
(a nakupovali jsme ve městě..)
Thailand has been good to us, but it is time to head home. We miss our own animals,and we have some work to do, oh yeah….and we're having a baby! That was a great trip to take before we get home and get settled in. We also have alot of big exciting things coming up in the next couple months. We have the DCMA store opening in LA, which is gonna be alot of fun, but we've got alot of work to do to make it happen. TAL and Aaron are up to thier ears in all kinds of stuff. We also have alot of big parties coming up like the one on Halloween. I also have head to europe for the Mtv awards over there. Thanks to all the GC fans we got nominated for an award (first time ever), so thanks for that. I also have some cool charity stuff coming up. And some GC shows in DEC. I'll make sure to take pics at all these and post them here. If i dont TAL, Josh, or Aaron will. Be back in LA in a few days, and re united with all of our friends. I got my dcma on as we speak!

Hilary v českém Bravo Girl

27. října 2007 v 17:55 █ HD
Tentokrát mne velmi potěšili redaktoři časopisu Bravo Girl, protože zde věnovali Hilary Duff hned jednu stránečku a to je úspěch. V nejnovějším čísle tohoto časopisu se o Hil dočtete, možná něco, co jste doposud nevěděli - "Tohle miluje ... Hilary Duff", zajímavý titulek a ještě zajímavější obsah, i když je na mě moc obecný, nj já o ní vím hodně věcí a tak mě jen tak něco neuspokojí :). I tak jsem velmi ráda a nejvíce asi za to, že použili jednu z nových fotek a ne 5 let starou :). Zde je titulní stránka tohoto časopisu a moooc děkuji Babu za scany, bohužel jsem je musela hodně zmenšit, jinak to nešlo, ale článek vám přepíšu :)-tady je

Tohle miluje ... Hilary Duff"

Pssst! Krásná zpěvačka a herečka Hilary Duff ti prozradí tajemnství své krásy i srdce...Co a koho v něm ukrývá a jak to dělá, že vypadá pořád tak roztomile i sexy zároveň?

Level 27 clothing..

27. října 2007 v 17:46 Billy Martin
Na této >>> české stránce si můžete objednat věci od Level 27. Většina jsou trička a pak i mikiny. Některá trička jsou za 419,- ale většina je kolem tisícovky :/ díky DrtiKoze :))

Billy´s art

27. října 2007 v 16:34 Billy Martin
Billy dostal za úkol od značky Reebok pokreslit pár bílých bot, které mu poskytli. Kreslil svým oblíbeným stylem a myslim, že se mu to moc povedlo. jitula Co vy na to??

Meet & Greet in Perth

27. října 2007 v 10:01 █ GC
Klucí zde jsou na jednom z dalších Meet & greet s fans v Austrálii (17.10.07)

Nový shoot

26. října 2007 v 19:28 █ GC
Zde je nový photoshoot. Kvalita fotek je bohužel hodně nízká..Frankie..

26. října 2007 v 19:24 █ My Chemical Romance
Frankie má moc zajímavej potisk na třičku :))


Změny tour...

26. října 2007 v 9:09 █ GC
Good Charlotte s lítostí oznamují změnu dat mexické tour (8-11.listopadu) kvůli nehodě kytarysty Paula Thomase - utrpěl zranění nohy a hlavně kotníku, během australské tour minulý týden.
Benji vysvětluje, "Paul ošklivě spadl na naší tour v Austrálii..teď musí chodit na terapie, které mu mají pomoci zahojit jeho kotník."
"Chceme se omluvit našim fanouškům v Mexiku..milujeme naše sousední fanoušky na jih od nás, ale Paul se teď musí uzdravit, aby jeho kotník zbytečně netrpěl bolestí." vysvětlil Joel.
Good Charlotte oznámí změny v datech brzy.

Nicole provokuje Joela..

26. října 2007 v 8:55 Joel Madden
NicoleVsHilaryFeud.jpg
US Weekly zjistilo, že Nicole Richie se baví tím, když může Joela Maddena provokovat bývalým románkem Joela s Hilary Duff - který trval skoro dva a půl roku. Jistý zdroj řekl ´dělá to, když třeba sleduje DVD Lizzie McGuire nebo poslouchá její alba. A co on na to?? On s ní samozřejmě nesouhlasí.´

Hilary vzpomíná na tour

26. října 2007 v 8:35 █ HD
Hilary vzpomíná na tour
Tyto obrátky jsou z doby, ktery jsme byli na cestách. Bylo to bláznivé. Jeli jsme do tohoto hotelu a byl tam podivný stůl, věděla jsem, že bych se tam vešla, bylo to perfektní. Jindy jsme s Troyem nakupovali a popadli paruku jedné z manekýrek a chodili jsme po obchodě jako modelky. Bylo to trapné! Pobavíme se, když jsme na tour.
Musím jít!


Hilary Duff je ráda, že obětovala své dětství pro kariéru

26. října 2007 v 8:33 █ HD
Hilary Duff je ráda, že obětovala své dětství pro kariéru
Mladá hvězda Hilary Duff nelituje, že ztratila dětství, protože získala povolaní, které vždy chtěla. Hilary pracuje nonstop od té doby, co dovršila 13 let.Velký zlom v jejím životě přišel s nabídkou hlavní role v dětské Disney show-Lizzie McGuire, dále pokračovala v hraní v úspěšných filmech a prodala přes 13 miliónů desek po celém světě, když se rozhodla zpívat. Nyní dvacetiletá dáma řekla pro britský časopis Cosmopolitan: "Cítím, že jsem ztratila něco typického pro růst, ale naproti tomu mohu dělat hodně věcí, které většina lidí v mém věku nikdy nemohla. Právě nyní si mí přátelé dělají starosti s tím, co budou v budoucnu dělat, zatím co já mám zaměstnání mých snů. - hilarydufflove.blog.cz