Říjen 2007

Radio Rock & Pop

26. října 2007 v 8:28 █ 30 STM
30 seconds to mars se za svůj pobyt v jižní Americe objevili v několika rádiích..
↓ Rock & Pop - Argentina, 24.10. 2007 - díky 30secondstomars.cz
>>> zde

Hilary Duff si nechce dělat srandu z Britney Spears a Lindsay Lohan

25. října 2007 v 17:35 █ HD
Hilary Duff si nechce dělat srandu z Britney Spears a Lindsay Lohan

Herečka a zpěvačka Hilary Duff si je jistá, že nikdy neudělá takový skandál, aby zranil její rodinu. Ale také se nachce posmívat jejím profesionálním koleginím jako Lindsay Lohan a Britney Spears.
"Zarmoutilo mne, když vím, že někdo nehledá pomoc, jako podporu rodiny a přátel. Myslím si, že je to první věc, co by měl udělat : rodina, mi pomáhá zlepšit se, pomáhá mi nechat vše za sebou. To je to, co by měli dělat", řekla maladá herečka.
Hil doufá, že se Britney a Lindsay dají brzy dohromady.
hilarydufflove.blog.cz


Meet & Greet

25. října 2007 v 10:33 █ GC

Safari magazine (november 07)

25. října 2007 v 10:26 █ 30 STM
Tady máte kompletní scany z japonského magazínu Safari (11/07). Cover jsem sem už dávala, to je už dýl. Nerozumim ani slovo (neni se čemu divit), ale hlavní tématikou bude asi Jaredova móda a jeho změny image..
Joel and Benji Hiding/Mini Band Fight!

24. října 2007 v 16:54 Videa Good Charlotte
Úplně kruťácký videjko. Nejdřív Benja s Joelem vylezou z kufru auta a pak proběhne velký boj!
Díky lovegc.blog.cz

Frank o Leathermouth

24. října 2007 v 15:13 █ My Chemical Romance
Frank o svém side projektu: "Leathermouth jsou vlastně anti My Chemical Romance. Leathermouth je ta moje část, na kterou nejsem hrdej, která je plná nenávisti. Kašlete na lidi, co říkaj, že když vás někdo uhodí, máte nastavit i druhou tvář, a že karma toho člověka nakonec dostane. Protože co když já jsem ta Karma? Co když mám tomu dotyčnýmu jednu fláknout? Koneckonců, jsem kur*a člověk: cítím nenávist, nedůvěru, mám nedostatky. Někdy mám chuť popadnout někoho za krk a vypustit z něj duši...
Podle mýho táty dělají Leathermouth nervózní hudbu. Prej je z ní nevózní (smích)."
mychemicalromance.cz

Magazine OK! (australský časopis)

24. října 2007 v 14:52 Časopisy Good Charlotte
Záběry Joela a Nicole v Austrálii + článek..
Happy 1st birthday :D

24. října 2007 v 0:01 FANCLUB Good Charlotte
Právě dneska 24. 10. 2007 slaví své první narozeniny FGC !! Takže přeju všechno nejlepší !! super je, že už teď je tam přes 2 300 komentářů - jo a people, nezapomeňte: pátek 14:30h :P

Interview s Joelem a Benjim :)

23. října 2007 v 16:29 █ GC
Bratři Maddenové se necítili na to pokračovat v duchu jejich posledního CD, ale oba jsou znovu šťastní.
Co jste dělali poslední dva roky?
Joel: Dovolte abych řekl že to bylo bláznivý! Já, pro příklad nenávidim skutečnost že spoustu lidí nemělo rádo naše album The Chronicles Of Life And Death.
Benji: Z nějakých důvodů se lidem zdálo, že z nás měli dost.
Jak jednáte s tímhle druhem kritiky?
Benji: Zpátky k těm dnům. Byl jsem kvůli tomu víc naštvaný než teď. Myslím, že posledních pár let se učím se o to tolik nestarat.
Joel: Ne jenom to, také se cítíme mnohem líp. V každém případě ti protivný komentáře neudělají nic i když je uslyšíš milionkrát. Kdyby teď na mě lidi chtěli řvát, smál bych se jim. Jestli nás mají rádi, budeme si jich všímat. Jestli ne, bude to stejně zlé.
Jaké je to pracovat se svým dvojčetem?
Joel: Navzájem se známe dost dobře. Máme stejný rytmus. Bez mluvení poznáme jestli se tomu druhému líbí stejný druh muziky nebo ne. Máme také dost podobný hlas, což zní dobře na CD. Samozřejmě spolu občas bojujeme. Byl jsem opravdu šílený když Benji ztratil jedno z mých oblíbených triček.
Byli jste někdy otrávení jeden z druhého?
Joel: Ne, ne doopravdy. Dokonce žijeme od sebe asi deset domů v Glendale v Kalifornii. Můžeme se snadno navštívit. V naší ulici také žije The Game dokonce přímo uprostřed. Jsem opravdu rád že Benji žije tak blízko. Poslední rok jsem hodněkrát stál před jeho dveřmi s mými problémy.
S jakými problémy?
Joel: Byly časy kdy jsem už nechtěl pokračovat s Good Charlotte. Byl jsem s tím smířený. Snažil jsem se dělat muziku a jediná věc o čem lidé chtěli mluvit byly věci které jsem dělal mimo kapelu. Bylo to osobní útok lidí které jsem vůbec neznal. Cítil jsem se strašně.
Co jsi udělal aby jsi se přes to dostal?
Joel: Začal jsem dělat DJe. Chtěl jsem pracovat s muzikou a nemít starost o peníze a o plánované turné. Tak jsem šel do klubů, hrál nějakou muziku pár hodin a pak jsem šel domů. To bylo když jsem opravdu začal být zblázněný do muziky. Najednou jsem měl rád všechno od The Clash po Madonnu!
Byli jste k sobě vždycky upřímní?
Benji: Samozřejmě.Je to společné v Good Charlotte nebo ne. Jestli by měl Joel odejít z kapely tak co pak já. Potřebujeme se navzájem. Dokonce i přes to že jsem spolu bojovali o určitý věci ale byli jsme tu vždy jeden pro druhého.
Joel: Tyhle boje vždy něco znamenaly. Ano, začneš bláznit kvůli nečemu a říkáš hloupý věci. Jsem rád že to je Benji s kým bojuju protože on je jediný kdo mě naučil myslet správně a znova si uvědomit svoje chyby.
Vy dva zníte jako šťastná dvojčata.
Joel: A my jsme, věřte mi.
Benji: O tenhle bod si starosti nedělám. Miluju svojí kapelu, naše nové CD je skvělé a chystám se vzít si někoho koho moc muluju.
Joel: Benji teď miluje všechno. Já jsem trochu víc realistický.
Benji: (ukazuje Joelovi sklenici s vodou, která je z poloviny plná) Joeli, je tahle sklenice z poloviny plná nebo prázdná?
Joel: Z poloviny prázdná.
Benji: Já říkám z poloviny plná. Tady to máte: Největší rozdíl mezi Maddenovými dvojčaty.
Děkuju Zuzce a lovegc.blog.cz