Listopad 2007


Live Events

18. listopadu 2007 v 11:07 █ GC
Akce Do The Wright Thing Gala (Hard Rock Times Square 1, 2) v New York City byla asi posledním živým vystoupením tohoto roku. Alespoň to udává oficiální web. Další události budou až v roce 2008 a to v Johannesburgu a Cape Town (Jižní Afrika). Ale je to ale logické - bez taťky Joela se hrát nedá ☼

Joel s Nicole založili charitu..

18. listopadu 2007 v 10:47 Joel Madden
Nicole Richie a Joel Madden nastartovali svou vlastní dětskou charitu.
Hvězda Simple Life a frontman Good Charlotte, kteří očekávají své první dítě, vytvořili ´Richie Madden Children's Foundation for mothers in need´(´Ústav potřebný pro matky´)
Pár chystá ´křtiny´ (>>) ve svém domě v Los Angeles na 18.11.07 a místo přijímání dárků žádají přátele a rodinu, aby přispěli na příslušenství do jejich charity.
Jistý zdroj řekl: "Nicole a Joel žádají přátele aby poskytli dětské postýlky, kočárky a plyšová zvířátka do jejich ústavu."

Příští měsíc bude charita přispívat do Los Angeleské kliniky.
Nicole, 26, je už sedm měsíců těhotná ale ještě prý nezná pohlaví dítěte.
Joel, 28, nedávno řekl: "Čekáme na zjištění jestli to bude kluk nebo holka. Ještě to nevíme. Takže teď ´tomu´ říkáme ´the baby´- miminko. Když k němu mluvíme, říkáme mu ´ty´.
"Jsem napjatý. Je to nejlepší věc co mě kdy potkala. Je to krásné.
"Dítě už začalo kopat a já jsem šel a koupil kočárek a dětskou zahrádku do pokoje."
Přeloženo z people.monstersandcritics.com

Hil jde na jógu

18. listopadu 2007 v 10:41 █ HD
Kolem Hilary se to aktivitami jen hemží - v sobotu 17/11/2007 si byla "zacvičit" jógu.

Díky justhilary.net

Hilary 15/11/07

18. listopadu 2007 v 10:40 █ HD
Fotky z 15/11/2007 - Hilary s někým klábosí do telefonu. Díky justhilary.net

Hilaryina maskérka..

18. listopadu 2007 v 10:37 █ HD
Hilary Duff a její umělecká maskérka Rachel Goodwin
Když se Hilary Duff poprvé v roce 2004 usadila do židle Rachel Goodwin, aby ji nalíčila, cítila, že našla duševního kamaráda."Bylo to opravdu bezprostřední," řekla Hilary, která spadla až po uši do uměleckého stylu Chanel, Rachel jí vytvořila vysoké lícní kosti, luxusní řasy a bledé rty. (Rachel malovala Hilary poprvé pro shoot na kelendář, který byl ve stylu Chanel). Také dělala Hil úpravy pro fimové premiéry, hudební videa a pro její poslední album Dignity. Pro Goodwin byl skutečný test setkání s Hilaryinou rodinou. "Má mamka (Susan) dělala make-up pro Neimana Marcuse, a tak věděla kdo je dobrý a kdo ne." řekla Hil. Naštěstí ji Rachel nadchla, najala ji. "Tehdy jsem věděla, že to bude OK-když Sasan byla pro.'Toto je dobrá práce '", směje se Rachel, která nyní roztírá rozhraní mezi modrými stíny a bílou tužkou."Mám skutečně velké oči a po dlouhou dobu jsem používala jen černou řasenku, která vypadala, že je dělá menší. Rachel je vlastně udělala větší lemováním bílou tužkou. Miluji, jak mě nutí dívat se na sebe samou jinak."říká. Nyní když jsem dáme obě dohromady, tak se podílíme více než jen na make-upu."Vidíme se častokrát týdně po dobu několika hodin. Mluvíme o mužích, životě a práci, známe se velmi dobře. Vždycky je to jako velké terapeutické zasedání," vypráví Hilary.
Díky hilarydufflove.blog.cz

Batsy By Billy

18. listopadu 2007 v 10:35 Billy Martin
Here's a quick Batman drawing I did using Prismacolor markers. I hadn't used them in a while so I thought it would be fun. I've been into Jose Lopez and Jeff Matsuda's stuff lately, so I thought I'd do a Batman in the style of the show they worked on. I totally ignored "The Batman" when it started beacuse I loved the 90's animated series so much. I was wrong though, the character designs in that show are REALLY good! Hope you like it...

Spawn By Billy

18. listopadu 2007 v 10:34 Billy Martin
Here's another one just for fun. I can't believe I haven't thought of doing Spawn sooner. When I first start getting into comics as a teenager, Image Comics had just started. Spawn was THE reason I started collecting comic books, and Todd McFarlane was my absolute favorite artist at the time. So here is my take on one of the all time coolest comic book heroes...Hope you like it
překlad:
Tady je další obrázek jen tak pro zábavu. Nemůžu uvěřit, že jsem už dřív nepřemýšlel o tom, že udělám Spawna. Když jsem se poprvé dostal ke komiksům jako teenager, Image Comis byl ten, se kterým jsem začal. Spawn byl důvodem, proč jsem začal sbírat komiksové knihy a Todd McFarlane byl v té době můj absolutně nejoblíbenější kreslíř. Tak tady je moje zachycení jedno z nejúžasnějších komiksových hrdinů všech dob.... Doufám, že se bám líbí
Za překlad díky moc good-gc-charlotte.blog.cz

New layout

17. listopadu 2007 v 18:17 █ Rôzne
Jak jste si asi stačili všimnout, tak je tu nový vzhled. Je poněkud obyčejnější a přibyla i černá barva, oproti tomu předchozímu. Snad se vám bude líbit..

Nové CD/DVD Billy Talent

17. listopadu 2007 v 16:53 █ BT
Na konec tohoto roku, přesněji 26. listopadu, si pro nás Kanaďané Billy Talent připravili vydání živého DVD/CD pod názvem "666". Jak bude vypadat obal a tracklist této desky si můžete prohlédnout níže:

Tracklist:

01. This Is How It Goes
02. Devil In A Midnight Mass
03. This Suffering
04. Line And Sinker
05. Standing In The Rain
06. The Navy Song
07. Worker Bees
08. The Ex
09. Prisoners Of Today
10. Fallen Leaves
11. Perfect World
12. Sympathy
13. Try Honesty
14. Nothing To Lose
15. River Below
16. Red Flag

Díky ipunk.cz

Oslava s Paris :/

17. listopadu 2007 v 16:43
Paris Hilton bude ´křtít´ dítě své nejlepší kamarádky Nicole Richie, v sobotu, v Beverly Hills.

Místo dění bude přísně střeženo, ale pozvaní potom navrhli i party, která bude naplánována svatební organizátorkou Mindy Weiss, a začne v půl jedné odpoledne.
DJka Samantha Ronson zařídí muziku. Jídlo bude zahrnovat např. sushi, krevety s kokosem, humry, exoticky připravené kuře, nebo ovoce a dort - informovalo In Touch Weekly.
Richie a rocker Madden očekávají syna na začátku roku 2008.
>
(slovo křtít jsem dala do uvozovek, pže mi ten překlad přijde divnej - jak se může dítě křtít nenarozený? ale nevěděla jsem jak přeložit : throwing baby shower.. tak pardon, ale kdyby jste někdo věděl co to znamená, tak klidně napište) tired-2.gif image by emotionka

Top 99 Women 2008

17. listopadu 2007 v 16:26 █ HD
Server AskMen.com jako každý rok otvírá hlasování o nejkrásnější ženu světa. Mezi nominovanými nechybí ani Hilary Duff, v minulém roce se Hil umístila na 84. místě z Top 99, no a já doufám, že pro ni hlásnete, protože by si zasloužila určitě vyšší ohodnocení. Pomozte Hil k většímu úspěchu a hlasujte pro ni, Vote here!
Díky moc hilarydufflove.blog.cz

3rd Annual ´Do the Wright Thing´ Gala (15th November 2007) > 2.

17. listopadu 2007 v 10:06 █ GC
..myslím, že kdyby Joel nechal doma ten šátek, tak by vypadal líp. Jinak to jsou pěkný fotky :)


3rd Annual ´Do the Wright Thing´ Gala (15th November 2007)

17. listopadu 2007 v 9:59 █ GC
Konalo se to v Hard Rock Cafe, 15. listopadu v New York City. Kéž by se objevili nějaký videa :)


Chris Greicius Celebrity Award

16. listopadu 2007 v 16:05 █ My Chemical Romance
MCR obdrží cenu Chris Greicius Celebrity Award, kterou uděluje nadace Make-A-Wish Foundation těm osobnostem, které plní přání nemocným dětem. Ředitel nadace David Williams říká:
"Z každého přání setkat se s celebritou zůstává nemocnému trvalá a dojemná vzpomínka a to v době, kdy potřebuje inspiraci čelit náročné léčbě. Jeho čas je dar, který se nedá vrátit. Všechny oceněné osobnosti byly opravdu vynikající, daly dětem, které se s nimi přály setkat, nezapomenutelné zážitky." (zdroj)
mychemicalromance.cz