Listopad 2007

West Hollywood, 5/11/07

7. listopadu 2007 v 20:28 Joel Madden
Joel si 5/11/07 zaskočil na kafe. Západní Hollywood, Kalifornie.

90 000!!!

7. listopadu 2007 v 20:27 █ Rôzne
Návštěvnost BEST BANDS dneska překročila 90 000! Všem co sem chodíte a líbí se vám tu moc děkuju!! Snad sem budete chodit i nadále. THX :P

EMA Awards - pokr.

6. listopadu 2007 v 16:47 █ GC
Zde jsou ještě nějaké fotky navíc z EMA Awards 2007. Dohromady jich bylo celkem dost, tak zde přidávám ještě pár dalších (určitě jste je už viděli, ale kdyby náhodou ne..:)

Hilary Duff : Musí být hubená

6. listopadu 2007 v 15:53 █ HD
Los Angeles - Mladičká herečka a zpěvačka Hilary Duff si stěžuje, že jsou na ni vyvíjeny silné tlaky, aby byla hubená. Také sedmatřicetiletá popová a hollywoodská hvězda Jennifer Lopez se připojila k osobnostem, které se staví proti kultuře "velikost nula". Duffová ujistila, že necítí důvod měnit svou postavu, ale připustila, že v tomto směru čelí tlaku. "Lidé v časopisech i v životě občas říkají věci, které mohou ranit," řekla dvacetiletá interpretka hitu So Yesterday, která nedávno upoutala pozornost svým zhubnutím. Lopezová odsoudila kulturu hubenosti v západním světě. Odmítla se tomuto tlaku podřídit s tím, že je to podle ní nezdravé. Zdůraznila, že je hrdá na svou zaoblenou postavu, a je přesvědčená, že snížení váhy by jí uškodilo. "Nikdy bych nemohla mít velikost nula. Neumím si představit, jak bych mohla tak hodně zhubnout a být přitom stále zdravá," uvedla hollywoodská hvězda.
justhilary.net

I'll Give Anything but Up

6. listopadu 2007 v 15:50 █ HD
Zde je download nepříliš známé písničky Hilary - I'll Give Anything but Up. Kliknutím na obrázek se vám písnička přehraje..
Díky justhilary.net

Hilary filmuje Grétu 3/11/07

6. listopadu 2007 v 15:41 █ HD
3/11/2007 se Hilary opět vrátila na plac natáčet 'Grétu'.

justhilary.net


Frontline

5. listopadu 2007 v 16:38 Billy Martin
Here is page 1 of The Cryptics comic I have been working on. Ben said I could post some of the stuff I've done. I don't want to post all 4 pages, so I'll post this one for now and another page closer to it's release. The story I was given to draw was set in an imaginary WWII setting. I had to do a lot of research about the war and it was a challenge, but I enjoyed it. Hope you like it...
Překlad:
Tady je 1 stránka z komiksu The Cryptics, na kterém pracuju. Ben říkal, že bych měl zveřejnit něco z věcí, co jsme udělal. Nechci zveřejnit všechny 4 strany najednou, takže teď je tady tahle stránka a další až před vydáním. Příběh, který jsem nakreslil, nastal v imaginární scéně 2. světové války. Hodně jsem si toho o válce musel zjistit, byla to výzva, ale bavilo mě to. Doufám, že se vám líbí...
díky lovegc.blog.cz

Žaloba?

5. listopadu 2007 v 16:23 █ My Chemical Romance
Oronská univerzita požaduje po My Chem $20,500 jako odškodné za zrušené vystoupení v Maine. Pokud kapela částku nezaplatí, hrozí jí žaloba...
mychemicalromance.cz

Interview pro People

5. listopadu 2007 v 16:05 Joel Madden
Joel Madden se svěřil magazinu People, jak je připravený na dítě, které čeká s Nicole Richie a jaké má pocity.
"Mít dítě je nejvzrušující věc, co se mi kdy stala," řekl rocker magazinu People.
Nyní když skupina ukončila tour po Austrálii, rocker a bývalá "Simple Life" hvězda začínají řešit jejich hnízdečko lásky pro příchod dítěte, očekávaného v lednu.
"Právě dovybavujeme dům, vše připravujeme aby to bylo hotové," řekl Madden.
"Jsem opravdu šťastní," poznamenal. "Všechny ostatní věci, o kterých jste se mohli dočíst jsou lži."
Pár dokonce zvládá jezdit na výlety - např. do Thajska. "Bylo to skvělý čas." řekl o výletu.

Interview z MTV Awards

5. listopadu 2007 v 15:50 █ GC
(kliknutím na obrázek se spustí video)
Joel Madden možná nevyhrál cenu na MTV Europe Music Awards - ale je tu jiná cena, která si získá jeho srdce.
"Na přes rok budu táta!" řekl reportérům v Mnichově na předávání cen, kde jeho skupina Good Charlotte byla nominována na nejlepší skupinu.
Madden, 28, a Nicole Richie, 26, si pohlaví miminka nechávají pro sebe tak jako jméno. "Nejdříve chceme, aby se dítě narodilo, pak to dořešíme," řekl s úsměvem.

Jeho bratr, Benji, řekl, že byl u Joela svědkem velkých otcovských příprav. "Výdávám ho, jak každý den čte knihy, připravuje se, je to vzrušující."
Joel dodal, "Celá skupina je tak vzrušená. Budeme mít malého maskota!"
Ačkoli rocková skupina, která nedávno ukončilo tour v Austrálii, nezískala cenu za nejlepší skupinu, kterou získali Linkin Park, tak to vypadá, že teď nic nemůže pokazit Maddenovo štěstí.

"Život by nemohl být lepší - nahrávání teď opravdu zkvétá a my jsme velmi šťastní. A to je vše, na čem záleží."

News from DCMA

5. listopadu 2007 v 15:13 █ GC
So Last week i finally got back to LA from traveling. Its good to be home! As soon as i landed in LA i met up with Ricky Kim and company. Mr. Kim has a site called www.MRKIMSAYS.com, and his brand you should check out evil monito. He's always got the freshest take on everything, and is just an all around good guy. His site is def ahead of it all. So they were hanging at a party for Hudson jeans, and invited me. so i went, met up and had a great LA night. The great thing about LA is you can go to a party, sit in a room and feel completely surreal. So many diffrent folks in one room. The party we were at felt like it was out of a movie. on the top of some crazy high rise downtown. it was definitely surreal.
mr.kim and company


the robot.


Anyways after that they took me over to korea town to have some korean bbq. It was the best Korean bbq i've ever had. The pics say it all

The next night i DJed an event for best buy and guitar heroIII, and besides the fact the poison played, and i got to see a bunch of friends, and meet some cool people, i got guitar heroIII for free. I swear anybody that complains about what we do for a living should have to go work at the target benj used to work at for a week, and then come back. It was cool of best buy to have me there, and to hook me up like that.
Some LA friends……..


So after a few days in LA Benj and i had to fly over to munich to present at the EMA's. We had an awesome time. Besides hanging with the foo fighters all night, we got to see the MY CHEM boys and alot of other old friends of ours. We also made new friends in the baby shambles. Coolest band of the night. Hopefully they'll be able to come to LA soon so we can show them the hospitality they showed us. Classy guys. So im back in LA but have some fun stuff coming up. TAL is back now, so we'll be hanging, and working on the DCMA store. More pics coming soon.
on the red carpet…….


joss stone was lovely…..


baby shambles were complete gentlemen…….


all in all Benji and myself had a great time. And thanks again to all the GC fans that voted us into the category we were nominated. We truly appreciate it. And to everyone thats been requesting DANCE FLOOR ANTHEM on the radio thankyou! I'll see ya soon.


With Love v prodeji

5. listopadu 2007 v 15:12 █ HD
Nevíte co si přát k Vánocům nebo jaký dárek koupit mamce? Mám pro vás řešení, které se vám bude určitě zamlouvat, co tak první parfém Hilary Duff - With Love. V České republice konečně k dostání a to hned v několika internetových obchodech. Parfém se dokonce nabízí v dárkové kazetě (parfém,tělové mléko,svíčka) a cena se pohybuje okolo 1300 Kč za kus. Budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, ale kdo by odolal vůni manga, koření, latte, ambra, bazalky, cocobolového dřeva...málo kdo.Vůně je výrazná, osobitá, trošku sladší, ale zvknete si a určitě vás zaujme a vaše blízké také. A kde ho seženete : www.parfem.cz, www.patro.cz a v drogérii Diamant.
hilarydufflove.blog.cz

Návštěvnost (29.10.2007 - 4.11.2007)

5. listopadu 2007 v 15:08 █ Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (29.10.2007 - 4.11.2007) je:
Pondeli: 237
Utery: 237
Streda: 235
Ctvrtek: 249
Patek: 192
Sobota: 224
Nedele: 189

Celkem: 1563

Interview s Billiem

4. listopadu 2007 v 12:55 █ GD
Rolling Stone udělal interview s Billiem k jejich 40.výročí. Jinak tam mluví o jeho pocitech k aktuální politice, stavu punk-rocku, rodičovství a o tom, co se v něm dělo od doby, kdy byl poprvé v Rolling Stonu v roce 1994 a proč by znovu nechtěl,aby mu bylo zas 21....Jinak teda to interview najdete TADY ....pak tu audionahrávku máte na tý samý stránce (jak je tam to šedivý tlačítko play)...a to videjko tu:
A ještě jedna fotka:
http://www.greendayauthority.com/images/rs40.jpg
Děkuju moc greeeenday.blog.cz