Prosinec 2007

Nové fotky z DCMA

31. prosince 2007 v 16:28 Benji Madden
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Hlasujte!

31. prosince 2007 v 9:18 █ GC
Hlasujte ZDE (ipunk.cz) pro Good Charlotte a jejich The River.
Hlasování končí v neděli 6. ledna 2008. Hlasování se můžete zúčastnit pouze jednou!
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

GMR zklamáním roku 07? Ano!

30. prosince 2007 v 18:52 █ GC
Největší zklamání roku 2007 podle iPUNK.cz
1. místo: Yellowcard - Paper Walls
2. místo: Cobra Starship - Viva La Cobra!
3. místo: Good Charlotte - Good Morning Revival
Pokaždé, když se kapela odkloní od zajetého stylu a začne se ubírat jiným směrem, než bychomčekali (nebo spíše možná chtěli), vzbudí to vlnu rozpaků, nelibosti, dokonce i odsouzení. V případě Good Charlotte jsme to ale mohli očekávat, protože jejich hudba s každým dalším albem dostávala více a více popového nádechu. Dvojčata Maddenova se očividně shlédla v taneční hudbě, popřípadě v hip hopu, a tyto vlivy jsou z Good Morning Revival cítit více než dost. Sem tam sice působí nápaditě a zajímavě (zvláště v kombinaci s chytlavou a povedenou melodií, kterých na desce pár najdeme), celkově to ale tuctový a nenovátorský dojem moc neovlivní. Změna se dá pochopit. Otázkou zůstává, kolik lidí ji dokáže přijmout.
Pozn.: Zklamání? tak to ani omylem. Někomu se to nemusí sice líbit, ale proč to hned řadit ke špatným albům? Ať se jdou vycpat!
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 08!

30. prosince 2007 v 15:11 █ Rôzne
Tak to v tom roce 2007 všechno rychle uteklo a za chvíli tu máme rok 2008. Nechci se tu nijak rozepisovat, ale jen vám všem chci popřát do nového roku, ať ho přečkáte v pohodě, ve zdraví a pokud jste si do nového roku něco předsevzeli, tak ať se vám to splní. A nezapomeňte vykročit do nového roku tou správnou nohou...
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

eBay aukce

30. prosince 2007 v 14:31 █ GC
Takže kluci se opět zapojili do něčeho prospěsného. Do jisté aukce, kterou pořádá společnost eBay, bylo vyrobeno pár hlaček - věnovala je spol. Toy2R z USA. Cena aukčních hraček se pohybovala něco okolo 200-400 dolarů. Výtěžek byl věnován dětem z St. Jude's Pediatric Research Hospital. Kluci se podepsali na dvě figurky, které můžete vidět níže. Mimo Good Charlotte se do podepisování zapojili např. Bad Religion, New Found Glory, Avenged Sevenfold a další...
Nejvíc se mi líbil Billyho originální podpis:)
Detaily podpisů:

Bulšit na stáhnutí

30. prosince 2007 v 10:11 █ GC
Pokud se chcete podívat na film Bulšit a nemáte možnost se na něj dívat 7.1.08 v 22:35 hod., tak zde si ho můžete stáhnout. Pokud nejste registrováni na RapidShare, tak musíte čekat po každé stáhnuté části 99 minut. Je to trochu otrava, ale lepší jsem nenašla. Heslo pro tento film je: upload by joj_ko
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Joel učí Nicole hrát na kytaru..

29. prosince 2007 v 20:24 Joel Madden
Aby byla ještě lepší matka, Nicole Richie se rozhodla naučit se hrát na další hudební nástroj ještě před tím, než se jí narodí dítě. Budoucí otec Joel jí nabídl, že jí to klidně naučí. Star magazín řekl :
"Nicole si pamatuje, jak pro jí otec hrál a psal jí písničky, znamenalo to pro ní velmi mnoho. Takže se rozhodla udělat to samé pro své dítě."
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!


Film Bulšit

29. prosince 2007 v 9:27 █ GC
Bulšit - neboli "Not Another Teen Movie", 7.1.2008, Nova, 22:35 hod. Jestli někdo neví o co jde, tak je to americká komedie. Pro přiblížení se můžete podívat na video. Nevím přesně kolik písniček tam kluci budou zpívat, ale pokud máte zájem, tak vám dvě z toho filmu můžu poslat (kontakt).
Za informaci děkuju P.K.

.:Blbost:.

28. prosince 2007 v 14:17 █ Rôzne

20. nejvíc sexy celebrita

28. prosince 2007 v 9:45 █ HD
Hilary Duff se umístila na 20.pozici pro rok 2007 v anketě Nejvíce sexy celebrita. Minulý rok se do Top 20 ani nedostala, takže je to skok.

Rozhovor: Joel a Nicole

27. prosince 2007 v 18:31 Joel Madden
"Je těžko uvěřitelné, že v našem sousedství je tak mnoho rodin bez domova," řekla Nicole. "Odhadem je v Los Angeles asi 25 000 rodin se 75 000 dětí a pořád se to zhoršuje. Takže když jsme pořádali tuhle vánoční párty pro tyto rodiny, neohlíželi ani na peníze ani na nic jiného."
"Když jsme se s Nicole dozvěděli, jak vysoké číslo rodin bez domova je v našem městě, věděli jsme, že musíme pomoct," řekl Joel. "Útulky v Los Angeles jsou už všechny plné, takže tyto rodiny musí spát buď v autech, autobusech (noční linky) nebo musí zůstat s dětmi v rychlém občerstvení, protože nemají kam jinam jít."
"Chceme dělat víc pro rodiny bez domova, zvláště tam, kde mohou být děti v nebezpečí," dodala Nicole. "Teď jsme alespoň zkusili pomoct na vánoční párty, kde jsme dětem rozdali medvídky, a nějaké boty. To je to, co jsme prozatím mohli udělat."
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Joel a Nicole 23/12/07

27. prosince 2007 v 15:10 Joel Madden
Joel s Nicole nakupovali v Party store (Kalifornie) balící papír na dárky..

´Ohlédnutí za oblíbenými boy bandy´

27. prosince 2007 v 11:13 █ GC
Nechápu, jak můžou GC nazývat boy bandem, ale fakt to tam bylo takhle napsané. Do téhle skupiny ke Good Charlotte a My Chem přiradili i - 'N Sync, Backstreet Boys, 98 Degrees, Maroon 5, Boyzone, Westlife nebo Take That! Celkem velká drzost ne? Ale tady teda máte ten článek..
--------------------------------------------
V průběhu rockerské linie, se tu objevili Good Charlotte pocházející z Marylandu. Upoutali naši pozornost hlavně díky totožným dvojčatům Maddenovým. Jestliže jste nikdy netančili ve svém pokoji na hity jako 'Lifestyles of the Rich and Famous,' 'The Anthem' nebo 'Girls and Boys,' potom to musíte napravit. Rozhodně by vám to chybělo, kdyby jste tak neučinili.
Rozhodně nás bavilo tancovat na hity dalších boy bandů, no například, milovali jsme mimo Good Charlotte také Blink 182. Tyto dvě dobré skupiny se zdají být částí nové éry ´boy bandů´- mají v sobě více pop rocku, punk rocku a amerického rocku.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!