Prosinec 2007

Madden twincest

24. prosince 2007 v 10:00 █ GC
..no to je prasárna! ty lidi už nevědi co by..!!


Meet and Greet

24. prosince 2007 v 9:33 █ GC
Nebýt tam ta holka, tak je to krásná fotka ;) Vidět Paula v bílým není podle mě tak obvyklý..;))

VESELÉ VÁNOCE 2007!

24. prosince 2007 v 9:28 █ Rôzne
PŘEJU VÁM KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE, HODNĚ DÁREČKŮ A UŽÍVEJTE VOLNA! <3

Crash Magazine - nový shoot

23. prosince 2007 v 17:55 █ 30 STM
Tak, jak jsem byla nadšená z titulní fotky, tak už nejsem ze shootu, který byl uvnitř časopisu. Řekla bych, že Jared celkem často fotí šílené shooty, ale tohle se mi nebílí - teda hlavně ta první fotka.

Joel s Nicole zlepšili dětem Vánoce..

23. prosince 2007 v 17:40 Joel Madden
Zde je pár fotek, které souvisí s tímto článkem. Joela tam bohužel není vidět :/
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

100 000

23. prosince 2007 v 13:29 █ Rôzne
Všem, co sem rádi chodíte moooc děkuju!!! Doufám, že se vám tu bude líbit i dál..

Joel dělal Santu..

23. prosince 2007 v 10:10 Joel Madden
Tak Joel s Nicole dělali další dobré skutky, tak jak by se to na Vánoce mělo. Tentokrát se s Nicole převlékli za Clausovi - kéž by se objevily nějaké fotky :D
Joel a Nicole dostali chuť (ještě před narozením dítěte) na rodičovství. Poskytli tedy 200 dětem krásné předvánoční prázdniny.
"Opravdu jsme chtěli poskytnout těmto dětem krásné a speciální Vánoce," řekla Richie o party, kterou pořádala jejich nadace Richie-Madden Children´s Foundation v Paramount Studios (LA), tuto sobotu. "Jsou to naše oblíbené prázdniny."
Hraním pana a paní Clausových pomohli rozdat některé páry bot od Stride-Rite a plyšové medvídky od Cloud B Cuddle Cub. Program pomáhá rodinám bojovat proti bezdomovectví a chudobě. Potom co si pomalovali obličeje barvami, hráli si s balónky a jedli hot dogy, děti se schromáždili kolem Nicole. "Koopak chce Joelovi hodit koláče do tváře?" zeptala se.
"Je to zábavné být s partou dětí které se dobře baví," dodal ušpiněný Joel. "Oni vám přinášejí smích na tváři. Dneska je vyjímečný den. Naše nadace je pro mě i Nicole velice důležitá," dodal. "Jsme teď opravdu šťastní, když můžeme být částí této komunity a oslavovat s dětmi, které by jinak nebyli tolik šťastné."
Richie se také těší, až se jí narodí miminko. Bude to nová zkušenost. "Budu pro něj/ní nejspíš velmi nudná." vtipkovala.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Good Ol' Frank

23. prosince 2007 v 9:19 Billy Martin
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Grinchy by Billy

23. prosince 2007 v 9:17 Billy Martin
Here's my anual holiday art piece. I almost didnt have time to do one this year. I decided to go with the Grinch, one of the best christmas stories ever told. Im trying to experiment more with photoshop and I colored this one way different than I usually do. Im pretty happy with the end result... hope you like it.

© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

News (FUSE Best Of, Kerrang..)

23. prosince 2007 v 9:13 █ 30 STM
30 seconds to mars s více než 7 miliony hlasy dohromady zvítězili ve FUSE Best Of 2007!! Ve finálové bitvě porazili skupinu Korn.

Hilary na Waverly Inn

23. prosince 2007 v 9:06 █ HD


S Hilary se po dlouhé době objevily konečně nějaké nové fotky! 21/12/2007 byla Hil s přáteli vyfocena při příjezdu na "Waverly Inn"! Zajímavé je, že mezi lidmi co Hilary obklopavali byla i Kelly Osbourne.

Interview s Billym

22. prosince 2007 v 13:01 Billy Martin
Zde jsem pro vás přeložila asi to nejzajímavější z jednoho nového (děsně dlouhého) interview s Billym.
"Mohl bych odpovědět, proč někteří lidé nemají rádi mou skupinu," řekl Martin se zřetelnou upřímností. "Když jsme začali s touhle kapelou, bylo mi jenom 17. Byl jsem ještě na střední. Byli jsme moderní děti, které psaly hloupé písničky. Byli jsme celkem kritizovaný, ale milovali jsme to, cojsme dělali. Slyšel jsem lidi, jak říkají, že tahle skupina zničila nynější scénu, ale já si stále říkám - koho to zajímá?"
Mluví o Justinově show: "Nikdy jsme neměli možnost, vystoupit na jevišti s hvězdou, jakou je on. Hodně skupin by se možná stydělo, ale my víme, že to bylo super. Hledali jsme něco odlišného. Byla to show, kterou jsme nikdy předtím nezažili. Mohlo by se to zdát trochu divný, ale klaplo to skvěle."
Mluví o problémy, co měli s bubeníky: "Mnoho z nich to s námi zkoušelo." říká Billy. "Ale vždycky se nám to zdálo úplně stejný. Řekli jsme si, že s námi budou hrát tři měsíce. Oni se nás pak ptali, jestli se teda stanou opravdovým členem skupiny. Nebylo to jednoduchý, ale po pěti měsících jsem pak oficiálně přijali Deana Butterwortha. Zasloužil si to víc, než kdokoli jiný! Je to jiný druh bubeníka.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

In the Fall

22. prosince 2007 v 12:30 █ BT
Na požádání přidávám jeden text od Billy Talent..
Billy Talent - In The Fall