Prosinec 2007

Paris bude dělat chůvu?

12. prosince 2007 v 16:57 Joel Madden
Většina rodičů by nechtěla aby se Paris Hilton starala o jejich dítěte, ale takto to ale necítí Joel Madden.
Frontman Good Charlotte dokonce chce, aby se člověk, který se umí bavit pouze na večírkách, stal chůvou jeho potomka.
"Mohla by to být střelená tetička. Byla by dobrá chůva" řekl magazínu E!
"Nicole bude skvělá máma. Ona je od přírody nadaná, aby se starala o dítě a byla v tom dobrá." dodal.
"Jediná věc, o které se dohadujeme a nemůžeme se shodnout je to, že dům není dost velký a neuspořádaný a taky to, jestli jsem dost čistotný, ale to jsou normální rodinné problémy."
Další, k čemu se Joel přiznal je to, že se vzhlíží o otcích jakou jsou Brad Pitt, Ryan Philippe a Colin Farrell a ještě doplnil, že jméno ještě není definitivně vybrané.
"Ještě neznáme jméno. Nejdřív se chceme seznámit s dítětem. Potom mu dáme jméno." pokračoval Joel.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

.:Angel:.

12. prosince 2007 v 10:00 Joel Madden
To se mi moooc líbí..

Fan´s notebook

12. prosince 2007 v 9:56 █ GC
Moc povedený..

Avatárky

11. prosince 2007 v 20:13 █ HD
Díky šikovné autorce justhilary.net

Věrná fanynka..<3

11. prosince 2007 v 16:41 █ GC
Ta s nima musela projet kousek světa..

Tiskovka v Malajsii

11. prosince 2007 v 16:29 █ My Chemical Romance
MCR uspořádali před zítřejší show v Malajsii tiskovku. Gerard se nechal slyšet, že je ohromné a vzrušující, když někam přijedou poprvé. Frank dodal, že by ho nikdy nenapadlo, že budou koncertovat v zemích, jejichž jméno ani pořádně neumí vyslovit:-) Podstatné ovšem zůstává následující Gerardovo sdělení: "Než si vezmeme volno, zvažujeme vystoupení ve Vietnamu, Hong Kongu a Jižní Americe. A taky ve Státech." (zdroj: The New Straits Time)
Spousta fotek z nejrůznějsích koncertů My Chem k pokochání tu.

Hilary na sushi

11. prosince 2007 v 16:17 █ HD
Již od rána byla Hil na nahou, aby prošla co nejvíce obchůdků, nakopla se čerstvou kávou a když už docházely síly zašla si se svojí kamarádkou na sushi do restaurace Comiendo Sushi. I zde jí byli v patách fotografové a neuniklo jim žádné sousto a to doslova. Jsou tu i velmi zajímavé fotky, jak Hil svědil nos, nebo jak ji jídlo zalezlo za zuby :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Cosmopolitan

11. prosince 2007 v 15:59 █ HD
Zde jsou scany z časopisu Cosmopolitan. Součástí rozhovoru, který Hil pro tento magazín poskytla byl i dotazník, který Hilary ručně vyplnila. Takže se můžete podívat jak píše.


Hilary v BH

11. prosince 2007 v 15:43 █ HD
Hilary byla včera večer někde venku na kafíčku v Beverly Hills! Vypadá to,že si dala na chvíli pauzu od filmování Safety Glass.

Díky justhilary.net
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Green Day mají nový hudební projekt

9. prosince 2007 v 18:47 █ GD
Na punk-rockové scéně neustále vzniká množství projektů, ve kterých se členové jinak úspěšných kapel zaměřují na jiné styly, než u nich bývá obvyklé. Tomuto svodu se zdá neunikli ani Green Day. Jejich nový projekt Foxboro Hot Tubs, v jehož čele jasně rozpoznáte vokály Billie Joe Armstronga, přináší rock'n'rollový zvuk 60. let.

První tři skladby už byly představeny a vy si je můžete poslechnout na oficiálních myspace stránkách projektu. Navíc by se svého zveřejnění mělo už brzy dočkat volně dostupné EP "Stop Drop and Roll", jenž bude obsahovat pravděpodobně šest skladeb.


Co se Green Day týče, nejde o první podobný projekt. Už v roce 2003 se všichni tři stálí členové i s Jason Whitem, který je v posledních letech doprovází na kytaru, zasadili o vznik projektu/skupiny s názvem The Network, v němž vystupovali pod smyšlenými absurdními identitami. Tehdy došlo i na vydání plnohodnotného alba "Money Money 2020" prostřednictvím vydavatelství Adeline Records (spoluvlastníkem je příznačně B.J. Armstrong). Green Day přesto vždy svoji účast na The Network vehementně popírali a přes média si obě kapely ostře vyměňovaly názory.
Díkywww.ipunk.cz
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Mischa obdarovala Nicole..

9. prosince 2007 v 18:37 Joel Madden
Dítě Nicole Richie se může kolébat - a může být kolébáno - ve stejný čas, a to díky darům odMischy Barton. (zvláštní věta..)
"Dala jsem Nicole hromadu triček pro její dítě, s odlišnými typy potisků rockových kapel," řekla Barton, 21, magazínu na středeční party Keds' spring 2008 .
"A moc se jí líbily!" Barton doplnila, "Bude mít překrásně oblečené miminko, jsem si jistá, protože ona má vkus."
Mischa vybrala trička s nápisy např. The Rolling Stones a AC/DC. "Byly prostě unikátní," řekla. "Moc se mi líbily!"

Přeloženo z www.dnaindia.com
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Joel nechá potetovat syna?

9. prosince 2007 v 18:09 Joel Madden
Zde jsem pro vás přeložila jeden článek, o kterém si myslím, že je z velké části absolutně vymyšlený. V druhé části se ale píše o možných jménech, které by dítě mohlo dostat - což je celkem zajímavý..
----------------------------------------------------------
Joel Madden plánuje na počet dítěte, nechat ho potetovat brzy po jeho narození!
"Potom co Joel pojmenuje své dítě, chce jeho jméno nechat vytetovat na jeho hruď - jedno z mnoha míst na těle, které se nepokrývá černí na tetování," uvedl jistý časopis.
Zřejmě si už Joel domluvil schůzku na leden s Markem Mahoneyim v Shamrock Social Club salonu na Sunset Boulevard ve West Hollywoodu.
Zdroj také zveřejnil některá možná jména, která Joel s Nicole zamýšlí : Ryan, Lennon, Casey jsou všechna jména mezi kterými se Joel s Nicole rozmýšlí. Moc si přejí použít irské jméno, kvůli tradici. Mohl by to být také Presley, protože Joel je velikánský fanoušek Elvise.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Hilary věnovala podepsané věci do aukce : AIDS

9. prosince 2007 v 17:49 █ HD
Hilary Duff podepsala nějaké předměty, aby přispěla na AIDS: Největší aukce celebrit na poctu světového dnu AIDS

Tři předměty byly podepsané Hilary Duff a její sestrou, aby přinesly prospěch charitě: CD Most Wanted, podepsaný župan, který měla Hil na sobě a fotografie její sestry Haylie Duff. LIFEbeat- (Hudební průmysl se rozhodl bojovat s AIDS), je národní nevýdělečná organizece věnovaná mladým lidem s poselstvím prevence proti viru HIV/AIDS. LIFEbeat zmobilizoval talenty a lidi z hudebního průmyslu, aby zvýšili uvědomění lidí a poskytli podporu do komunity AIDS. V roce 2007 uběhlo již 15 let této organizace, která bojuje proti AIDS, (pro více informací navštivte www.lifebeat.org) zde se podívejte na věnované předměty :