Rozhovor s Billym 2

26. prosince 2007 v 10:26 |  Billy Martin
Tak tady jsem přeložila další část rozhovoru s Billym. Nejdřív sem tu stránku nemohla najít, ale nakonec sem ještě kousek přeložila. První část rozhovoru najdete . Tato druhá část hlavně hovoří o tom, co Billy nemá rád!
------------
"Absolutně nesnáším trumpety," řekl Martin v rozhovoru potom, co skupina odehrála "Broken Hearts Parade," nejnovější píseň hranou v rádiích z CD Good Morning Revival, a je uváděna jako jedna z nejvýraznějších písní z tohoto CD.
"Snažíme se ho používat co nejméně to jde, ale někdy to jde těžko. Nikdy jsem nebyl fanda těchto věcí. Je to jako z devadesátých let. Někomu se to asi líbí, ale já tomu nemůžu přijít na chuť. Zkoušel jsem se to naučit, ale skončilo to katastrofou. Radši používáme počítač, kde je to jednodušší. Když jsme na to zkoušeli hrát na pódiu, začali jsme se všichni tlemit. Věděli jsme, že už bysme to nikdy neměli zkoušet.."
"Hudební průmysl mě teď opravdu znechucuje. Úplně mě to rozčiluje. Například se podívejte na Alternative Press. Měli o nás zájem dokonce 5x za rok a další rok o nás nechtěli ani slyšet. Všechno co teď dělají je, že nás pomlouvají. Je to prostě věc, která mě dost rozčiluje."
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucyl Lucyl | 27. prosince 2007 v 11:40 | Reagovat

Billy je asi fakt dosť nahnevaný, ale mal by sa upokojiť. Inak, podľa mňa je Broken hearts parade skvelý song! Je nabitý energiou a pôsobí veselo...na mňa určite! =)

2 Ellik Ellik | 27. prosince 2007 v 12:46 | Reagovat

Lucyl: jo to je pravda, je to skvělá písnička...Jo a moc děkuju za vánoční přání cos mi napsala do Zprávy autorovi!!!!:)

3 Lucyl Lucyl | 28. prosince 2007 v 14:10 | Reagovat

Nemáš zač, Ellik! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.