Leden 2008

Paris: ´Harlow je miniatura..´

31. ledna 2008 v 17:09 Joel Madden
Omlouvám se, že vám sem cpu pořád ty články o tom, co řekla Paris, ale tak je to o Harlow, tak to tu máte. Paris mi s tím přijde už trošku trapná - aby se nám nad Harlow neroztekla..
Na včerejší párty v novém Blackberry v NYC, Paris opět nemohla zastavit své rozplívání nad dcerou Joela a Nicole.
´Vypadá jako malá ´miniatura´ verze Nicole a Joela.´ řekla Paris Page Six. ´Minulou noc jsme se minuly u domu Nicoliiny matky. Hned jsem se rozplakala když jsem jí uviděla...jsem díky nim tak šťastná.´
Když se reportéři zeptali co říká na to, být kmotrou Harlow, ihned stichla.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!

Nicole Richie: Porod sledovala v zrcadle

31. ledna 2008 v 14:44 Joel Madden
Nicole Richie (26) zasáhla do historie porodnictví: Objevila způsob, jak může rodící matka sledovat, jak se její dítě dere na svět.
Nejsou k tomu potřeba žádná supermoderní technická zařízení, nýbrž pouhé zrcadlo. Nicole si ho během porodu dcerky Harlow Winter Kate, která přišla na svět 11. ledna, nechala nastavit před své roztažené nohy, a tak viděla, co se "dole" děje.
Na losangeleské klinice Cedars-Sinai, kde Richieová rodila, tuto vychytávku prý začnou praktikovat častěji.

Let´s Go

31. ledna 2008 v 13:55 Videa Good Charlotte
Dnes zatím nejsou žádné news, tak zde se alespoň můžete podívat na pár videí (někdo se třeba po dnešním vysvědčení potřebuje rozptýlit a zasmát se :). Ty videa jste určitě viděli stokrát, ale tak co.. Jsou tam moc pěkný záběry..
Jinak pokud by někdo chtěl, tak se klidně může pochlubit s výzem.

Hilary má novou kamarádku..

31. ledna 2008 v 12:35 █ HD
Scarlett Johansson si tu noc šeptala s Penelope Cruz o narozeninovém večírku pro zaměstnance v klubu Hyde v Západním Hollywoodu, že je to žhavé místo. Tyto hvězdičky pak společně s Mischou Barton pózovaly na snímky s jejich kolegyněmi. Mezitím Hilary Duff a Mike Comrie způsobili v klubu scénu a odešli ven, později se scéna vyjasnila vzadu u baru. Ovšem Hil asi neměla na Mikeho po menší hádce náladu, a tak se rozhodla strávit večer po svém. Většinu času zabrala povídáním si se svojí kamarádkou a s přítomnýmy hosty. Když odcházela z klubu zastavila se ještě s Elishou Cuthbert, aby ji objala a rozloučila se s ní. U stolu byla také Kristin Cavallari a další hvězdy.
Zveřejnil server people.com

Linkin Park v Brně?!

30. ledna 2008 v 14:56 █ Linkin Park
Říkala jsem sice, že rubriku Linkin Park aktualizovat nebudu, ale zde je taková malá zpráva. Nevím, zda tomu věřit, ale LP prý v červnu přijedou do Čech - přímo do Brna. Tato info byla nalezena na kdeco.cz. Ověřené to ale není..

Přesně za 2 měsíce

30. ledna 2008 v 14:37 █ GC
Podle názvu asi víte co tim myslím. Jo! koncert bude ´už´ za dva měsíce. Moc moc se těšim a doufám, že vás tam přijde co nejvíc! Tady doufám, že vyjde počasí, že se tu klukům bude líbit a ještě někdy přijedou. Jinak se chci jen zeptat jak vy ostatní to uděláte s foťákama/kamerama? (Pro ty co nevědí - tyto a další věci je zakázáno tam nosit [viz. zadní strana vstupenky]. Máte nějaké zkušenosti s tím, jestli to hlídají? Pokud jo, tak prosím dejte vědět..
Těm, kteří ještě nemají lístky a chtějí tam jít, držim palce ať je co nejdřív seženou..

Nine in the Afternoon (CD verze)

30. ledna 2008 v 14:15 █ Panic! at The disco
Na Youtube si můžete poslechnout song Nine in the Afternoon z nového (nevydaného) CD. K tomuto videu jsou připojeny jen fotky.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!

Klip A Beautiful Lie!!

29. ledna 2008 v 16:35 █ 30 STM
Klip A Beautiful Lie už je na světě! Je to krásná píšnička - a kluci k tomu udělali krásnej klip!
Zde si můžete zkusit klip stáhnout http://www.mediafire.com/?6jgyewm1ydr

DCMA: In the studio with the family..

29. ledna 2008 v 14:53 Joel Madden
Joeli, co ty nohy? :D
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!

BENJI talking to JEFFY aka RAY KING

29. ledna 2008 v 14:51 Videa Good Charlotte
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!


Heidi Montag o Joelovi a Nicole..

28. ledna 2008 v 13:34 Joel Madden
Toto není nijak důležitá nebo zajímavá informace, ale třeba vás to pobaví. Je to vytržené z kontextu jednoho článku,ale to ostatní by vás opravdu nezajímalo.
→ ..Heidi Montag ještě přidala pár poznámek na účet novopečených rodičů Nicole Richie a Joela Maddena. ´Jednou když jsem šla se svým snoubencem (Spencer Pratt) a narazili jsme na ty dva u hotelu Beverly Hills (Kalifornie), Joel začal ječet na Spencera kvůli něčemu, co Spencer řekl o Nicole v jednom interview - ´Jakto, že jsi o mé holce mluvil tak zk*rveně?´...
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!
Přeloženo z mtv.com

DCMA: whats on the AGENDA...

28. ledna 2008 v 12:57 █ GC
Zde je pár nových fotek, které poslal Tal. Zachycují otevírání a propagaci dalšího z obchodů DCMA - tentokrát v San Diegu.

Nové fotky z DCMA : ´Minulý týden..´

28. ledna 2008 v 12:48 █ GC
Tyhle fotky na DCMA poslal Josh.