Leden 2008

Hilary vyfoukla roli Mandy Moore

28. ledna 2008 v 12:34 █ HD
Hilary Duff vyfoukla roli Lucy ve filmu Safety Glass Mandy Moore, proč si pro roli producenti vybrali právě Hil, kde vznikl zlom v její herecké kariéře, díky čemu začala dostávat příležitosti a serióznější role ?!

O Hilary Duff se nyní začíná doslova strhávat boj mezi producenty, kteří si vybírají herce pro své role. Čím to je? Hilary byla dlouhou dobu považována za ne moc dobrou herečku a podle slov kritiků se nehodila pro seriózní role. Bylo to dáno hlavně tím, že její kariéra odstartovala na teenagerských rolích a díky nim se stala známou po celém světě. Ale kvůli tomu ji přeci nemohou odepsat, každý slavný nějak začínal a Hilary přeci nemohla za to, že ji chodily nabídky jen do takových filmů.

Enjoy The Silence

27. ledna 2008 v 17:02 Billy Martin
Další z krásných obrázků od Billyho. Vzkaz: Trochu vodovek a inkoustu. Doufám, že se vám líbí..
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!

Merci !

27. ledna 2008 v 16:35 █ Rôzne
Jenom chci poděkovat těm, kteří mi píšou do ´Zpráv autorovi´ různý hezký věci - pochvaly na blog, připomenutí, různé novinky o něčem atd. A ti, kteří mi píšou ´ne moc hezký´ vzkazy, tak ty bych alespoň poprosila ať je píšou bez chyb, nebo alespoň tak, aby se to dalo přečíst. A když to dojde až do té míry, že na blog až nadávají, tak chci jenom říct - nevšímám si toho. Naštěstí ve velké míře převažují potěšující zprávy Obrázek “http://im.lide.cz/smile/38824.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Jared - news

27. ledna 2008 v 16:06 █ 30 STM

In front of his Hotel at Dublin /26.01.2008>>>
Dublin, UK tour /25.01.2008
>>>

© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!
30secondstomars.cz

Benny Medina's house party to celebrate his 40 birthday (26/1/08)

27. ledna 2008 v 10:04 Joel Madden
Konečně nějaké fotky! Škoda, že tam Benji nešel spolu se Sophie. No a jinak novopečení rodičové mi připadají jaksi trošku vyčerpaní ne? :) doufám, že Nicole nezačne zase extrémně hubnout.Tak ale tady všichni vypadají celkem dobře..


Linkin Park

25. ledna 2008 v 17:58 █ Linkin Park
Tak aby to bylo kompletní. Mezi mé další best bands patří i Linkin Park. Chci, aby tu měli svou rubriku - ale aktualizovat jí nejspíš nebudu, tak jako některé z dalších. Tyto informace o nich určitě znáte, to je jen pro úplnost :)
-------------------
Píše se rok 1991. V Los Angeles je parný den, téměř k padnutí. Nikdo netuší, že tento den se zapíše do hudební historie! Právě teď se totiž pokládá základní kámen nejúspěšnější rockové skupiny 21.století: Linkin park. 14letý Mike Shinoda a jeho 13letý spolužák Brad Delson mají po vyučování domluvenou zchůzku. Vyrážejí do Santa Moniky a zaseknou se v Lincoln Parku. Nevědí co dělat a jen tak zabíjejí čas.

Dva new shooty

25. ledna 2008 v 16:36 █ HD
Zde jsou fva ´nové´ photoshooty Hilary. Vypadá tam opravdu dobře. V prvním shootu najdete opravdu hodně fotek. V druhém pouze dvě. Kliknutím na obrázky si je můžete prohlédnout.

Vzkaz od Billyho..

25. ledna 2008 v 16:31 Billy Martin
Zde je vzkaz od Billyho - patří k tomuto obrázku >>
I've been reading the "His Dark Materials" book trilogy and I've almost finished the final book. I figured after reading about the characters for the last month or so I should draw them. Here is Lyra and Pantalaimon with Iorek. The movie was ok but read the books, they are much better!
Překlad:
Právě čtu knižní trilogii "His Dark Materials" a už mám skoro dočtenou poslední knihu. Poslední měsíc jsem po čtení přemýšlel o postavách, takže bych je měl nakreslit. Tady je Lyra a Pantalaimon s Iorekem. Film byl dobrej ale přečtěte si knížky, jsou o dost lepší!

His Dark Materials

24. ledna 2008 v 17:11 Billy Martin
Billy na Bloodzille zveřejnil nový pic <3

Klub rváčů na ČT2

24. ledna 2008 v 16:18 █ 30 STM
Dnes můžete na ČT2, v rámci Nočního filmového klubu, shlédnout Klub rváčů (Fight Club), ve kterém si zahrál Jared. V hlavních rolích zde excelují Bratt Pitt a Edward Norton. Leto si tu střihnul roli blond'atého chlapíka s přízviskem "Angel Face".ČT2 23:20 - Noční filmový klub
(americko-německý psychothriller, režie: D.Fincher, 1999)

DCMA: ´Harlow!´

24. ledna 2008 v 13:27 Joel Madden
Joel napsal na DCMA - je skvělý kolik toho napsal, ale kdo to po něm má překládat?? :D
→ Roste strašně rychle! Teď jsem doma a píšu na tenhle blog předtím než zamířím do obchodu s DCMA, a potom pracovat do studia DEAD EXEC. Přísahám, je to těžké odejít teď během dne, ale potom to své rodince vždy vynahradím. Vždycky jsem byl chlap, který miloval lásku. Věc, která mě asi nejlépe popíše, když jsem mimo práci, je LÁSKA. Předtím než přišla Harlow jsem nevěděl příliš dobře, co slovo ´láska´ znamená.
Já a její matka se teď cítíme jako nejvíce šťastní lidé na světě. Tato doba je v našem životě ohromující. Když se každý den díváme na naší malou holčičku, tak víme, že neexistuje nic, co by nám mohlo zabránit v tom, aby jsme jí ochránili.
Nechceme, aby už teď znala něco špatného. Nikdy nebudu chtít, aby poznala bolest a utrpení, které my vídáme každý den, nebo to, jak lidé dokážou být krutí. Díky tomu, že mám dítě jsem si uvědomil, že my všichni začínáme jinak a potom se díky nějaké události dostaneme na svou cestu životem. Ale všichni začínají jako sladcí a nevinní - jako moje malá dcerka. Svět vás opravdu může nemile ovlivnit, když ho necháte. Ale tam, kde je muzika a umění, tam je vždy lépe.
Musíte se nechat obklopit věcmi, které milujete. Hlavním významem DCMA a této stránky je parta přátel dělajících to, co milují, a jsou obklopeni příjemným. Chci, aby mé dítě také tak vyrůstalo.
Mé srdce jde spolu s rodinou Heatha Ledgera. Tak mladý, tak brzo a tak milovaný odešel. Zdá se to až nesmyslné to takto říct, když se podíváte co se říká v mediích. Doufám ale, že lidé budou respektovat to, čím teď jeho dítě (pozn.: dcera Matilda) a matka procházejí a dají jim prostor. Bůh s nimi.
Tak dnes to bylo zvláště dlouhé, omlouvám se, ale vše jsem to sem chtěl napsat. A teď jsem dám fotky z týdne......
Na fotkách mu to moc moc sluší. No a ty malý DCMA věcičky pro Harlow sou sweet :D
Na poslední fotce má Joel na zádech přebalovací tašku značky Gucci.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !!!!

Joel v Head Case

24. ledna 2008 v 12:49 Joel Madden
Joel se objeví v televizní show 'Head Case' (13.2.08 na TV Starz). Foto ze show: