Leden 2008


New avatars

24. ledna 2008 v 12:31 █ HD
Zde je pár nových avatarů, které vyráběla autorka justhilary.net - opět se jí moc povedly! Thx!


© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

DCMA: Zemřel Heath Ledger

23. ledna 2008 v 15:14 █ GC
Možná to sem moc nepatří, ale přesto to sem napíšu. Někteří možná o tom už vědí. Píšu to sem kvůli tomu, že se o tom zmiňují na oficiálkách DCMA, ale i proto, že jsem toho herce měla moc ráda. A o co přesně jde? Zemřel herec Heath Ledger (┼ 28). Nejpravděpodobnější příčina smrti je prý předávkování prášky na spaní. Na DCMA o tom psal Tal a je vidět, že ho to vzalo. Více o tom se můžete dočíst na super.cz. A na DCMA to najdete zde. Je to každopádně špatná zpráva :´(
Fotka je z filmu Příběh rytíře.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Jared a Paris - pokr.

23. ledna 2008 v 15:03 █ 30 STM
Zde jsou jen takové malinké detaily toho, co se ten večer dělo (ještě teď je mi zle):
Sundance 2008 (21.01.2008): Zdrogovaná a ožralá Paris Hilton dělala vše proto, aby se mohla zavěsit na Jareda Leta, on s ní ale nechtěl vůbec nic mít. Zuřila pokaždé když Kim (její kamarádka) měla více pozornosti než ona.


Jared a Paris :-X

22. ledna 2008 v 20:54 █ 30 STM
Jak už jsem zmiňovala - Jared si nechal od Paris udělat v jakémsi klubu tzv. "tanec na klíně" a posléze se s ní i líbal (nechtělo se mi tomu věřit) >> zde můžete vidět fotku :///// On se snad dočista zbláznil !!!

Paris zkazí Harlow!

22. ledna 2008 v 19:26 Joel Madden
Paris je prostě hloupá - a tímto rozhovorem to jen potvrdila. Harlow je sice krásné jméno, ale se slovy ´Oh my God´ bych to opravdu nepřeháněla. A jestli zkusí Harlow zkazit, tak uvidí..
-Paris byla o víkendu na Sundance Film Festivalu a nemohla zastavit své rozplívání na dcerou její nejlepší kamarádky Nicole Richie, Harlow!
´Jsem tak nadšená. Poslala jsem jí všechny dárky. Chystám se jí trochu zkazit!´
Paris také řekla, že se jí moc líbí jméno, které Nicole s Joelem vybrali. ´Líbí se mi. Je to to nejvíc cool jméno, oh můj Bože! Nikdy by mě to nenapadlo. Je to krásné jméno.´
------------------------------------------------------------------
A zde je ještě jedna info, která se netýká Harlow, ale Jareda Leta. Nepatří to sice do rubriky Joel Madden, ale mně se to nechtělo dělit ;) Díky za ní jaredletofansite.sblog.cz :
Paris Hilton zase řádila a jak se zdá, tak po koncertě, který pořádala, ve vedlejším klubu Jaredovi dělala tzv. "tanec na klíně" a následně se s ním líbala. Jak nechutné!
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

The Used

22. ledna 2008 v 17:05
Jeden skvělej človíček mi doporučil, že bych sem mohla dát něco o The Used. Tak zde jsem se snažila vytvořit takový malý souhrn ´všeho´ o nich ;)

DCMA party

22. ledna 2008 v 14:51 Benji Madden
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!
dcmacollective.com

Dead Executives hangin with ”The Cool Kids”

22. ledna 2008 v 14:50 █ GC
Úplně megáááální videjko :DDDD
Kluci dělaj dobrý xichtíky ;) No a k tomu videu nemám co dodat - Benj je komediant, ale to myslim dobře :D
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!
Samozřejmě zase z oficiálek DCMA


O nové desce..

21. ledna 2008 v 15:05 █ 30 STM
ROZHOVOR O NOVÉ DESCE S Ultimate Guitar
Frontman skupiny 30 seconds to mars Jared Leto začíná chystat třetí album. Bude navazovat na CD A Beautiful lie, která se vyšplhala na 36 příčku v Billboard 200.
"Právě teď pracujeme na přípravě alba," říká Shannon Leto na Drum-Off 2008. "Já už jsem nahrál několik beatů, Jared několik kytarových částí, a napsal už něco okolo 20 - 30 songů. Teď pojedeme turné po Anglii a části Evropy, vrátíme se do studia, nahrajeme asi tak 5 songů a uvidíme jak to bude vypadat."
Na otázku jaké změny čekají třetí album Shannon odpověděl, "Vždy se budeme měnit, vždy budeme růst, vždy se budeme vyvíjet, takže nová deska bude znít jinak než ABL, Chceme se změnit, je to pro nás hodně důležité."
Třetí deska bude první nahrávka od odchodu basisty Matta Wachtera, který skupinu opustil v březnu roku 2007, aby se věnoval více své rodině, žádná náhrada za něj zatím oficiálně nebyla potvrzena.
videoCapricho Mag (interview + scany)

20. ledna 2008 v 16:42 █ HD
Capricho měl šanci na rozhovor s herečkou a zpěvačkou Hilary Duff 5 minut předtím než musela odjet na koncert v Guadalajara, Mexiko.

01.Bylo nám řečeno, že snámi můžete mluvit jen pět minut, protože jedete na letiště. Kde jste nyní a kam jedete?
Ano,já jsem v Puebla, Mexiku, a nyní se chystám do .. ( přemýšlí ) .. Guadalajara. Promiňte! Já o tom doposud moc nepřemýšlela. Jsem každý den na jiném místě - vždycky zapomenete kam jedete.

02.To je pravda .. Brzo budete v Brazílii. Co očekáváte od vašich koncertů zde?
Nikdy jsem v Brazílii nebyla, ale myslím,že koncerty budou ohromné.Dostala jsem tolik zpráv z Brazílie od lidí co mi píší.

03.Je tam něco jiného, zvláštního?
Je to můj normální koncert,ale trochu vylepšený o pár nových písní.Jeden z mých basistů je z Brazílie on je opravdu šťastný,že je doma.Učí mě nějaké věci a já mohu říct něco v portugalštině pro mou show.

04.Kdy jste měla naposledy dovolenou?
To si nepamatuji ... Měla jsem malé dovolené,asi dva dny, léto jsem trávila v krásném letovisku v Idaho.Bylo to krásné,ale na krátkou dobu.

05.Co by jste dělala,kdyby jste se od zítřka stala obyčejným člověkem?
Já jsem vždycky jevila zájem o dekorace a make-up. Pamatuji si, že jako malá jsem se ptala "kde je můj make-up?". Myslím,že bych dělala rozhodně něco tvůrčího.

06.Pracuješ opravdu pilně!Máš čas na svůj osobní život? Vídáš se s rodiči,kamarády a přítelem?
Opravdu nemám hodně volna,ale tohle je jediný život,který znám.Ujišťuji se,že celé volno,které mám je dobře strávené. Můj přítel má velké porozumění,když zrovna nepracuje,tak letí semnou kamkoliv,kde cestuji. A stejné je to i obráceně.

07.Co vy dva děláte, když jste spolu?
Milujeme jídlo,takže chodíme na večeře a bavit se.Musíme dělat víc vzrušujících věcí,protože někdy strávíme bez seb třeba dva nebo tři měsíce.

08.Myslíš si, že ti může nějak uškodit,když mluvíš o tvém vztahu před tiskem?
Nemám s tím problém.Jsem poctivá,když se mě na to lidé ptají.Jsme typ páru,který jde do restaurace a nechá se vyfotit. Myslím si,že vyhýbání se těmto věcem pomáhá vyhnout se lidem,kteří mě pronásledují. Musejí pracovat extra těžce a hledat něco nového.

09.Máš nějaká domácí zvířata?
Mám dva pejsky a dvě kočky.Já zvířata miluji!Tento rok byl můj první s kočkami.Přijala jsem obě dvě a zjistila,že jsou úplně rozdílné než psi,ale mám je hodně ráda. Já opuštím je společně s mou sestrou,která má taky dva psy, tak tam jsou ve stejném domě čtyři psy a dvě kočky.

10.Už si někdy přemýšlala o vrůstání tvé kariéry?
Ano. Jednou jsem pacovala na televizím seriálu,kdy jsem byla ještě mladší,ještě před Lizzie McGuire. V určitý čas mě nahradili párem dvojčat.Nebyla to přesně má chyba,oni měli dvojčata ve skriptu,ale v té době jsem si myslela,že jsem udělala něco špatně.Pak jsem chtěla všechno vzdát a jít do školy - mít normální život. Ale nakonec jsem ještě zkusila Lizzie McGuire a oni mě zavolali.Nebudu si jistá,že to chci dělat do té doby,než nakonec změním názor.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!
děkuju moc justhilary.net