Leden 2008

Tak konečně :))

18. ledna 2008 v 14:48 █ GC
Tak kluci konečně doplnili na goodcharlotte.com evropské datumy.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!!!!

Who we are..

17. ledna 2008 v 17:02 Joel Madden
Zde je fotka Joela a Nicole, kterou mají na The Richie-Madden Children's Foundation pod názvem - Who we are..

Magazine NME

17. ledna 2008 v 12:20 █ My Chemical Romance
V novém čísle časopisu NME byl uveřejněn následující článek:

Než začnou My Chemical Romance pracovat na čtvrtém albu, zakončí kampaň k desce 'The Black Parade' koncertním záznamem říjnové show v Mexico City, kde se kapela rozloučila se svým alter-
egem The Black Parade, na DVD. To vyjde v březnu. MCR původně plánovali, že TBP show předvedou ještě v Austrálii, ale nakonec se rozhodli vrátit ke své skutečné identitě.
Gerard k tomu řekl: "Když hrajeme jako The Black Parade, je to víc systematický, spíš rockový divadlo. Měli jsme ho předvíst i v Austrálii, ale v Mexiku jsme se rozhodli, že to neuděláme. Máme na tu dobu skvělý vzpomínky, vydání alba byl odvážnej krok, hodně jsme se toho naučili. Už jsme si nechtěli oblíct ty uniformy, chtěli jsme být sami sebou."
Mezitím začala kapela psát nové songy pro následovníka 'The Black Parade', v listopadu měla v UK premiéru nová písnička. Way vysvětluje: "Nikomu jsme zatím její název neprozradili, všiml jsem si totiž, že když ho později změníte, fanoušky to naštve. Tak jí prostě říkáme 'New Song'. Je to ten druh písničky, kterej z vás prostě vypadne, inspiruje vás. Je to fajn, takovej návrat k punk rocku."


Něco new..

17. ledna 2008 v 12:10 █ HD
Kliknutím na první odkaz si můžete prohlédnout scan obalu Cosmopolitanu. Kliknutím na druhý odkaz se vám zobrazí trochu starší fotka, kterou společně s fotografem Brian Bowen Smith Hilary nafotila pro propagaci vůně With Love. No a díky poslednímu odkazu uvidíte naprosto dokonale upravenou fotografii Hil, která slouží jako poster pro parfém "Wrapped With Love"!Joel napsal na DCMA

15. ledna 2008 v 14:50 Joel Madden
Jsem konečně doma s mojí krásnou přítelkyní a naší malou dcerkou. Harlow Winter Kate Madden se narodila v pátek 11.1.08 v 15:13hod. Tehdy vážila 6 liber a 7 uncí. Měří 19 palců a roste každým dnem! Je skvělým přírůstkem do GC/DCMA/DEADEXEC rodiny. Jsme moc nadšení že tu malou holčičku už máme doma. Chci poděkovat všem za všechnu lásku a laskavá slova, která jsme obdrželi. Omlouváme se, ale nemohli jsme přijmout dary/přání/hovory v nemocnici, ale kdyby jste něco chtěli poslat, byli bychom radši kdyby jste přispěli do the richie-madden foundation, kterou jsme založili na počest Harlow Winter. Vypadá úplně jako její matka, je to bláznivé! Ona jí jako malý šílenec a je opravdu sladká. Jen sotva zabrečí, a to ani když jí táta mění plínky, a věřte mi, já se to teprve učím. Nemůžu se dočkat, až se pochlubím nějakými fotkami. Děkuji!! a ať vám Bůh žehná..Joel.
Přeloženo z oficiálního webu DCMA
Pozn.: Tak jak to Joel napsal se mi moc líbí.Připojil k tomu i hezkej obrázek. Musí být opravdu sladká, ale jen doufám, že až vyroste tak bude spíš po tátovi :] No a taky se nemůžu dočkat až budou nějaký fotky [a jestli bude Harlow oblečená v dětské kolekci DCMA tak to bude bomba]..
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!!!!

Turné 2008

15. ledna 2008 v 14:37 █ GC
07th April 08 - Carling Academy Liverpool
08th April 08 - Southampton Guildhall
09th April 08 - Carling Academy Bristol
11th April 08 - Norwich U.E.A.
12th April 08 - Carling Academy Brixton
13th April 08 - Carling Academy Sheffield

21st March 08 - Johannesburg, South Africa
24th March 08 - Cape Town, South Africa
29th March 08 - Germany, Cologne
30th March 08 - Prague, Czech Republic

Datumy ještě nebyly zveřejněny na oficiálním webu, ale kluci slíbili, že to tam brzy doplní :)

Joel : "Dcera vypadá jako Nicole."

15. ledna 2008 v 14:32 Joel Madden
Rocker Joel Maddden řekl, že jeho dcera vypadá jako její matka, hvězda Nicole Richie.
Do blogu, který posílá na DCMA Collective řekl:" Jsem konečně doma s mojí krásnou přítelkyní a s naší malou dcerkou."
"Je 19 palců vysoká a roste každým dnem. Jsme tak neskutečně šťastní, když máme tuhle malou holčičku doma."
Madden také řekl, že jeho dcera "velice vypadá jako její matka, je to bláznivé."
"Ona jí jako malý šílenec a je opravdu sladká. Jen sotva zabrečí, a to ani když jí táta mění plínky, a věřte mi, já se to teprve učím."
Přeloženo z rte.ie
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Billie Joe prezidentem..

14. ledna 2008 v 15:11 █ GD
Na stránce rock.com byl Billie zvolen fanoušky jako nejlepší kandidát na prezidenta mezi muzikanty. Za ním skončili Bono, Marilyn Manson, Ozzy Osbourne, Ted Nugent, Pete Wentz, Gerard Way...
"Billie Joe Armstrong, frontman kapely Green Day, který se veřejně hlásí k American Idiot, se umístil na prvním místě našeho žebříčku kandidátů na prezidenta díky jeho kladnému vztahu ke kouření a masturbaci a jeho nevysvětlitelné schopnosti držet se linie mezi aktivismem a sebeuspokojením."Ke komu se hodí Wrapped With Love?

13. ledna 2008 v 15:20 █ HD
Parfém Wrapped With Love ještě není ani na trhu a už plní stránky amerických časopisů. V lednovém vydání magazínů American Cheerleader, ho můžete na jít v článku nazvaném "Vlastní vůně", kde si každý z nás může najít parfém podle svého znamení a také podle rozdělení do kategorií voda, oheň, vítr, země. Hilaryna vůně byla jako letní vůně zařazena do kategoriie voda a hodí se pro znamení raka, štíra a kozoroha. Vodní znamení jsou intuitivní, snivé, citlivé a romantické. Když budete potřebovat pomoc, tak ji určitě hledejte u nich, protože zmíněná znamení rády pomáhají druhým.
hilarydufflove.blog.cz
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Fan Art

13. ledna 2008 v 11:57 █ GC
Moc povedené..

Joe Hahn nosí DCMA :)

13. ledna 2008 v 9:43 █ GC
Jako další ze slavných osobností si značku DCMA oblíbil DJ Joe Hahn ze super kapely Linkin Park. Fotky jsou z oficiálního webu DCMA..