Leden 2008

January 12. Monterrey. Nuevo Leon, Mexico

13. ledna 2008 v 9:37 █ HD
První koncert v Novém roce :)
mty.jpgNové krásné pics z DCMA <3

12. ledna 2008 v 17:40 █ GC
Sakra..proč to nemůžeme sehnat i u nás?? Já to cůůů..
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Be happy with Harlow !!!

12. ledna 2008 v 17:24 Joel Madden
Tady jsem vyrobila pro našeho taťku takový malý přáníčko. Doufám, že se brzo objeví nějaké fotky celé rodinky. Přeju jim, aby Harlow byla zdravá a krásná po tatínkovi.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Mike o Hilary..Jak ji vidí ?

12. ledna 2008 v 17:07 █ HD
Hilaryin přítel Mike Comrie nedávno poskytl rozhovor do deníku Edmonton Sun a interview zahrnovalo i otázku na Hil. Zajímá vás, co Mike říká o své lásce, jak o ni mluví a co pro něj znamená!? Ano, tak určitě čtěte dále.
Mike mluví o jejich vztahu velmi mile. Když se ho reportér zeptal na jejich první schůzku, tak řekl: "Bylo to ohromné, máme od léta pěkný a vážný vztah." A co říká o Hil? "Ona je skvělý člověk - dělá mnoho věcí pro charitu, o mnoha lidé neví. Ona je ohromná, užijeme si spolu hodně zábavy. "..."Ona je v businessu, kde chtějí fanoušci vědět, co dělá. Oni se zajímají o to, co den ode dne dělá, jaký je její způsob života. Já si to uvědomuji a chápu to. Avšak nejste ve městě, kde na vás dohlíží million lidí a vědí všechno co děláte. Chci někdy prchnout." říká Mike.

Hilary naspala song pro Vanessu Hudgens

12. ledna 2008 v 17:05 █ HD
Hilary a Vanessa Hudgens, co je kromně krásy spojuje? Hil napsala pro Vanessu píseň!
Psalo se, že hvězda filmíku High School Musical Vanessa Hudgens nazpívala píseň pro Hilary Duff na její nové cd, které Hil začala nazpívavat. Všichni jsme byli nadšení, ale tato informace není pravdivá, ovšem přece jenom mají tyto dvě krásky něco společného. Bulvár si někdy informace vezme do vlastních rukou a upraví je tak, aby zněly lépe, prostě senzačně. A tak se změní význam a důležitost celé informace. Tentokrát je tu už pravdivá zpráva o těchto zpěvačkách, která je také velmi zajímavá.
Dnes se nám potvrdily informace o tom, že Hilary Duff napsala píseň "I Will" pro nové album Vanessy Hudgens. Jak víme, Hilary si napsala několik hitů, zmíním třeba Stranger, ale pro druhého umělce zatím píseň nepsala. Hilary Vanessa zaujala, a tak se jí rozhodla napsat píseň. Devatenáctiletá hvězdička se chystá vydat své cd v květnu nebo červnu. Podle slov Vannesy je moc hezká.

Joel a Benji u nemocnice..

12. ledna 2008 v 17:00 Joel Madden
Joel Madden byl viděn jak jde do nemocničního prostoru v LA. Joel se nechal slyšet, "Nicole se chystá každou chvílí porodit." Jeho bratr Benji tam byl také. Nicole dorazila do nemocnice soukromým vchodem pozdě ve čtvrtek.
Matka Richie, Brenda, také dorazila a byla doprovozena, aby navštívila dceru.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!


Joel a Nicole mají dceru!

12. ledna 2008 v 16:51 Joel Madden
Nicole Richie a její přítel Joel Madden jsou rodiče DCERY.
Harlow Winter Kate Madden se narodila v pátek 11.1.2008 v Cedars-Sinai Medical Center.
"Krásná zdravá holčička opustila nemocnici s nadšenými rodiči, " řekl reportér z People.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!

Rocksound, leden 08

11. ledna 2008 v 15:17 █ 30 STM
Zde jsou scany z nového Rocksoundu...

Příští týden..

11. ledna 2008 v 15:12 Joel Madden
Příchod dítěte už se blíží. Potomek Joela a Nicole by se měl narodit ´někdy v příštím týdnu´, řekl Joelův starší bratr Josh. ´To je všechno co víme´, řekl. ´Neznáme ani pohlaví, ani jméno. Jsem opravdu upřímný, přísahám!´
"Vánoce byli skvělé," řekl Josh, jehož mladší sestra Sarah také porodila dítě. "Dal jsem jim nějaké oblečení. Jinak jsme velmi zvědaví."
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem!
Přeloženo z people.com