Únor 2008

Scany z Kerrangu!

15. února 2008 v 14:52 █ 30 STM
Cover nového Kerrangu jste tu už měli možnost vidět - teď tu je i zbytek scanů s krásnými fotkami!!
s001.jpg s002.jpg s003.jpg s004.jpg s005a.jpg s006.jpg
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !
jaredletofansite.sblog.cz


Joel a Lionel Richie 7/2/08

14. února 2008 v 20:31 Joel Madden
Na těchto fotkách se Joel objímá s Lionelem Richie - nevlastním otcem Nicole. Vypadá to, že s budoucím tchánem má Joel dobrý vztah. Fotky bohužel nejsou kvalitní, ale aspoň něco :]
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !
díky moc gcstate.com

Vzkaz od My Chem z MySpace

14. února 2008 v 16:15 █ My Chemical Romance
Tak jsme zase tady.
Vím, že už nějakej čas jsme se vám neozvali, ale byli jsme zaneprázdnění koncertováním na místech, kde jsme v životě nebyli. Všem fanouškům z jihovýchodní Asie chceme z celýho srdce poděkovat, moc jsme si to užili a díky vám se po celou dobu cítili příjemně. Vrátíme se jak jen to bude možný.
Právě dokončujeme práce na našem CD/DVD 'The Black Parade is Dead!'. Jakmile budeme znát datum vydání, dáme vám vědět. Natáčelo se během října a zatím to vypadá neuvěřitelně.
Všem našim US fanouškům oznamujeme, že se je před natáčením nové desky chystáme ještě jednou objet. Moc se na tohle tour těšíme. Připojí se k nám naši přátelé Billy Talent a Drive By. Lepší způsob, jak se rozloučit s The Black Parade, si ani neumíme představit. Níže najdete data koncertů, ještě ale nejsou všechny. Slibujeme, že hned jak je zamluvíme, budeme vás informovat. Tyhle místa jsme si pečlivě vybrali, máme je rádi a chtěli jsme na chvíli přestat s velkýma show. Když jsme začínali, stáli jste přímo před náma. Je načase, aby se to vrátilo. Brzo se uvidíme.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !
díky moc mychemicalromance.cz


Nový Kerrang! 02/2008

14. února 2008 v 9:00 █ 30 STM
Je tam hezký plakát Linkin Park a taky tam asi budou něco psát o Billiem Joe...

Nicole a X-tina na Clive party

14. února 2008 v 8:52 Joel Madden
Zde jsou 2 fotky Nicole a Christiny z Clive Davis´s Pre-Grammy Party. No jo asi si měly o čem povídat, když jsou to obě čerstvé matky. Nelíbí se mi ale, jak je Christina zmalovaná..
Jen pro zajímavost >>>© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Joel out and about (12th Feb 08)

14. února 2008 v 8:43 Joel Madden
12. a 13. fotka je celkem zajímavá :)

X-MEN Sketch Cards

14. února 2008 v 8:32 Billy Martin
I've been seeing a lot of artists do these sketch cards lately so I thought I'd give it a try. I've been very busy lately, got wedding bells ringing in my very near future! These are quick and fun to do here and there when I find the time. I hope to do more sets of different characters as well. For now here's the X Men, enjoy!
Překlad:
Viděl jsem už hodně umělců jak dělají tyhle načrtnuté kartičky tak jsem si myslel, že bych to zkusil. Byl jsem teď hodně zaneprázdněný, protože ve velmi blízké budoucnosti totiž budou znít svatební zvony! Zde jsem to nakreslil rychle a zábavně a když mi zbyl čas. Doufám, že udělám víc těchto různých charakterů. Ale nyní tu máte X-many, užijte si je!
[Pozn.: Já se tak těšíím, až bude Billy ženáč - no a ty fotky ze svatby!!!]
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !


Hilary v kadeřnictví 12.2.08

14. února 2008 v 8:19 █ HD
Hilary má teď pár dní volna, a tak si zašla do kadeřnictví. Moc jí to na fotkách sluší. Hilary teď přerušila Dignity tour, aby se mohla věnovat novému CD.

Joel a Nicole odcházejí ze Sony party - 10/2/08

13. února 2008 v 14:12 Joel Madden
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !
díky gcstate.com


Interview s Joelem na Prive

12. února 2008 v 15:36 Joel Madden
I když Nicole Richie a Joel Madden v posledních pár dnech žili hlavně společenským životem, vždycky budou myslet jen na Harlow.
Ona je ´rozhodně maminčina holčička´, řekl Joel pro People na Prive party. ´Právě teď potřebuje mámu, protože všechno co dělá je, že jí. Mám pocit, že když zkouší ´mluvit´ (tím myslel asi žvatlat), tak se chystá být tatínkova holčička.´ Na Prive party to bylo Joelova první noc, co byl bez Harlow. Pouze se domlouval s DJ, protože zisk z této události půjde na Richie Madden Children´s Foundation.
´Je opravdu těžké být od ní pryč. Myslím, že teď když máme Harlow, tak jsme opravdu zamilovaní rodiče,´ řekl. ´Je super dívat se na Harlow s Nicole, protože oni už mezi sebou mají zvláštní pouto. Je to sladké. Ale já už s Harlow mám taky určité malé pouto.´ (no jo, mužské ego :P)
Joel také chválil Nicole za to, jaká je skvělá matka a krásná žena. ´Je báječná matka a už vypadá opravdu žhavě,´ řekl. ´Je to nadaný člověk. Ženy jí nenávidí, protože vypadala dobře, když byla těhotná a potom, co porodila dítě je i sexy. Teď je na ní něco zvláště krásného. Je to mateřský žár.´
Pozn.: O Harlow i Nicole umí mluvit opravdu krásně :)
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !