Březen 2008

MD Dnes

28. března 2008 v 15:45
..no mají tam ´trošku´starší a chybné informace no - ale na to my sme zvyklí..:D
Pro čitelnou verzi klikněte na Celý článek..

Paris chce počít dítě v Evropě..

28. března 2008 v 15:07 Benji Madden
Tak v pražském deníku 24 HODIN dnes psali další zajímavost. Paris Hilton neví coby, a tak si vymyslela, že hodlá počít dítě někdy během evropského turné. No a dítě by se jmenovalo podle města, ve kterém bylo počato - co takhle Prague Hilton Madden?? :X Když je maminka Paris, tak bůh ví co bude to malé..:D za info díky Mishce
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Fred Seagal 22/3/08

28. března 2008 v 7:54 █ HD
Fred Seagal Shopping
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Příjezd do Mnichova 26/3/08

27. března 2008 v 18:17 Benji Madden
Doufám, že za dva dny najdu na internetu fotky s názvem Příjezd do Prahy a budu ho moct sem dát:P to by bylo supér..no jo už se nám to krátí <3 jo a taky by pořád nemusel přijíždět s touhle vochechulí ale se skupinou !!

24 HODIN

27. března 2008 v 18:14 Časopisy Good Charlotte
Pražáci asi znají, ostatní asi ne, ale to je jedno. Tohle je pražský deník 24 HODIN, který si lze vzít buď u metra nebo u stanice tramvají. V dnešním čísle tam píšou dokonce o Paris a GC..
Jo a věděli jste o tom, že se Dean v roce 1996 podílel na založení GC?? :D
díky albiver.blog.cz
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

2nd birthday

27. března 2008 v 12:04 █ Rôzne
Tak best-bands dnes slaví druhé narozeniny! nejdřív sem si vůbec nemohla vzpomenout kdy že to je, ale zapátrala sem v paměti a zjistila že je to dneska - jenom tři dny před koncertem, no to je krásný :D Tak happy birthday best-bands <3

Hiltonová a její nový milenec Madden: hra pro média?

27. března 2008 v 8:59 Benji Madden
Sedmadvacetiletá Hiltonová se s o dva roky starším Maddenem objevila na veřejnosti poprvé před měsícem, podle všeho se však znají již delší dobParisina kamarádka Nicole Richie je totiž zasnoubená se zpěvákovým jednovaječným dvojčetem Joelem Maddenem. A právě oni seznámili Paris s jejím současným přítelem.
"Mezi Benjim a Paris to jiskřilo již delší dobu, oba čekali pouze na správné načasování," prozradil americkým médiím jeden z jejich přátel.

Další fotky z War Inc.

27. března 2008 v 8:53 █ HD
justhilary.net
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Joel s Nicole na titulní straně Life & style

27. března 2008 v 8:46 Časopisy Good Charlotte
Joel a Nicole se objevili na titulní stránce magazínu Life & style.
Magazín s nimi udělal rozhovor:

"S Harlow je to teď skvělé, protože se pořád směje." řekl Joel. "Každý den když vstane, tak se chichová a usmívá se - je to nejlepší část mého dne."
Mateřství Nicole velice prospívá. "Nicolin svět jsou teď lahvičky, plínky a rodinné večeře." řekl o ní přítel. "Je to nejlepší věc, co se jí kdy stala."
Psali také o svatbě Billyho a Linzi. Joel také zavtipkoval: "Ti dva nás (Joela a Nicole) nutí do svatby, ale my je zase nutíme do dítěte."

Pár má prý už pronajaté svatební místo v LA.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Benji s gepardem - pok. :)

27. března 2008 v 8:38 Benji Madden
Paris, která je známa svým nošením luxusních zvířecích kožešin se nemohla od geparda odtrhnout. Benji se v Aquila Private Game Reserve také setkal se lvy, levharty, slony, buvoly a nosorožci.
"Paris a Benji říkali, že to byl nejkrásnější zážitek co kdy zažili." řekl zdroj pro People. "Paris řekla, že ačkoli už obcestovala celý svět, řvoucí lvi prý byli unikátní."
Zdroj: People
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Líbí, nelíbí?

26. března 2008 v 17:22 █ Rôzne
Nový vzhled mi zabral chvilku, to asi vidíte :D ale stejně vám kladu tuhle otázku...

Paris už si vybrala otce svého dítěte?

26. března 2008 v 14:46 Benji Madden
Jedna z nejsledovanějších amerických celebrit, dědička hotelového impéria Paris Hiltonová by měla v neděli dorazit do Prahy. Informují o tom četné zahraniční internetové stránky, které se zabývají soukromím celebrit. Hiltonová přijede do Prahy na koncert americké poppunkové kapely Good Charlotte, jejíž kytarista a vokalistaBenji Madden je nyní jejím partnerem.
26. 3. 2008 11:02 - PRAHA
Informace o programu sedmadvacetileté královny večírků se dostala na veřejnost díky fotografii, na níž je Hiltonová zachycena, jak si v autě "projíždí" dokumenty se svými "pracovními" plány.
O jejím programu v Praze není téměř nic známo. Přiletět by měla v neděli z Kolína nad Rýnem, večer se dá očekávat její účast na koncertu Good Charlotte v Kongresovém centru. V pondělí by měla odletět do Budapešti. Hiltonová doprovází Maddena během března na celém turné.
Naposled byli v hledáčku fotografů v Jihoafrické republice, odkud se v úterý přesunuli do Německa. Hiltonová ale už dnes letí do Istanbulu, aby ve čtvrtek zasedla v porotě Miss Turecka. V pátek se vrátí do Německa, protože kapelu Good Charlotte čekají ještě koncerty v Saarbrückenu a Kolíně nad Rýnem.
Ostře sledovaný pár pochází ze zcela odlišného prostředí. Zatímco dědička hotelového impéria žila od narození v přepychu a proslavila se především skandály na večírcích, její devětadvacetiletý partner se narodil v irsko-americké dělnické rodině a už jako teenager musel tvrdě pracovat, aby přispěl do rodinného rozpočtu. V kapele hraje se svým jednovaječným dvojčetem Joelem, který je zpěvákem Good Charlotte.
Bratři jsou vegetariáni, Benji je už pět let dokonce veganem. Oproti tomu ne příliš úspěšná herečka a zpěvačka a příležitostná modelka Hiltonová je proslulá svým bujarým životem. Loni se dokonce dostala do vězení, protože řídila auto i po odebrání řidičského průkazu. O ten přišla kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Její uvěznění v Los Angeles a propuštění patřily k nejsledovanějším aktualitám amerických televizních stanic.
Románek Paris a Benjiho trvá krátkou chvíli, ale podle informovaných zdrojů si dědička, které už tikají biologické hodiny, vybírá budoucího otce pro své dítě.

novinky.cz, super.cz
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

My Coke Fest - pokr.

26. března 2008 v 10:50 █ GC
Tyhle a více fotek najdete zde
good charlotte at the Coke Festival-2 by yobosayo _ by yobosayo _-2 by yobosayo backstage at Good Charlotte by yobosayo good charlotte at the Coke Festival by yobosayo
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !