Paris Hilton v Praze: Rozbila si ,,hubu"

31. března 2008 v 16:28 | rAn! |  Benji Madden
Dědička světového hotelového impéria Paris Hilton (27) na návštěvu Prahy určitě nikdy nezapomene. Hned po příjezdu ji totiž čekal obrovský trapas. Přímo na Staroměstském náměstí před zraky stovek lidí upadla a rozbila si bradu.
"Rozplácla se tady chudinka jak široká, tak dlouhá," politoval nebohou Paris Hilton očitý svědek. Nejen on, ale určitě i sama Paris Hilton na tuto slunečnou březnovou neděli dlouho nezapomene.
Dědičká hotelového impéria přijela do Prahy v neděli okolo poledne. Už v pátek se začalo o jejím příjezdu spekulovat a paparazzi tak byli celý víkend ve střehu.
"Kapela jejího přítele Benjiho Maddena má turné a ona cestuje s nimi. Je velmi pravděpodobné, že přijede také do Prahy," prozradil Super.cz zdroj ze zákulisí koncertního turné skupiny Good Charlotte. Dokonce se objevily informace, že Paris s celou kapelou Good Charlotte cestuje autobusem. Tato informace pěkně zmátla i několik novinářů. Nedokázali si zhýčkanou Paris v autobuse ani představit, a tak přece jenom čekali na letišti. Marně. Paris opravdu seděla v autobusu.
Po příjezdu do Prahy se celá kapela ubytovala v hotelu, který sousedí s Kongresovým centrem, kde měli mít Good Charlotte koncert.

"V neděli bylo nečekaně krásné počasí, a tak se slečna Hiltonová se svým přítelem rozhodli pro menší oběd v centru," prozradil zdroj z hotelu.
Milenecký pár vyrazil taxíkem na Staroměstské náměstí, kde si prohlédli orloj a poté zamířili na oběd do nedaleké restaurace. V tu dobu o nich už věděli novináři, kteří se rozhodli Paris oslovit.
"Jakmile Paris začala mizet, novináři jí byli v patách. U dveří zazmatkovala a uklouzla a skácela se k zemi. Její přítel byl tímto trapasem tak zaskočen, že jí ani nepomohl a pouze ji překročil. Odběhla hned na záchod, kde se asi umyla. Nevím, jak moc se praštila, ale když se vrátila, držela se stále za rozbitou bradu," vypráví očitý svědek.
Ruku v ruce se potom slavný pár prodíral fanoušky a novináři, kteří se nahromadili venku, a hledal taxi, do kterého by nasedl. Nakonec nastoupili do luxusního vozu s černými skly, který je odvezl přímo do Kongresového centra.
"Po cestě z restaurace prý řekla, že do Prahy už nikdy nepřijede, ale možná to byl jen vtip přítomných novinářů," pokračuje zdroj.
Jestli tato nešťastná návštěva Prahy Paris odradí nebo ne, to se budeme muset nechat překvapit. Ale vzhledem k tomu, že si stihla důkladněji prohlédnout pouze staroměstský orloj a dlažbu, má tady ještě co dohánět.
zdroj: super.cz
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TeReza TeReza | Web | 31. března 2008 v 16:44 | Reagovat

benji se tam neprojevil jako gentleman:D ale jako se nedivim, já bych taky byla v šoku:D vidět tam paris válet se po zemi... to musel bejt pohled!

2 Bugsina Bugsina | 31. března 2008 v 18:08 | Reagovat

Nevim, jestli by to bylo vtipný, kdyby se to stalo vám. Ji tam honili jak prasata. By s emohli krotit ti novináři, bo tohle fakt není normální. Si chce užít den a oni tohle....už zprotivili Prahu Angeline a ted Paris, paráda...to k námza chvíli nepojede nikdo....trošku respektu by mohli mít

3 Nicole Nicole | 31. března 2008 v 19:42 | Reagovat

Co zas dělá ...? Vždyť LA to musí být horší .. :D

4 mela mela | Web | 4. dubna 2008 v 23:26 | Reagovat

:D no, dobře ji tak, má si dávat pozor, ale slyšela jsem, že z toho dělala zbytečně cavyky, protože údajně na koncertě na místě její zmíněné "rány" nic nebylo, tak já teda nevím, mno :D, co si o tom mám myslet

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.