Duben 2008

New pic z DCMA

5. dubna 2008 v 12:45 █ GC
Poznáváte hlavní hvězdu obrázku? ne nemyslim tu holku, ale Eazy:) jinak to triko je taky pěkný..no a ti dva další čoklíci jsou Nicole myslim..
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Dance, Dance (Live in Phoenix) - video

5. dubna 2008 v 12:39 | rAn! |  Fall Out Boy
Zde se můžete podívat na záznam písničky Fall Out Boy "Dance, Dance", který pochází z živého CD/DVD "Live In Phoenix" vycházejího právě v těchto dnech.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

TWINS

5. dubna 2008 v 12:14 | rAn! |  █ GC
Noo... xDD tak u této fotomontáže sem se fakt zasmál :D je bezvadná, vypadá jako kdyby to byli fakt twins xD ( zamlada ptž nemaj tolik tatoo xDDD)
Za obrázek dík youngandthehopeless.blog.cz
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Svatba bude v létě

5. dubna 2008 v 12:04 Joel Madden
Zprávy o svatbě Joela s Nicole se šíří už dlouho dobu..
Tentokrát ale OK magazín získal zprávy o tom, že svatba je definitivní a že se na ní pracuje.
"Nemůžu vám toho moc říct," řekl zdroj. "ale můžu říct, že to bude určitě v létě."

Zdroj také tvrdí, že pozvánky na svatbu budou poslány příští týden a že Nicole bude mít osm družiček.
Všechny plány už jsou sestavené, tvrdí zdroj, včetně svatebního oblečení pro Harlow.
Myslím, že Harlow bude největší kočka na svatbě :) děsně se těšim na fotky..
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Kluci s fans v Budapešti

5. dubna 2008 v 11:41 █ GC
Ach jo, to se někdo má :)
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Další fotečky z Prahy + recenze

5. dubna 2008 v 11:37 █ GC
Opět SUPROVÉ fotky z Kongresáku. Až na to, že tam nikde neni Deano, tak tam jsou všichni, což se fajn:)
Přestože se o koncertu amerických neopunkáčů Good Charlotte v posledních dnech hovořilo hlavně v souvislosti s Paris Hilton, jež do Prahy zavítala společně s kapelou, fanouškům, kteří zaplnili v neděli večer pražské Kongresové centrum, byla tahle slavná blondýnka podle všeho naprosto ukradená. Zato svým oblíbencům v čele se sourozeneckým tandemem Benji a Joel Maddenovi dávali po celou dobu koncertu svou náklonnost najevo pěkně nahlas.
Good Charlotte, kteří se na scéně pohybují již od druhé poloviny devadesátých let, zavítali do české metropole vůbec poprvé.
A to u příležitosti propagace svého aktuálního řadového alba Good Morning Revival, na němž se kapela poněkud odklonila od svého přímočarého punk-rockového stylu. Stejně jako na desce i na koncertě se ke slovu dostaly kromě kytar i klávesy.
Kromě nových skladeb v čele s nosnými singly Keep Your Hands Off My Girl nebo The River však kapela během zhruba devadesátiminutového vystoupení představila také osvědčené kousky z předchozích nahrávek The Chronicles of Life and Death nebo průlomové The Young and the Hopeless.
Hity jako Girls & Boys, I Just Wanna Live či The Chronicles of Life and Death fungovaly i naživo naprosto neomylně a vyvolávaly u fanoušků bouřlivé vlny nadšení.
Tuzemské publikum, jehož ženská část dávala svým hlasivkám často opravdu pořádně zabrat, vůbec prokázalo až nečekanou znalost repertoáru téhle pokérované bandy z amerického Marylandu.
Její členové se mu pak odměňovali nejen promluvami o nejlepším publiku na světe, ale také například krátkou akustickou vsuvkou, kdy na pódiu zůstal pouze Benji Madden s kytarou, nebo cover verzemi skladem Love Song od The Cure nebo dokonce So Lonely z repertoáru The Police.
Ani předskakující Clou, kteří už za sebou mají zkušenost s vystupováním před stylově spřízněnými Green Day, si ostudu rozhodně neudělali a publikum je odměnilo potleskem.

Paris and Benji shopping in Germany - March 28

5. dubna 2008 v 9:31 | rAn! |  Benji Madden
Zde najdete ostatní fotky.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Fall Out Boy nebylo přáno zapsat se do Knihy rekordů

5. dubna 2008 v 9:12 | rAn! |  Fall Out Boy
Americká skupina Fall Out Boy se během těchto dní měla dostat na sedmý světadíl světa, na kterém doposud nehrála, Antarktidu, aby se zapsala do Guinessovy knihy rekordů jakožto skupina, která zahraje právě na všech 7 kontinentech pod 9 měsíců. Kvůli počasí se však jejich pokus ztroskotal.

"Je to naprosto zkur*ené zklamání. Je to tak šílené. Měli jsme takový nápad a nejsme schopni jej dotáhnout do konce - to nás prostě zklamalo. Ale co s tím naděláte? Počkáte až přejde zima? Byli jsme jenom dvě hodiny od toho!" popsal pocity kapely basák Pete Wentz.
zdroj:ipunk
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Tracklist ,,Live in Phoenix,,

5. dubna 2008 v 9:07 | rAn! |  Fall Out Boy
DVD Tracklist:

01.Thriller
02.Grand Theft Autumn/ Where Is Your Boy (Gabe from Cobra Starship)
03.Don't Matter (Akon cover)
04.Sugar, We're Goin Down
05.Our Lawyer Made Us Change The Name Of This Song So We Wouldn't Get Sued
06.Of All The Gin Joints In All The World
07.Hum Hallelujah
08.I Slept With Someone In Fall Out Boy And All I Got Was This Stupid Song Written About Me
09.Tell That Mick He Just Made My List Of Things To Do Today
10.I'm Like A Lawyer, The Way I'm Always Trying To Get You Off (Me & You)
11.Little Less Sixteen Candles, A Little More "Touch Me"
12.Beat It (Michael Jackson cover)
13.Carpal Tunnel Of Love
14.Golden
15.I Write Sins, Not Tragedies (Panic! at The Disco Cover)
16.This Ain't A Scene, It's An Arms Race
17.Thnks Fr Th Mmrs
18.The Take Over, The Breaks Over
19.One And Only (Timbaland Cover)
20.Dance, Dance
21.Drum Solo
22.Saturday

FOB - Live in Phoenix

5. dubna 2008 v 9:03 | rAn! |  Fall Out Boy
1. dubna se v obchodech objevil živák nazvaný "**** Live in Phoenix" amerických Fall Out Boy. Více jak hodinu dlouhá deska...
.... byla nahrána během vystoupení v Cricket Pavilion ve Phoenixu, které proběhlo v rámci Honda Civic Tour 2007. Dvoudisk složený z DVD a CD bude kromě zmíněného živého záznamu obsahovat také všechny dosavadní videoklipy kapely, záběry z natáčení klipu Me & You v Ugandě a také plno dalších záběrů ze zákulisí. Celý tracklist tvoří průřez ze všech desek Fall Out Boy, navíc je obohacen o několik coverů, včetně písničky Beat It od Michaela Jacksona s hostujícím kytaristou Johnem Mayerem.
zdroj:ipunk
ZDE si ho můžete poslechnout ;-)
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

So Lonely

4. dubna 2008 v 21:38 | rAn! |  █ Rôzne
No nevím jak vám, ale mě se teda So Lonely od Good Charlotte líbí o hodně víc než ten uječenej originál od The Police ....... možná semnou nebudou hudební kritici souhlasit xD ale je to jenom muj názor :-P
The Police - So Lonely
a pro představu i od Good Charlotte - So Lonely
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Interview pro Scotsman

4. dubna 2008 v 16:54 █ GC
Další z rozhovorů - byl to děsně dlouhej článek, takže sem z toho vybrala jenom to, co bylo v uvozovkách a něco málo k tomu..
Ohledně fanoušků - kytarista a přítel Paris Hilton, Benji Madden řekl, že na ně často myslí. "Dlužíme hodně našim fanouškům, kteří s námi jsou už hodně dlouho." říká. "Respektují nás jako kapelu, která se snaží jim dát dobrou muziku a za to my respektujeme je."
"Mám svého bratra a i jiné věci na které se soustředím." řekl 29letý Joel. "Dostalo se nám o dost víc melodie. Je to nová kapitola pro naši skupinu. Je to pravdivý pohled na Good Charlotte. Hodně jsme toho vytvořili a myslíme, že to můžeme všem předvést."
Písně jako Where Would We Be a March On jsou všechno písně o lásce a vztazích. Dokonce Joelova nejoblíbenější nahrávka na albu, Dance Floor Anthem, je inspirována neúspěšným vztahem. "Líbí se mi, protože je to opravdu působivé a miluju tuhle hudbu," říká. "Ale není to zase tak vážné. Je to taková oddychová hudba, a každý si na to může udělat svůj názor."

"Každý má nějakého přítele nebo přítelkyni a hádají se s ním po telefonu a pokládají si hovory..a každý se cítí lépe když o tom může slyšet i v písničce."


Jak říká Joel, jeho nový hudební směr byl inspirovaný 80. léty a ´DJováním´.

"Byl jsem ovlivněný děláním DJe, tak jsem to chtěl dát i do našich songů. Chtěli jsme to udělat trochu víc taneční." říká Joel.

"Když posloucháte Smilths nebo Morrissey, je tu hodně tanečního rytmu. Myslím, že Deano to k nám jaksi zanesl. Pro mě ´djování´ zahrnuje hodně nového."
"Nemohl bych říct že je to taneční CD, ale jsou části, které jste dříve nemohli v naší hudbě najít. Cílem bylo změnit to a udělat něco svěžího a o trochu jiného než do teď." "Když jsme na cestách, rád se dostanu někam ven." říká Joel. "Billy a Paul rádi zůstávají vevnitř. Billy neopouští hotelový pokoj. Benji, ten někdy - tak půl na půl. Já se rád dostanu ven a nakupuju nebo si zajdu na film."
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Rozhovor z Kerrangu - část 2.

4. dubna 2008 v 15:17 Joel Madden
Tady je přeložená druhá část rozhovoru s Joelem (první je zde) . Byli to docela divný věty, tak snad vám to bude dávat smysl..
Už se těšíš, až se zase vrátíte koncertovat do UK?
"Nemůžu se dočkat. Naše tour v Evropě jsou ty nejlepší. Zvláště v UK, tam je to vždycky super. Nikde jinde to není takové, je to vzrušující." (po koncertě v Praze snad změnil názor :P)
Jak jste si naplánovali shows?
"Vypracovali jsme nový setlist a opravdu nás baví živé show. Je to úplně krásné, tak jak to děláme."
Když vystupujete, každá show pro vás musí být novou zkušeností. Co pak probíhá uvnitř vás?
"Při každém vystoupení se musíš spojit s fanoušky. Někdy je to pro mě tak jednoduché. Dívám se na všechny vepředu celou noc a oni se mnou zpívají každé slovo a zdá se, že rozumí tomu, o čem mluvím. Každá show je prostě důležitá."
Jaká byla nejhloupější věc, kterou jsi si kdy objednal?
"Ice cold Petrone. Je to taková drahá tequila. Je to hrozný, že vy si poručíte nějakou šílenou flašku a oni vám jí přinesou. Nepiju to pořád. Arašídové máslo a aspik. Krásná jednoduchá věc, nic šíleného."
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

GC v Praze.......

4. dubna 2008 v 15:12 | rAn! |  █ GC
zdroj: MF DNES
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Joelův rozhovor pro Právo

3. dubna 2008 v 19:56 Joel Madden
Zde je rozhovor s Joelem, který s ním udělalo Právo..
Joel Madden nechtěl mluvit o Paris Hiltonové, milence svého bratra.
Miluju mít peníze, miluju hrát koncerty, být v kapele a být rocková hvězda. A děkuju za to každému fanouškovi, jelikož oni nás tam dostali, říká Joel Madden, zpěvák skupiny Good Charlotte, v rozhovoru pro Právo.

Jste dnes velmi slavná kapela, ale při nedělní návštěvě Prahy jste se pohybovali bez bodyguardů. Chodíte bez nich běžně?

Když jsme prorazili, tak jsme chvíli měli ochranku. Pak jsem si ale uvědomil, že to není třeba. Nedostávám se do situací, které by pro nás byly nebezpečné. Já si nechci příznivce držet od těla, jsem na ně hodný. Když potřebuju odejít, tak jim to řeknu, ale nechci, aby je odháněl někdo cizí. Připadá mi to neuctivé.