Paulova odpověď na komentář

18. dubna 2008 v 15:13 |  Paul Thomas
Paul zase napsal na oficiálky. Odepsal na další komentář, který se mu zdál být zajímavý. Druhá část mého překladu je trochu divná, to přiznávám. No nějak mi to nešlo - snad to všechno pochopíte..
Nesnáším, když lidé ze mě dělají vola. A tahle dívka ho ze mě udělala. Koukněte na to. "Jsi tak sladký Paule!!!! Minule jsem tě viděla v Římě a byl jsi skvělý!!!! nemusíš nám říkat o svém životě, ale když odpovídáš na otázky ohledně hudby nebo mluvíš o tvém bratrovi, tak nám říkáš trochu i o svém životě ale je to cool, protože to není tak nudné a jsi fakt sladký když tak o tom mluvíš!!!!"
Ta tomu teda dává. Jsem sladký:) tak vtipné. Mám rád tu holku. "Zrealizujme to", tak tomu říkají na ulicích. Prosím uvolni to své znevažování a vytkni něco mému hloupému malému mozku, když myslíš, že to potřebuju. Moje nadřazené schopnosti mi dali celkem velké ego a to občas potřebuje pochválit. Leckdy to dám v blogu najevo, ale má pravdu. Pravděpodobně skončím povídáním o mém osobním životě. Řekla mi to a já to respektuju.
GC vám dávají lásku.
Paul Bassmaster 5000
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik byste byli schopni dát za koncert své oblíbené skupiny ??

Max. 500 kč
600-1500 kč
1600-2000 kč
Neomezeně..

Komentáře

1 TeReza TeReza | Web | 18. dubna 2008 v 20:43 | Reagovat

ouha.. se jaksi urazil.. ale ta holka to fakt řekla dost divně.. to jí jako příde nudný, když paul mluví o něčem jiným než o svým životě?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.