Q & A (otázka a odpověď)

17. dubna 2008 v 12:50 |  Paul Thomas
Dobrá otázka: Jaké skupiny jsi měl rád, když jsi byl mladší? nebo jaký druh hudby?
No myslím, že jsem začal s mým bráchou. Je o 5 let starší než já a sdíleli jsme spolu pokoj. Mohli jsme zápasit a kdokoli vyhrát a být ´KRÁLEM POKOJE´. Což znamenalo že ten, kdo byl králem pokoje měl kontrolu nad stereem a TV. Tím, že byl starší, tak jsem nikdy nevyhrál. Takže jsem poslouchal všechno, co poustěl. Byl hodně výstřední, takže nepouštěl normální věci. Zde je seznam hudby, kterou jsem poslouchal nejdřív.

Rigor Mortis, Flotsam & Jetsam, Megadeath, Skinny Puppy, Dead Kennedy's, Sex Pistols, Bauhaus, Pixies, Violent Femmes, D.R.I, Joy Division, The Dead Milkmen, Overkill a hodně dalších skupin, se kterými rodiče nesouhlasili.
Když jsme se přestěhovali pryč a já musel rozvíjet své vlastní zájmy, zvolil jsem něco tradičnějšího. Poslouchal jsem skupiny jako Nirvana, Pearl Jam, Green Day, Pink Floyd, The Doors, Weezer, NIN, Ministry, The Velvet Underground, Rage Against The Machine, Tool, Jane's Addiction, Morphine, Bjork, Deftones, Primus, The Get Up Kids, Beck, Alkaline Trio a Jawbreaker.
Neměl jsem rád Hip Hop do roku který, "Enter The 36 Chambers" (?) od WuTang. Od té doby to byla pro mě další inspirace. Dostali mě WuTang, Notorious B.I.G., Mobb Deep, Nas, Snoop Dogg, Dr. Dre, Bone Thugs N Harmony, Project Pat, Mystikal, Juvenile, 2Pac, The Fugees a různé další songy odtud a odtamtud. Je těžké najít rapové CD, které je dobré od začátku do konce.
Když jsem byl starší, naučil jsem se oceňovat i starší věci jako: The Beatles, David Bowie, Bob Marley, Al Green, Beethoven, Bach, Mozart, Leadbelly, Patsy Cline, Johnny Cash, Frank Sinatra, a The Gladiators.

Teď hlavně poslouchám ´Indy skupiny´. Moje nejoblíbenější je Cursive. Taky mám rád Pinback, Push To Talk, Nightmare Of You, Manu Chao, Quadro Nuevo, Interpol, a Bloc Party. Mohl bych doporučit vyzkoušet všechny skupiny, které jsem poslouchal na tomto blogu, pokud byste chtěli. Možná si nebudete jisti, zda se vám něco líbí, nebo ne. Děkuju za otázky. Budu odpovídat dále. Lidi, jste super a já vás miluju.

Paul

GC od roku 1996
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Nicole | 17. dubna 2008 v 15:17 | Reagovat

jéé ... NIN sou skvělý ,.. ^^

2 TeReza TeReza | Web | 18. dubna 2008 v 21:03 | Reagovat

Paul je fakt super.. když je ochotnej takhle odpovídat:)

a z těch skupin, co poslouchal s bráchou, jich teda moc neznám:D o některejch slyšim poprvé:D z těch tradičnějších jich znám o trochu víc:)

a má dost velkej okruh muziky co poslouchá:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.