Leden 2009

Paris: "Benji mi pomohl dospět." (haha)

11. ledna 2009 v 18:44 Benji Madden
Paris řekla, že vztah s jejím ex Benjim Maddenem jí pomohl dospět. Ona a Benji se rozešli v listopadu po několika měsících. Nyní ho chválí za to, pro její nový rozumnější přístup k životu.

"Tento vztah mi pomohl k tomu, abych se na sebe dívala jinak. Nikdy jsem se v životě neměla tak dobře a nikdy jsem nikomu tolik nevěřila. Benji je velmi vyjímečný člověk."
"Nikdo není jako on. Miluju ho. Během doby kdy jsme byli spolu mi opravdu pomohl vyspět a dívat se na věci zrale."

Kde chodí na tyhle slova? Považu je se za zralou, ale asi ani neví co to znamená...

© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Billie Joe: "Chci udělat tu nejlepší věc. / Chci dělat skvělé nahrávky až do konce života."

11. ledna 2009 v 18:32 Billie Joe Armstrong
Magazín označil jejich připravované cd za nejočekávanější album roku 2009. Pro článek pak
magazín získal exkluzivní přístup do Hollywoodského studia, kde Green Day na zmiňovaném novém albu, které bude nasledovníkem mega-platinového alba z roku 2004 American Idiot, pracuje. Zde je tedy překlad rozhovoru s Billie Joe Armstrongem.

Alternative Press: V tomhle čísle magazínu a v našem rozhovoru se dovíte o nových písních a příběhu, který stojí za nejnovějším dílem Green Day. Vzhledem na množství skvělého materiálu, který nám kluci z kapely nechali, jsme nemohli zůstat jen při tom. V první části tohohle dvoudílného rozhovoru nám zpěvák kapely Billie Joe Armstrong povědel o spolupráci s producentem Butchem Vigem, rozebral stereotyp rockové hvězdy, a jak se mu povedlo napsat nejúžastnější a nejsilnější písničky během 20-ti letého působení kapely.Happy 1st birthday

11. ledna 2009 v 10:17 Joel Madden
Dneska 11.1.09 slaví Harlow Winter Kate Madden své 1. narozeniny!
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !Recenze TGR z časopisu Rock&Pop

11. ledna 2009 v 9:53 █ GC
GOOD CHARLOTTE
Greatest Remixes
SONY BMG 55:43
Kouzlo amerických skoropunkerů Good Charlotte spočívá v tom, že dokáží svým zvukem pohybovat. Ať už šo o to či ono album a jeho síla byla taková nebo maková, vždy přinášejí nějakou inovaci. Někdy menší, jindy větší, ale strach z toho, že se zapouzdří v jediném pohledu na hudební hmotu a její tvarování, je patrný. Remixovat písně sice není nový nápad, ovšem Good Charlotte to udělali v tanečním duchu- Napsat o této desce, že nabízí v podstatě diskotékovou a synthipopovou hudbu, je to nejsnazší a nejpřesnější. Fakta hovoří meomylně. Pakliže kapela vždy šla po silném melodickém motivu přinejmenším v jedné části písně, teď s remixovým odhodláním dala tuto vlastonst všem pasážím. Je to samozřejmě v rytmu, ten totiž i těžkopádnější skladby odlepuje od země, zvedá jim nohy a zeslabuje jejich prvotní váhu (i váhavost) na polovinu. Ne vždy se remixobé desky povedou, nicméně Good Charlotte představují jednoznačně zdařilý pohled na své kousky a současně i desku, která - i díky výtečným remixérům (The Game, Junior Sanchez, Mr. Hahn aj.) - patří v jejich vcelku bohaté diskografii k lepším. Zvlástě poslouchá-li ji někdo nezatížený podobou původních verzí skladeb a skepsí k remixům.

Díky tbcanada.blog.cz
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Pete´s photoshoot!

10. ledna 2009 v 11:04 Fall Out Boy
Dost dobrý, nemyslíte?

Joel and Nicole with Harlow at the park (January 7th)

9. ledna 2009 v 8:47 Joel Madden
Více fotek zde.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Joel and Nicole leaving Osteria Mozza (January 7th)

9. ledna 2009 v 8:40 Joel Madden
Více fotek zde.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

DCMA: PUNK-ASS rollllls thru to the DCMA office

8. ledna 2009 v 14:27 Benji Madden
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Joel at Coffee Bean (January 6th)

8. ledna 2009 v 14:24 Joel Madden
Více fotek zde.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Novinky.cz: Paris Hiltonová: Spala jsem jen se dvěma muži

8. ledna 2009 v 14:20 Benji Madden
A kdo jí to má jako věřit??

Skandalistka Paris začala nový rok opět okrašlováním své pověsti. Milionářka s reputací pornoherečky teď tvrdí, že její pohlavní život by mohl být příkladem pro řadu cudně žijících lidí. Ve svých necelých osmadvaceti prý spala jen se dvěma lidmi. A většinu ostatních příhod si vymyslela média, protože ona se s bezpočtem svých bývalých "jen líbala".

Joel leaving Fred Segal (January 7th)

8. ledna 2009 v 14:13 Joel Madden
Více fotek zde.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

ipunk: Rok 2009 slibuje zajímavé novinky

7. ledna 2009 v 14:17 █ GD
Uplynulý rok přinesl mnoho zajímavých událostí i desek. Zatímco události těžko můžeme odhadnout, u nahrávek je to již lepší. A v roce 2009 můžeme očekávat opravdové lahůdky, nakteré mnozí čekají celé roky.

Jednou z takových desek bude jistě nová studiovka Rancid, kteří nechávají své fanoušky čekat již šestý rok. Tak snad to letos vyjde. Podobně jsou na tom i Green Day, kteří desku slibovali už na loňský rok, ale práce na ní se pravděpodobně protáhly...

..Good Charlotte už loni slíbili zaplnit díry po Blink-182...

Zcela opačná situace je u My Chemical Romance, kteří budou muset potvrdit svoji pozici po opravdu úspěšné poslední řadovce "Black Parade". Jejich kolegové Billy Talent už novou písničku ukázali na pražském koncertě a na další se taktéž můžeme letos těšit ve studiovém provedení.

Celý článek s více skupinami najdete na ipunku.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !