Únor 2010

We are the world po 25 letech

4. února 2010 v 9:50 █ GC
Joel,Benji,Nicole a malá Harlow se zapojili i s dalšími hvězdami do hudebního projektu pro Haiti, kterou před měsícem zasáhlo ničivé zemětřesení. 1.února nazpívalo více než 75 pěveckých hvězd v Los Angeles novou verzi světového hitu z roku 1985 We Are The World. Výtěžek z prodeje nahrávky půjde podle producenta Quincyho Jonese na pomoc pro Haiti postižené ničivým zemětřesením.
Singl zazní 12.února během slavnostního zahájení zimních olympijských her ve Vancouveru.
Nahrávalo se v losangeleském studiu Henson Recording, kde vznikla před 25 lety i původní nahrávka. Tehdy před mikrofonem stály také desítky známých zpěváků, například Diana Rossová, Billy Joel, Ray Charles, Bob Dylan, Tina Turnerová, Stevie Wonder nebo Willie Nelson.
Song We Are The World, který napsali Lionel Richie a Michael Jackson, vydělal v roce 1985 více než 50 milionů dolarů na pomoc africkým zemím.
Více fotek ZDE

Original song:

idnes.cz,gcstate.com,youtube.com

© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

iPunk:Fall Out Boy pravděpodobně končí. Ve zlém

4. února 2010 v 9:21 Fall Out Boy

Blíže nespecifikovaná pauza, na kterou se dali po vydání desky největších hitů minulý rok na podzim američtí Fall Out Boy, se v poslední době víc a víc prohlubovala až všechno na "pravou" míru začátkem tohoto týdne v rozhovoru pro magazín SPIN.com objasnil zpěvák a kytarista Patrick Stump. Podle jeho výpovědi a především reakcí na ní to momentálně vypadá, že se multi-platinová kapela z Chicaga nemusí už nikdy vrátit.

"Momentálně nejsem součástí Fall Out Boy. Ale tak nebo tak, tahle kapela tady bude pořád. Steven Tyler už taky není v Aerosmith (legendární zpěvák opustil loni kapelu po dlouhých 40 letech; pozn. red.), ale na jeho náhrobním kamenu o Aerosmith pravděpodobně něco napsáno bude. Jestli ještě budeme hrát nebo ne, to teď nevím. Jestli jo, bude to ze správných důvodů. A jestli ne, bude to ze správných důvodů taky," řekl 25letý hudebník.