Listopad 2010Tehotná Pink čaká dievčatko

17. listopadu 2010 v 10:37 | MatuSka |  Pink
Pink priznala, že s manželom Careym Hartom čakajú prvého potomka. Informáciu, potvrdila v šou moderátorky Ellen DeGeneres. Do štúdia dokonca priniesla ukázať fotografie vyvíjajúceho sa dieťaťa. Podľa lekárov porodí Pink dievčatko. "Moja mama mi vždy priala mať takú dcéru akou som bola ja," uviedla 31-ročná excentrická speváčka. "Bojím sa, že jedna z nás skončí za mrežami," dodala s úsmevom. Pink Ellen DeGeneres vysvetlila, že o tehotenstve veľmi nechcela hovoriť, pretože v minulosti už raz potratila. Okrem toho prezradila, že dieťa si dvojica naplánovala, nešlo teda o náhodu.
No tak za seba im držíám palce...A teším sa ked malá P!nk uzrie tento svet, rovnako ako som bola zvedavá aj na deti Joela.He teraz už môžme len hádať aké meno daj a na koho sa bude podobať, keď pohlavie už vieme...:-)

P!nk v Los Angeles→14.11.2010

16. listopadu 2010 v 10:43 | MatuSka |  Pink
Tak po fotkách nižšie je asi čoraz väčšia šanca na to, že P!nk je skutočne tehotná...
Aspoň podľa fotiek z pláže v Los Angeles(14.11.2010).
Ak mám pravdu povedať, na dieťa P!nk a Careyho som sa tešila už od ich svadby...Dokonalé gény :-).
P!nk pre mňa naj speváčka a Carey...fuuu no aj na teho by som našla pár super slov....
Tak som zvedavá ako nakoniec všetko dopadne....

best bands

Recenze z iPunku - pokud máte dobrou náladu, radši nečtěte

16. listopadu 2010 v 10:29 | Elle |  █ GC
BBJako bažanti mudrovali nad tím, jaké to asi je být slavný a bohatý. Dělali si šoufky ze zazobanců vozících si zadky v luxusních vozech. Svět se ale od té doby hodně změnil a oni se do stejné pozice teď sami dostali. Na vlastní rebelii vychovali Good Charlotte celou jednu generaci teenagerů. Ta na jejich současné velikášství hledí skrz prsty, samozřejmě. Nechápou, jak je možné, že se jejich "punkové ikony" bratříčkují s Pink nebo dokonce s Justinem Timberlakem. Nechtějí jim odpustit přehmat, kterému se už dva roky nadává "Greatest Remixes". Nadšeni nebyli ani z toho, že na aktuální desku "Cardiology", jejíž vydání předcházely nevídané peripetie, museli čekat takovou dobu. Odměnou jim budiž album, jež ani zdaleka není tím nejlepším v diskografii Good Charlotte, a které se ubírá docela jiným směrem, než na jaký jsme byli doposud zvyklí.

iPunk: Natěšte se na krátký film od 30 Seconds To Mars

16. listopadu 2010 v 10:22 | Elle |  █ 30 STM
Rockoví 30 Seconds To Mars pro své fanoušky připravují další velkolepé dílo - tentokrát se bude
jednat o krátký film
s názvem "Hurricane". V rámci čekání na tuto blíže nespecifikovanou podívanou se můžete nabažit alespoň 45 sekund trvajícím sestřihem:

iPunk: Připravte se na vysílání desky My Chemical Romance

16. listopadu 2010 v 10:20 | Elle |  █ My Chemical Romance
Fanoušci ikony moderního rocku, skupiny My Chemical Romance, by si měli zapsat do svých diářů termín 16. 11. 2010. Toho dne, přesně ve 21:00 středoevropského času, bude na oficiálním webu kapely ke zhlédnutí živé vysílání prozatím tajného audiovizuálního díla s tématem očekávaného studiového počinu nazvaného "Danger Days: True Lives Of The Fabulous Killjoys".


Benji and Joel→Junior Sanchez's Wedding

14. listopadu 2010 v 17:18 | MatuSka |  █ GC
best bands
Ako táto fotka ma dostala..bratia Maddenovci v oblekoch, no krása .-)))))