Leden 2011

Oslava 3. narozenin Harlow už proběhla..

9. ledna 2011 v 13:05 | Elle |  Joel Madden
Ačkoli má Harlow narozeniny až 11. 1., oslava se konala už 8. 1. v Tree House Social Clubu v Beverly Hills. Na oslavě byly např. Ellen Pompeo, Jessica Alba nebo Gwen Stefani s rodinami. Hned jak se objeví nové fotky, budete je tu mít:)
best-bands.blog.cz
best-bands.blog.cz
zdroj na fotkách

iPunk: Sólovka Travise Barkera vyjde v únoru

9. ledna 2011 v 12:42 | Elle |  █ B 182
Sólové album bubeníka Blink-182 Travise Barkera "Give the Drummer Some", na kterém pracuje už více než rok, vyjde prostřednictvím Interscope Records 22. února 2011.

Prvním oficiálním singlem, který by měl vyjít ještě v lednu, bude písnička Can A Drummer Get Some, na které Barkerovi hostují rapeři The Game, Swizz Beatz, Lil Wayne a Rick Ross.

Barker zároveň také prozradil, že deska bude určitě obsahovat novou píseň z dílny jeho dalšího projektu The Transplants a také to, že se můžeme těšit mimo jiné i na společnou píseň se zpěvákem Linkin Park Chesterem Benningtonem.

iPunk: Poslechněte si Poslední slova Paramore

8. ledna 2011 v 11:23 | Elle |  █ Paramore
MTV na internetu
čerstvě uvedla svůj pořad "Paramore: The Last Words" (Paramore: Poslední slova) soustředící se na aktuální problémy kolem kapely. Pokud se cítíte nezasvěcení, poslouží vám náš předcházející článek.


GC: Mi Scuzzi, Mi Scuzzi

8. ledna 2011 v 11:15 | Elle |  █ GC
Hey GCFAM! Hope you guys had a great holiday break and a Happy New Year!  We did and now we're ready to hit the road again!  Just wanted to put together a quick video with our upcoming tour dates.  This past summer in Europe was awesome and we can't wait to see all of you at the shows!  We'll have more updates, chats, live streams and of course more GCTV!  But we also have a special surprise we're going to unleash on this tour as well... more on that later. We can't wait to see and meet you all in Europe in a couple weeks.  

Thanks for always reppin' GC!  See you soon. 

Podle dosavadního seznamu to vypadá, že do ČR nepřijedou. Snad na jaře nebo v létě? :(

iPunk: My Chemical Romance - Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys (makrorecenze)

7. ledna 2011 v 18:10 | Elle |  █ My Chemical Romance
Necelé dva měsíce staré album amerických
My Chemical Romance zvané "Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys" překvapilo nejednoho fanouška i hudebního kritika. Proč? Inu, protože tahle kreativní parta dobyla v roce 2006 svět deskou hrající na tenké hranici mezi životem a smrtí, čímž se sami postavili pod obrovský tlak. Celý svět čekal, s čím kapela přijde a když už se zdálo, že je připravený na vše, My Chemical Romance opět šokovali a navázali na báječný úspěch. O tom, že je nové album opravdu dobré, jste se mohli dočíst v naší recenzi, ale protože "Danger Days" zajuali více, než jednoho člena redakce, rozhodli jsme se s vámi podělit i onázory ostatních redaktorů v makrorecenzi, protože nahrávky jako tyto, si to jednoduše zaslouží.

Pokračování na iPunk.

Hayley a Travis z We The Kings

7. ledna 2011 v 18:01 | Elle |  █ Paramore
paramorespain.com

“Break their silence” previews

7. ledna 2011 v 17:59 | Elle |  █ Paramore


Greatest Hits od Good Charlotte už tento mesiac...

7. ledna 2011 v 15:59 | MatuSka |  █ GC
Podľa článku na nme.com by malo Good Charlotte uvoľniť album ´Greatest Hits´ ešte tento mesiac.
Mal by vyjsť 31.1.2011 a obsahovať by mal 16 piesní, vrátane všetkých ich najväčších hitov

Kariéra-klenout zhromažďovanie, povolený na 31. januára, obsahuje 16 piesní, vrátane všetkých svojich singlov k dnešnému dňu.

A tu máte presný zoznam skladieb ktoré sa na tomto albume objavia→

'Little Thin'
'The Motivation Proclamation'
'Festival Song'
'Lifestyles Of The Rich And Famous'
'The Anthem'
'Girls And Boys'
'The Young And The Hopeless'
'Hold On'
'Predictable'
'I Just Wanna Live'
'The Chronicles Of Life And Death'
'We Believe'
'The River' (featuring Avenged Sevenfold)
'Keep Your Hands Off My Girl'
'Dance Floor Anthem (I Don't Wanna Be In Love)'
'Misery'


Všetky najväčšie hity na jednom albume..tak ja sa už neviem dočkať :-) 
Za odkaz na článok ďakujem xDJosh Farro z Paramore: „Zmorfovali jsme v uměle vytvořený produkt major labelu."

6. ledna 2011 v 16:54 | MatuSka |  █ Paramore
Dávam Vám sem celý článok z ipunk.cz, kedže je dlhý tak sa mi ho vôbec nechcelo prepisovať...→

V předvánočním čase zasáhla kapelu Paramore nejtěžší rána za celou její existenci. První větší dohru bude mít incident už pozítří (7. ledna) na stanici MTV, která připravila exkluzivní pořad s názvem "Paramore: The Last Words (Paramore: Poslední slova)". Díky tomuto zavádějícímu názvu je nutno připomenout, že Paramore nekončí, malou smrt, která je stála velké množství fanoušků, ovšem skupina prodělala.

iPunk: 12 zásadních desek, které nesmíte minout v roce 2011!

5. ledna 2011 v 19:24 | Elle |  █ B 182
A zde je ta hlavní z nich, pro nás zajímavá:

Blink 182 - "TBA"
blink182-wall1_2010.jpg

Pánové Hoppus, DeLonge a Barker slibují nový materiál prakticky od doby, kdy během předávání cen Grammy slavnostně oznámili, že přestali trucovat - tedy od února 2009. Touhy natěšených fanoušků doma i za mořem ale nejprve museli ukojit monstrózním turné. Práce na první studiové desce od roku 2003 šly proto stranou. Když k těm všemožným povinnostem přičteme DeLongovu vizionářskou misi, Hoppusovo vzhlédnutí se v práci producenta i moderátora a Barkerovo nadšení pro sólovou práci, nemůžeme se divit, že loňský rok nepřinesl z Kalifornie k uchu posluchače byť jediný nový akord.

Letošek tenhle dluh (doufejme) splatí. "Za posledních několik let jsme si prošli několika dost těžkými momenty, takže máme hodně o čem psát. Neříkám, že to bude temná deska, ale myslím, že bude hodně bohatá a obsáhlá. Máme věci, který zní jako poslední album Blink, máme věci, který znějí jako Blink před 10 lety a taky máme něco, co jsme nikdy předtím nedělali," uvádí o připravované studiovce Mark Hoppus. Blink-182 letos čeká plnohodnotný návrat do světa velké hudby a musejí uspět. V opačném případě si zástupy škarohlídů budou mnout ruce. A že jich není málo.

Vyjde: jaro 2011?

Vydavatelství: TBA

iPunk: Desky roku 2010: Největší zklamání (?????!!!!!!!!)

5. ledna 2011 v 19:22 | Elle |  █ GC
Už je tu zase kritika Cardilogy! Tato deska patří mezi největší zklamání roku 2010 podle iPunk. Každý však ví své...

No, je to lepší než minule, co si budeme povídat, ale časy á la "The Young and The Hopeless" jsou pravděpodobně už opravdu nenávratně sečteny. Maddenovic dvojčata hold už dávno opustila pořádné kytary a zabředla až po krk do vod
elektroniky, hip-hopu a popu. Vzhledem k tomu, že se deska "Cardiology" natáčela kvůli nespokojenosti Good Charlotte s původním producentem nadvakrát a spozdila se tak téměř o rok, se rozhodně čekal heroičtější výkon a minimálně tak složitá a komplexní album, jako je lidské srdce samotné. Místo toho však toto marylandské kardiologické oddělení nenabízí léčbu, ale občasná srdeční selhání. Bohužel, je třeba smířit se tím, že Good Charlotte už zdaleka nejsou to, co bývali, čehož je důkazem i třetí místo v našem žebříčku toho nejhoršího.

Nicole, Sparrow a Harlow na ceste na ihrisko→3.1.2011

4. ledna 2011 v 16:36 | MatuSka |  Joel Madden
best-bands.blog.cz
Síce mi tu chýba Joel ale to nevadí...A ešte niečo, musím priznať (aj ked nie som na deti) Sparrow je čoraz väčší fešák :-)

Další fotky zde.