ipunk.cz:Deska Panic! At The Disco stojí před branami uveřejnění

28. ledna 2011 v 13:40 | MatuSka |  █ Panic! at The disco

Poslední dobou se okolo nevadských Panic! At The Disco začínají dávat věci do pohybu. Naposled jsme tu měli uveřejněný singl The Ballad Of Mona Lisa. Dále jsme vás informovali, že třetí studiovka dvojice upravených hochů z Las Vegas ponese název "Vices & Virtues" - nicméně tato informace je už také ze staršího soudku. Nyní se v podobě pověstné třešničky na dortu můžete podívat na artwork této desky.
"Vices & Virtues" bude první nahrávkou kapely po odchodu kytaristy Ryana Rosse a baskytaristy Jona Walkera - nyní oficiální sestavu tvoří pouze Brendon Urie a Spencer Smith. Nicméně oba sami sdělují, že se to na finální kvalitě desky nikterak nepodepíše. Prvního února očekáváme nálož v podobě videoklipu na výše zmiňovaný singl. Natáčení se zhostí prověřený režisér Shane Drake, za nímž stojí kousky I Write Sins Not Tragedies a Nine In The Afternoon pocházející rovněž z videotéky Panic! At The Disco. Vy si nyní můžete k "Mona Lise" přečíst alespoň text - karaoke verzi singlu vám přinášíme pod článkem.
Po tahanicích o datum vydání "Vices & Virtues" bylo nakonec vybráno 29. března. Třetí měsíc v roce tak bude z hlediska vydávání blyštivých disků s muzikou opravdovým boomem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.