Duben 2011

Joel Madden from Good Charlotte at Justin Bieber Live in KL sings "I Don't Wanna Be In Love"

22. dubna 2011 v 11:24 | MatuSka |  Joel Madden
Nikdy som si nemyslela, že uvidím niekoho z Good charlotte v blízkosti a v priateľskom pozdrave s Justinom Bieberom! Bože toto som asi nemala vidieť! A ako tam ten Justin pobehoval...Hrôza!!!! Stále som bez slov....Takže neviem čo dodať...


Nicole s deťmi→West Hollywood, Kalifornia→19.4.2011

20. dubna 2011 v 19:05 | MatuSka |  Joel Madden


No a ak sa dobre pozriete na fotky, zbadáte štýlové tetovania oboch ratolestí! Už pár týždňov premýšlam čo si dám vytetovať a asi sa nechám inšpirovať :-)
Ak sa nemýlim tak Harlow ma motýľa a Sparrow ani neviem čo ale pristane mu to ;-)
A ešte musím dodať, že Madden junior má tú šatku fakt super...

Benji and Joel→Sydney, Australia→18.4.2011

20. dubna 2011 v 14:36 | MatuSka |  █ GCÁno, áno tá blond girl (strašne mi pripomína kačicu alebo hus) je Benjiho ex Sophia Monk!


Fotka z nového photoshootu

19. dubna 2011 v 21:20 | MatuSka |  █ GC


A máme tu prvú fotku z nového shootu! Škoda, že je len jedna ale aj tak je skvelá!ipunk.cz→Blink-182 do Prahy letos nepřijedou

19. dubna 2011 v 13:31 | MatuSka |  █ B 182
Je nám jasné, že toto vyvolá opravdu obrovské rozhořčení a soucítíme s organizátory, ovšem je to tak - všichni, kdo jste se těšili na červnové vystoupení Blink-182, budete si muset ještě rok počkat.

Oficiální stránky skupiny uvádějí toto:"Je nám to opravdu moc líto, ale musíme celé letošní turné v Evropě posunout. Když jsme jej před rokem plánovali, věřili jsme, že do léta vydáme nové album. Bohužel jsme se ale mýlili. Ukázalo se, že na jeho přípravu potřebujeme více času a že jej nestihneme vydat dříve než ke konci roku. Nechceme se rozjet na turné s dalším "best of", které jste všichni viděli již vloni. I když víme, že naši fanoušci by to vzali v pohodě, my osobně máme pocit, že jim dlužíme zahrát něco nového. Všem našim fanouškům se moc omlouváme a těšíme se na ně příští léto, kdy už jim budeme moci zahrát i pár skladeb z nového alba. Děkujeme za podporu a pochopení. Nové termíny můžete sledovat na našem webu."

Seznam touto zprávou postižených festivalů zahrnuje vedle Hurricane, Southside, T In The Park, Oxegen i letošní ročník Prague City Festival, který se koná 23.června na holešovickém Výstavišti. "Samozřejmě, že nás toto rozhodnutí kapely mrzí. Na druhou stranu jde o poměrně častou situaci, která může potkat každého pořadatele a nezbývá než se s ní vypořádat. Dobrou zprávou je, že skupina za daných okolností vyslyšela naše prosby a pro příští ročník PCF potvrdila účast na páteční termín, kterým bude 29. červen 2012." sdělil za pořádající agenturu PunxNotDead její ředitel Borek Jiřík.

"Bude to jediná šance, vidět nás v Čechách" doplňuje na svých stránkách sama kapela.

Uvolněnou pozici na letošním ročníku se pořadatelé rozhodli obsadit Švédy The Hives, kteří jsou letos legitimním headlinerem zahraničních festivalů a na letošní září připravují k vydání nové album. Část z něj by tak v exkluzivní české premiéře měla zaznít právě 23.června na PCF.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. "Po domluvě s kapelou jsme se však rozhodli skalním fanouškům Blink-182, kteří si zakoupili lístek jen kvůli nim, vyměnit vstupenku na příští ročník PCF. Výměna bude možná od 2.5.2011 do 22.6.2011 v místě zakoupení," doplňuje Jiřík.

Všem ostatním držitelům vstupenek pak pořadatelé nabízejí přednostní nákup lístků se slevou na příští ročníky. Tito zájemci se budou moci registrovat u Ticketportalu od 2.května.
Další podrobnosti budou zveřejněny v průběhu tohoto týdne na www.cityfestival.cz a www.ticketportal.cz.

Billy Talent→F.U.MS show at Toronto’s Opera House

16. dubna 2011 v 17:33 | MatuSka |  █ BTPo veľmi dlhom čase je tu billy Talent...Táto fotka vznikla ešte 26.3. v F.U.MS show at Toronto's Opera House a v celom článku nájdete viac fotiek