ipunk.cz:Sum 41 uvedou zdarma svůj nový dokument

26. července 2011 v 15:20 | MatuSka |  Sum 41
Jeden z nejefektivnějších způsobů jak přiblížit kapelu jejím fanouškům, je video. Sum 41 by mohli vyprávět - jejich kariéru lemuje hned několik DVD, na kterých mimo klipů a živých vystoupení najdete také spoustu materiálu ze zákulisí nebo i osobního života.

Sum 41 byli také jedni z prvních, kteří začali svým fanouškům servírovat zdarma skrze internet vlogy z denního života na turné. Vážnější notu naladili v roce 2005, kdy se vydali do občanskou válkou sužovaného Konga, aby pořídili kontrastní výpověď o úspěšných rockových hvězdách poznávajících odvrácenou tvář světa.

V současnosti pod taktovkou Matta Whibleyho - asistenta a bratrance frontmana Derycka Whibleyho v jedné osobě - můžete na youtube sledovat prozatím nejhojnější a nejpravidelnější relaci, která začala dva roky zpátky spolu s přípravami k poslední desce "Screaming Bloody Murder". Aktuálně má okolo sta několikaminutových dílů.

Za doposud posledním větším projektem kapely byl dokument v naší produkci s názvem "Before the Sum is 41". Do distribuce se dostal zdarma skrze oficiální youtube profil interpreta.

Podobný osud kapela určila i materiálu, který Matt Whibley sesbíral za poslední léta. Ten byl sestříhán v jeden celek a v pondělí 1. srpna se objeví na stejném profilu. Dnes Sum 41 zveřejnili trailer, kde se pravidelný divák setká se spoustou už známých záběrů, ale i s několika ještě nezveřejněnými. Bližší informace budou překvapením, snad jen ještě dodáme možná i směrodatný titul - Don't Try This at Home (Tohle doma nezkoušejte).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čemu dáváte přednost?

Blogům
Webům

Komentáře

1 Cheap Burberry Handbags Cheap Burberry Handbags | E-mail | Web | 3. srpna 2011 v 4:51 | Reagovat

I just wanted to comment & say keep up the quality work.Thanks a lot for sharing. You have done a brilliant job. Your article is truly relevant to my study at this moment, and I am really happy to read it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.