█ BT

iPunk: Billy Talent dorazí v listopadu do Tesla Arény

23. července 2009 v 10:44
V našich končinách velmi populární kapela Billy Talent vydala před deseti dny svou s velkým napětím očekávanou albovou novinku "III" a vzápětí odhalila část termínů světového turné, na kterém bude album představovat. Mezi první porcí zveřejněných destinací nechybí ani naše metropole, v níž Kanaďané vystoupí v sobotu 21. listopadu. Pražský koncert se odehraje v Tesla Aréně, tradičním a oblíbeném stánku pro velké rockové události.

Seskupení muzikantů z předměstí Toronta píše svou historii už překvapivě dlouho - od svých středoškolských let, tj. cca od konce roku 1993. V jejich případě se potvrzuje pořekadlo o trpělivosti přinášející růže - až po devíti letech existence se dočkali větší pozornosti fanoušků a první smlouvy s vydavatelstvím. Další postup byl ale už přímo raketový - po dalších čtyřech letech měla kapela na svém kontě dvě několikanásobně platinová alba a vyprodávala koncerty na všech kontinentech.

Jejímu úspěchu napomáhá určitě i její specifické hudební zaměření - na první poslech ničím nevybočující punk-rock na vlně The Clash, Rancid, Anti-Flag či Alkaline Trio se nápaditě prolíná s progresivnějším rockovým stylem a la Jane's Addiction, Fugazi, AFI nebo At The Drive-In. V České republice se Billy Talent zastaví již potřetí - po předloňském předskakování My Chemical Romance odehráli v červnu 2008 svůj samostatný koncert v pražské Incheba Aréně.

Billy Talent - Billy Talent III CD download/na stažení

17. července 2009 v 17:04
Zde si můžete stáhnout nejnovější album Billy Talent - Billy Talent III (torrent):

STAHUJ TADY!

© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

iPunk. Billy Talent přicházejí s třetím eponymem

27. května 2009 v 17:37
Kanadská čtveřice Billy Talent přichází letos v létě se svým třetím dlouhohrajícím albem. Deska, vycházející opět pod vydavatelstvím Atlantic Records, neponese ani tentokrát žádný speciální název, ale bude obohacena jen o tradiční řadovou číslovku. Po předešlých dvou počinech sáhla kapela pro změnu po slavném producentovi Brendan O'Brienovi, jenž dříve spolupracoval například s Pearl Jam nebo Soundgarden, a nahrála s ním v období od listopadu loňského roku do letošního dubna na střídačku ve dvou studiích v Los Angeles a Atlantě jedenácti-písničkovou nahrávku.

Z té již pocházejí i dva singly - první Turn Your Back, jenž byl vydán již v září 2008, ve kterém hostuje Justin Sane z Anti-Flag a který si můžete poslechnout na myspace, A nově také Rusted from the Rain, který vyšel před pár dny a jehož videoklip jsme vám nedávno nabídli. "Billy Talent III" by měla celosvětově vyjít 14. července (v Austrálii pak 17. července), do té doby se můžeme podívat na tracklist, zmíněný videoklip nebo artwork.

Tracklist:

iPunk: Billy Talent natočili video k novému singlu - přesvědčte se

12. května 2009 v 20:17
Kanadští Billy Talent 14. července vydají svou novou desku "Billy Talent III". Než se tak stane, podívejte se na videoklip k singlu Rusted From The Rain, který byl natočen v dubnu pod taktovkou režiséra Wayneho Ishama.

© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

iPunk: Deska Billy Talent III je hotová

21. dubna 2009 v 16:06
Kanaďané Billy Talent dokončili své nejnovější album, které ponese nikterak překvapivý název - "Billy Talent III". Dílo vznikalo pod dohledem producenta Brendana O'Briena, jenž už dříve spolupracoval například s Pearl Jam, Killswith Engage, The Offspring nebo Rage Against the Machine. Celosvětové vydání novinky je oficiálně naplánováno na letošní červenec.

Pro skalní příznivce přichystali Billy Talent speciální webovou stránku billytalent3.com, kde se postupně budou objevovat informace k jejich nové desce. Stránky budou aktualizovány se sestřihy z nahrávání, fotografiemi nebo pravidelnými články jednotlivých členů skupiny.

Ještě před vydáním alba si Billy Talent naplánovali několik zastávek na především amerických a kanadských festivalech. V rámci Evropy se však zastaví alespoň na Rock am Ringu, jenž se bude konat 7. června v Norimberku v Německu. Poté už bude následovat společně s Rise Against a Rancid koncertní šňůra po Spojených státech.

Skupina ovšem nezahálí ani v těchto dnech, kdy se ve slunné Kalifornii věnuje natáčení videoklipu ke svému nejnovějšímu singlu Rusted from the Rain. Toho bychom se snad měli dočkat ve druhé polovině května.
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Billy Talent přijedou v červnu do Prahy!

31. května 2008 v 14:19
V pondělí 23. června se v pražské Incheba Aréně (dříve "Malá sportovní hala") představí dvě formace, patřící shodně k nejpopulárnějším punk-rockovým souborům současnosti - Billy Talent z kanadského Toronta a Anti-Flag z amerického Pittsburghu.
Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal.
Více čtěte zde
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

In the Fall

22. prosince 2007 v 12:30
Na požádání přidávám jeden text od Billy Talent..
Billy Talent - In The Fall

Nové CD/DVD Billy Talent

17. listopadu 2007 v 16:53
Na konec tohoto roku, přesněji 26. listopadu, si pro nás Kanaďané Billy Talent připravili vydání živého DVD/CD pod názvem "666". Jak bude vypadat obal a tracklist této desky si můžete prohlédnout níže:

Tracklist:

01. This Is How It Goes
02. Devil In A Midnight Mass
03. This Suffering
04. Line And Sinker
05. Standing In The Rain
06. The Navy Song
07. Worker Bees
08. The Ex
09. Prisoners Of Today
10. Fallen Leaves
11. Perfect World
12. Sympathy
13. Try Honesty
14. Nothing To Lose
15. River Below
16. Red Flag

Díky ipunk.cz

Talenti v Praze..

6. června 2007 v 14:31 | ELLík
Další fotky BT z Prahy můžete vidět ZDE[ kliknutím zavřete okno ]

Ben v Praze

5. června 2007 v 16:54 | ELLík
Kliknutím zobrazíte větší formát - Billy Talent

Pár fotek BT :)

2. června 2007 v 5:00 | ELLík

Adlercast 25 - video :)

9. května 2007 v 0:42 | ELLík
YOUTUBE (05:03)

Fallen Leaves - klip

9. května 2007 v 0:36 | ELLík
Fallen Leaves HERE

Natáčení I.alba - BT Extra

9. května 2007 v 0:33 | ELLík
Jak se natáčelo první album, můžeš vidět zde ZDE

Nothing to Loose - klip

9. května 2007 v 0:30 | ELLík
 
 

Reklama