Časopisy Green Day

GREEN DAY v Kerrangu! 09/2010

24. září 2010 v 18:22 | Elle
V novém Kerrangu se nachází 5ti stránkový rozhovor s Green Day. Týká se 6. výročí American Idiot.


greendayauthority.com

Green Day v Kerrangu!

21. července 2009 v 10:22

Green Day - Kerrang & EQ Magazine

25. června 2009 v 18:21

greendayauthority.com
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Green Day v AP Magazine 12/2008

29. listopadu 2008 v 10:17
Na tomto odkazu si můžete přečíst část rozhovoru s Billiem >>. Hovoří tam o novém album, jejich inspiraci a o spolupráci s Butchem Vigem.

Bravo č.25

28. prosince 2006 v 17:36 | ELLík
Headline
V tomto čísle se sešli všechny moje oblíbený slupiny - Good Charlotte (jenom o Joelovi) , Green Day (Billie Joe na Havaii), Panic! at the disco i My Chemical Romance ;)
 • Panic! At The Disco
  Revoluce na rockové scéně! BRAVO se setkalo s kluky ze skupiny Panic! At The Disco a vyslechlo jeden z nejšílenějších příběhů rockových dějin...
 • Billie Joe: V moři řádil víc než na pódiu!
  Čtyři děti a všechny zvládl! Frontman Green Day Billie Joe Armstrong si užíval na Havaji...
 • Velký BRAVO horoskop 2007
  Čeká na Býky žhavá lovestory? Vypraví se Raci na vysněnou cestu? Prožijí Panny vzrušující dobrodružství? Zbaví se Štíři svých zlozvyků? Dostanou se Berani na vybranou školu? Přečti si, jaký osud ti hvězdy na nový rok přichystaly...(je tam i fotka Billieho Joa)
 • a taky : My Chemical Romance * Joel Madden & Nicole Richie *a mnoho dalšího...

Punk Rock Confidential

12. prosince 2006 v 7:21 | ELLík
Zajímavá fotka xD

Green Day & U2 - scan

3. prosince 2006 v 11:51 | ELLík

Dub Magazine

25. října 2006 v 14:26 | ELLík
dubpage1.jpg Click image to close this window
dubpage2.jpg Click image to close this window
dubpage6.jpg Click image to close this window
dubpage5.jpg Click image to close this window

GD Scany :)

25. října 2006 v 14:20 | ELLík
gdewstylesheet4233by.jpg Click image to close this window
kerrangjosarticle.jpg Click image to close this window
bjvoter1[1].jpg Click image to close this window
bj_playlist.jpg Click image to close this window
KRUTÝÝÝ...xD
Click to view full size image

Billieho kérky

21. června 2006 v 10:07 | ELLík
Bravo č.12/2006
Billie Joe Armstrong (34) miluje tetování!
Co ovšem málokdo ví : Téměř všechny kérky frontmana kapely Green Day mají pro něj určitý osobní význam - vyjadřují jeho lásku k manželce a dětem!

Bravo-rozjíždí se revoluce!

20. června 2006 v 10:15 | ELLík
Svojí hudbou vydělává miliony dolarů. Přes to všechno zústal Billie Joe Armstrong punkerem s jediným cílem: prosazovat punkrock!

Je středa, 11 hodin večer. Přestože Billie Joe Armstrong (34) má plné ruce práce se skládáním songů na nové album Green day, sedí teď v jednom malém klubu. Na pódiu je zatím naprosto neznámá skupina a hraje melodický punkrock pro zhruba 50 fanoušků. A co tu dělá Billie Joe? Hledá nové talenty a hledá je právě v klubu Gilman Street Project, který je v jeho rodném městě Berkeley v Kalifornii. Billie Joe totiž není jenom megaúspěšný muzikant- on je něco víc- on je králem amerického punku! Billie Joe je posedlý myšlenkou rozšířit punk! Billie totiž věří, že punk dokáže změnit svět! Že punk jednou dokáže zvítězit nad skorumpovanou politikou. To je hnací silou Billieho snažení. Právě proto neustále hledá nové hudebníky pro své vydavatelství Adeline Records, které založil se svou ženou Adrienne a a jejich přáteli Lynn a Jimem Thiebaudovými koncem roku 1997. " Amerika potřebuje ještě více
provokativních mladých skupin, jako jsou Green Day. Skupin, které svůj názor zpívají. Musíme těm prolhaným politikům ukázat, že si s námi nemohou dělat, cokoli se jim zachce. My, národ, máme moc," tvrdí Billie Joe o cílech své firmy, která mimo jiné vyrábí i cool punkové oblečení. Billie jde ještě dál: " Rozjíždíme od nás z Berkeley novou revoluci proti režimu. Punkrock je naší zbraní proti těm nejhorším a nejnebezpečnějším Amirican Idiots (Americkým idiotům). Hlavně proti americkýmu prezidentovi a celýmu jeho klanu,"vysvětluje rozhořčeně Billie. K jeho objevům patří například skupiny One Man Army: drsní punkrockeři vydali svá první dvě alba "Dead End Stories" a "Last World Spoken" právě u Adeline Records. Billie je pak poslal do Evropy na turné, kde byli celkem úspěšní. Pro Billieho to nebylo překvapení: "V Evropě mají rádi strhující punkrock. Proto tam také tak rádi koncertujeme." Nicméně nejen BJ se stará o nováčky: Mladé hudebníky, co jsou bez peněz, podporuje také Mike Dirnt (34). Ze své restaurace Rudys Cant Fail Café v sousedním Emeryville je zdarma zásobuje obrovskými hamburgery. Mike je spoluvlastníkem lokálu. Je to takový neoficiální domovský klub skupiny. Billie Joe, Mike a Tré tu tráví mnoho času a diskutují s ostatními muzikanty z okolí. Všichni mají stejný cíl: pomocí punku změnit svět!

People

20. června 2006 v 10:12 | ELLík
V novém vidání časopisu People je malá fotka Billieho a jeho syna Joeyho.
Musíte spojit otce s jeho dítětem...
Správné odpovědi: 1 C, 2 E, 3 D, 4 A, 5 B,
Bille a Joey: D3

Starší bravo GD

3. května 2006 v 19:50 | ELLík
Zábava a akce, tak zní jejich poselství, turbo punk je jejich největší úspěch v roce 1994 se jmenuje "Hromada sraček"! Billie, Mike a Tre se s novým albem "American Idiot" opět hlásí o slovo.


"Jsme nejlepší světová skupina! " oznámil v roce 1989 frontman Green Day, Billie Joe Armstrong (33), když skupině vyšlo debutové album "1,039 / Smoothed Out Slappy Hours". Dalších 15 let dalo tomuto kytaristovi a zpěvákovi za pravdu: Američtí punkeři byli sedmkrát nominováni na Grammy, nejžádanjěší americkou hudební cenu. Se svým albem "American Idiot", které vyšlo v září 2004, dobyli Billie a jeho kolegové Mike Dirnt (33, baskytarista) a bubeník Tre Cool (33) první místo amerických hitparád. Koncem 80. let přitom po punkových zmatkářích z ulice Gilman Street v kalifornském Berkeley ani pes neštěkl ! Při jejich 20 minutových live show se jim diváci vysmívali. Punk se svými rychlými dvouakordovými songy byl už od konce 70. let absolutně out. Ovšem Billie a Mike, kamarádi od školky, a jejich partner Tre se nedali odradit. "Rockovali jsme do roztrhání i v tý nejmenší díře", vzpomíná Billie. "Většinou jsme naší hudbou do 15 minut vyhnali všechny lidi ze sálu !". Vše se změnilo v roce 1991: Green Day najednou měli problémy, protože rozdivočelí fanoušci po jejich výbušných vystoupeních nešli domů, ale řádili po městě. Punk se prosadil na americkém západním pobřeží, druhé album Green Day "Kerplunk" vydané v roce 1992 zaznamenalo kultovní úspěch, v roce 1994 potom přišla trefa do černého : cédéčko "Dookie" (Hromada sraček), kterého se po celém světě prodalo jedenáct milionů kusů, se stalo rockovou deskou roku. "Punkrock nikdy nezanikne," prohlásil Billie - a má pravdu ! Nabitá hudba ve stylu Green Day fascinuje i spoustu kolegů z hudební branže. Vypadá to, že i do budoucna se dočkáme nejedné pecky ...
Prostě si to musíte přejet myší =D mě to nejde zvýraznit ,takže tan článek nejde vidět..PARDOOON !!!!

GD in Kerrang !

27. dubna 2006 v 21:05 | ELLík
kerrang4_2kerrang4_11kerrang4_3

BRAVO- Green Day(6.4.06)

9. dubna 2006 v 10:24
Billieho zkrotila Adrienne
 • Problémy s alkoholem a drsná představení!vnitřně vyhořelý a naštvaný na vše kolem.Začátkem 90.let visel život Billieho Joea Amstronga (34) na vlásku.Ale pak potkal Adrienne-lásku svého života...
"Než jsem ji potkal , byl jsem pesimistickej a egoistickej maník"
"Dala mýmu životu smysl-budu ji navždy milovat"říká Billie.
Změna je život.To platí jen pro vizáž.Billie zůstává Adrienne věrný..
S Adrienne..=)
 • 2.července 1994 Billie Joe si bere za ženu Adrienne .Je to láska jeho života.
Green Day v roce 1994 Tady je skupina,když se ještě neznali s Adrienne.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Vidíte ho? Vypadá fakt strašně..Alkohol s ním mlátí..
Tady už to jsou skvělý a vyrovnaný GREEN DAY!!=)
 
 

Reklama