Joel Madden

Joel & Nicole Richie...pche..

28. prosince 2006 v 14:14 | ELLík
Tyhle dvě společný fotky někdo vyrobil - je jasně vyditelný, že se k sobě prostě nehodíí...!!
Kdo máte těsně před jídlem, tak radši nekoukejte na fotku níže! ;D
Kolik asi tak váží ? 30, 40 kg ? No nechci jí křivdit

Něco o Joelovi a Richie...

21. prosince 2006 v 18:00 | ELLík
Maddenův kamarád tvrdí že je rozechvělý okolo vztahu s Richie. Jedna zasvěcená osoba řekla pro Touch Weekly : "Všechno je pořád hodně čerstvé, ale má ji rád!" Richie, která měla poslední veřejně známý vztah se svým kamarádem z dětství Brody Jennerem, se s Maddenem potkala v Hollywoodském baru, Teddy's 2. prosince, řekl pro Us Weekly. Svědek který je viděl spolu řekl : "Nicole se nemohla přestat smát. Nikdy sem ji neviděl šťastnější."
Další noc pár navštívil hotel v Beverly Hills , kde byl Joel velmi laskavý. Další svědek: "Vypadali spolu velmi klidně, nevypadalo to jako první schůzka. Měl okolo ní ruce celou noc a líbal ji na tváře nebo na čelo. Navzdory všemu, Joel to bere pomalu, protože je dobrým kamarádem jejího ex-přítele, Adama Goldsteina." Adam říkal, že to bylo v pořádku, ale ve skutečnosti nechtěl vidět Joela a Nicole spolu.
Tohle je ten Brody Jenner - fakt nechápu proč si jí víc nehlídal..teďka prudí Joela (kterýmu to očividně vůbec nevadí..)
No a pokud se chceš dozvědět něco o Richie, tak klikni-zde (je tam toho fůra)..uvidítë např. jak je strašně vychrtlá, jak se někdy i nevhodně oblíká, jak furt trajdá s Paris Hilton (fůj) a další "milý" věci (jo a na tuhle stránku sem narazila náhodou..neni to tu cíleně :)

Joel a Richie - viděni, jak se drží za ruce..

21. prosince 2006 v 15:11 | ELLík
Madden a Richie viděni ruku v ruce jdoucí po nádvoří..
**Nicole Richie a její nový frajer Joel Madden, byli viděni jdoucí ruku v ruce po nádvoří ( u Chateau Marmont hotel ) v Západním Hollywoodu. Richie, která zrovna jedná o jejím úpadku v kritickém DUI, kde prosazovala koks, tak Madden pije džus. Po dlouhé době, se začnou vášnivě líbat u jejich stolu. Potom si rychle vstanou a jedou lenošit do Teddyho clubu, kde si milující pár (Madden na chvíli obejmul Richie) dopřál nějaké kokteily s Paris Hilton.**
Sorráč za volnej překlad..ale snad jste pochopili o co GO x(

Joel a Richie ve Fred Segal..x(

21. prosince 2006 v 14:53 | ELLík
Joel & Nicole navštívili club Fred Segal
**Naposledy co Nicole Richie jela nesprávným směrem po hlavní silnici, nechala už ježdění (i kvůli Joelovi). Takže to vypadá, že Joel buď má dobrý nebo špatný vliv na ženy. Hádám, že musíme předpokládat, že Nicole má Joela ráda, protože se s ním setkala i v jiné dny na tajné schůzce. Pár přijel do klubu "Fred Segal", a zkoušeli se tvářit, že tam nejsou spolu. Dobře, odpustili si i žhavé líbaní v křoví a úsměvy pro kamery.**
Sorry za volnej překlad..ale fotky mluví za vše..
Není vám z toho zle??

Vzpomínky na Joela & Hilary..:´(

20. prosince 2006 v 17:51 | ELLík
Asi hodně z vás tenhle páreček proklínala, ale našlo še i pár lidí, který jim fandili : to dosvědčuje naše anketa:
Jsou krásný pár...sluší jim to!43 % (0 hlasy)43 %90 hlasy
Vůbec se k sobě nehodí..!!!51 % (0 hlasy)51 %106 hlasy
Nemám na to názor..nevím...6 % (0 hlasy)6 %13 hlasy
Ale ať jste jim fandili nebo ne, tak se stejně rozešli..tak tady alespoň pár fotek, kde vypadájí fakt sťastně a nikdo by neřekl, že se rozejdou. I oni měli svý problémy, jako jejich rozdílný věk a rozdílný styl života, ale vydrželo jim to celkem dlouho (něco kolem dvou let). Co mě ale dost překvapilo, byli články o Joelově nevěře (s Nicole Richie) a jeho opilé stavy... -zde- ...tak pokud máte na to nějaký názory, tak pište a piště ;)
Joel & Hilary spolu po European tour, Los Angeles, CA (12.května 06)
Joel & Hilary nakupují @ Rodeo Drive, Beverly Hills, CA (10.září 06)
Joel & Hilary - procházka u Toluka Lake.
Procházka po Lola, California (11.žáří 06)
Jen tak courají po Beverly Hills, s Haylie Duff (10.dubna 06)

Puzzlíky Joela..

19. prosince 2006 v 15:55 | ELLík

Joel, Santa & Ben

18. prosince 2006 v 14:18 | ELLík

Joel PODVÁDĚL Hilary !! x(

18. prosince 2006 v 7:02 | ELLík
**Objevují se zprávy o tom, že byl Joel před rozchodem s dnes už expřítelkyní Hilary už delší dobu v kontaktu s Nicole Richie. Dokonce se s ní i několikrát vyspal. Všechno vyplívá z deníčku, který si Nicole psala. Tento deníček jí byl odcizen. Mimo jiné také Nicole v pondělí dokonce utrpěla nemalou finanční ztrátu, protože se řítila v plné rychlosti po dálnici přes LA a to ještě v protisměru. Tyto přestupky se v USA trestají daleko přísněji, než kdekoliv jinde.

Hůř to snad ani nemohlo dopadnout. Hilary byla delší dobu podváděna, ani to netušila. Je to už její druhý ex-přítel, který ji podváděl. Doufám že to je i zárověň poslední nevěrný přítel Hil. Tohle si Hilary opravdu nezaslouží... **
hilaryduff.cz
(To sem si o něm fakt nemyslela...můj názor na něj se poněkud změnil, protože tohle je fakt humus!) :´(

Proč se Hil a Joel rozešli?? (jiný článek)

18. prosince 2006 v 6:59 | ELLík
Magazín Star zveřejnil několik důvodů, proč Joel odešel od Hilary. Podle časopisu Star nebyl hlavním důvodem jejich rozchodu věkový rozdíl. Určitý podíl na tom ale měl. Ve skutečnosti to byla právě Hilary, kdo byl zralejší v tomto vztahu. Poslední dobou padalo v tomto vztahu slovo věkový rozdíl docela často. Hilaryn zdroj říká, že to byla právě Hilary, kdo tento vztah ukončil. Joel se podle Hilary strašně změnil. Už to nebyl ten "její vysněný". Jejich životní styly byly a jsou velmi odlišné, tudíž bylo jasné, že to nemůže dlouho vydržet, řekl nejmenovaný zdroj Hilary. "Hilary je filmová hvězda 1.třídy, které velmi záleží na kariéře, kdežto Joel je pravý opak." řekl magazínu Star zdroj Hilary. Dalším důvodem byl údajný Joelův příchod v noci v silně podnapilém stavu. Hilary to hodně rozházelo. Stávalo se to hodně často.

Nyní to vezmeme ze strany Joela:

Joel popírá (nebo si aspoň nechce přiznat), že to byla Hilary, kdo byl ve vztahu ten zralejší. Jejich rozchod ho velmi překvapil, protože spolu delší dobu vycházeli dobře až donedávna.

Co se týče Hilary, stále natáčí v Bulharsku film Brand Hauser: Stuff Hapens. Joel je v New Yorku, kde se svojí skupinou utrácejí, a dále natáčejí videoklipy pro své nové album, které vyjde v březnu.
hilaryduff.cz

Joelův dům..

16. prosince 2006 v 13:42 | ELLík
Tady někdo natočil Joelův barák...je to dost velký, ale pěkný... klikni

Wall Joela

14. prosince 2006 v 18:34 | ELLík

Potvrzeno! Joel a Nicole Richie...:´(

12. prosince 2006 v 16:54 | ELLík
8.12.2006
Koukněte na ní...je ošklivá ( všude sou o ní články , jak je hubená a vypadá jako smrt - omlouvam se jejím fandům, ale je to pravda) !!! Sakra, Hil vrať se k němu!!! x(((

ŠOK ! Nicole Richie a Joel??

12. prosince 2006 v 16:42 | ELLík
Vypadá to že Joel se rychle z toho vzpamatoval...
*Po rozchodu našeho páru Joela a Hilary , se ukázalo, že zřejmě teď Joel Madden randí s Nicole Richie. Jak informoval deník Weekley Madden a Richie byli spolu tancovat (a to těsně blízko sebe) v Hollywoodském podniku Teddy.
Ale ani tam se jejich randění nezastavilo. Ne, Madden a Richie pokračovali i druhý den s Maddenovým bratrem Benjim a jeho přítelkyní (nevim koho tím myslej , možná Sophii ?). Tato nepovedená čtveřice údajně randila u Polo Lounge v Los Angeles.* :´(
Lidi !! vždyť oni se k sobě vůbec nehoděj..!!!!!!!!!!! Je jí sice 25 a je starší než Hilary (takže věk by odpovídal), ale je to kámoška Paris Hilton, což je úplná husa...

Joelda na koncíkách...

11. prosince 2006 v 2:10 | ELLík

JOel s kýmsi...(trochu starší fota)

10. prosince 2006 v 12:06 | ELLík
 
 

Reklama