Joel Madden

Joel ´s gallery ;)

17. května 2006 v 14:59 | ELLík
+ 1 animačka ;)

Joel s Hilary v TV

3. května 2006 v 15:29 | ELLík
Joel s Hilary ze španělské TV

Joel s Hilary 1

3. května 2006 v 15:29 | ELLík
CosmoGIRL! Magazine Hosts Annual Born To Lead Awards

Milášek Joelek

2. května 2006 v 21:33 | ELLík
Taky takovej nevinnej...
Tady je to velkej machr..
Co to na tý poslední fotce dělá..? Je fakt někdy jetej ...ale mooc pěknej !!!!!

Hlášky Joela

28. dubna 2006 v 21:24 | ELLík
"Sakra Benji, kam si mi schoval slipy…..(Benji se směje a ukazuje na sněhuláka venku)….Benji, já tě zabiju!!" =))
"Hey lidi, co takhle jít do ZOO…..(Benji se jen nudně zašklebí)….jo, máš pravdu Benji, na znuděný prase se můžu koukat i doma!!"=))
"Benji je zlé dvojče……já jsem ten hodný!"=)
"Waldorf je pekelně krásné město"…..proč? (Ptá se Benji)…protože jsem se tam narodil já…..ale já taky, ty magore (povídá Benji)…no jo, už není tak krásné!"=))
"Okej pánové…kdo my šlohnul peněženku?"

Dvojka někde na parkovišti

28. dubna 2006 v 16:40 | ELLík

Si kupujou botišky x)

28. dubna 2006 v 16:39 | ELLík

Joel a Hilary v Paříži 2.10.05

28. dubna 2006 v 16:38 | ELLík

Joel s Hilary ♥

28. dubna 2006 v 16:28 | ELLík
Jak se potkali:David Desrosiers(kytarista Simple plan)je pozval na show své kapely. Přesně tam si Hilary a Joel dlouho povídali a vyměnili si telefonní čísla.Pak si telefonovali dlouhé hodiny. "Mluvili jsme o všem. Třeba o tom jak jsem žila v Mexiku a on ve Waldorfu."říká Hilary.
Odvážné námluvy: Asi největší problém jejich vztahu byl věk. Hilary bylo 16, Joelovi 24.Oba měli zlomená srdce a báli se nového vztahu. Pak si ale své city začali uvědomovat. "Nezajímal jsem se o to co řekne tisk. Zajímal jsem se o to co řekne máma."říká Joel. "Nevěděl jsem co mám dělat. Pořád jsem musel na Hilary myslet. Znali jsme se asi jenom tři nebo čtyři měsíce." Po prvním polibku se Joel snažil se svými city bojovat. Snažil se Hilary vyhýbat. "Volala mi třeba třikrát nebo čtyřikrát za sebou. Nezvedal jsem to. Další den přišla a řekla -musíme to vyřešit, mám tě ráda a timhle chovánim mi akorát ubližuješ".vypráví. Od té doby spolu chodí.
"Joel je nejzdvořilejší chlap co znám."řiká Hilary. "Když mám nízko kalhoty a ohnu se, všechno mi vyleze. On si stoupne a kryje mi zadek."směje se Hilary. "Náš vztah se vyvýjí pomalu. Pořád roste. Je to nejzajímavější vztah co jsem kdy měl."dodává Joel.
Navždy věrný:Joel nikdy nepropadl svádění fanynek. "Myslím že je to proto, protože pocházím z rozdělené rodiny. Celý muj život hledám něco stabilního."říká Joel. Bylo mu 16 když jeho otec opustil jejich mámu,Robin, a zbytek rodiny."Podvádění je hnusný. A flirtování je jeho ošklivá sestřenice."prohlásil Joel.
A co dál?"Přemýšlíme o budoucnosti, ale ne o manželství. Takhle jsme spokojeni a jenom doufáme že budem navždycky sťastní."říká Joel.

Joelovo tetování

28. dubna 2006 v 6:50 | ELLík

Fotešky Joela

27. dubna 2006 v 21:43 | ELLík
Obrázek “http://fangoodcharlotte.free.fr/photos/Joel/concert1.jpeg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://fangoodcharlotte.free.fr/photos/Joel/25.jpeg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Hilary Duff and Joel Madden
Obrázek “http://republika.pl/yellowcard/joel-fan.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
klikněte pro zobrazení původního obrázkuklikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
Obrázek
Obrázek
joeljoel
BEST OF GOOD CHARLOTTE !!! JOEL

výroky Joela

31. března 2006 v 16:36
JOel :
"Jsme spolu už od dělohy. Potkali jsme se v děloze." (Joel na Benjiho.)
"Hrál jsem baseball, byl jsem fakt dobrej, kouč si to nemyslel, ale já jo."
"Kdekoliv na noze jsou kosti dost blízko a když se do nich trefíš tak to zatraceně bolí."
"Jo, zranil jsem si prst, nemá někdo náplast?"
"Místo toho chození ven a honění lidí, proč radši nezaložíš kapelu?"
"Jsem trochu zklamaný že Kanada není taková, jak ji popisují v South Parku."
"Ty jsi ta co mi dala ty boxerky? Zajímalo mě odkud jsou, mám je na sobě! I když jinak nemám rád flanel, tam dole je v něm trochu horko, jestli víš co tím myslím...."
"Okay, teď, kdo mi ukrad peněženku?"
"Nechci nikoho vidět, že dneska v noci odejde sám. Chci vidět každýho že je oplodněný."
"Děvko..Je to G a pak zasraný C!"
"Vidíš to? *ukáže do vzduchu* Zima."
"Mám speciální srdce v mém místě pro Avril Lavigne. Teda, mám speciální místo v mém srdci. Jsem nervózní, když mluvím o holkách."
"Benj, měli by ti říkat Feminem."

rozhovor..

30. března 2006 v 20:31
TeenPeople: Good Charlotte jsou na turné se svými kamarády z pop-punkové kapely Simple Plan, jak jste se vůbec dali dohromady?
Joel: Naši starší fanoušci by nás rádi viděli na turné s Green Day a mladší zase se Simple Plan. Jsem v neustálém kontaktu s Billie Joe Armstrongem z Green Day a často jsme spolu mluvili o společném turné. Ale prostě to nevyšlo. Tak jsem se zeptal Simple Plan, co budou dělat na jaře a oni odpověděli "Nic". Je to perfektní spojení podobné muziky.

TeenPeople: Hádáte se mezi sebou, kdo bude mít větší šatnu?
Joel: Tak tohle pro nás nebude nikdy problém! Pokud by kapela tu šatnu tak moc chtěla, tak jim jí necháme. Tím spíš, když je ta kapela Simple Plan - takový milý kluci.

TeenPeople: Proč teď nosíš jenom bílé oblečení?
Joel: Já jsem vždycky chtěl dělat věci jinak. Předtím jsme nosili všechno černé a já jsem prostě chtěl něco nového. Šel jsem svou vlastní cestou. Pokračoval jsem v turné a chtěl jsem být kreativní. Trochu jsem se odpoutal od skutečného světa.

TeenPeople: Mluvíš jako punk-rockový Howard Hughes (skutečný samotářský boháč, kterého hrál ve filmu Letec Leonardo DiCaprio).
Joel: A víte co je na tom zvláštní? Když jsem se na tenhle film díval, cítil jsem se s tou postavou spřízněný. Někdy mi připadá, že mě vůbec nikdo nechápe. Zdá se, že jsem úplně normální, ale v mé hlavě mi koluje tolik bláznivých myšlenek, že si myslím, že by tomu nikdo nerozuměl, kdybych s ním o tom mluvil.

TeenPeople: Ty jsi vlastně byl nějakou dobu na terapii. Pomohlo ti to?
Joel: Pomohlo, ale teď tam už nechodím. Teď se soustředím na psaní dalšího alba. Budeme psát v září a říjnu na turné a chceme začít nahrávat v listopadu.

TeenPeople: Na to, že jsi rocker, jsi velký fanoušek hip-hopu.
Joel: Ve skutečnosti vycházím líp s hip-hopery než s rockery. Spoustu rockerů šlo na vysokou školu a založili kapelu pro radost, jenom aby si zahráli. Já to udělal kvůli živobytí, abych se dostal ze situace, ve které jsem byl. Hudba byla to jediné, co jsem měl. To je asi ten důvod, proč se stýkáme s tolika hip-hopery a proč jsou našimi kamarády. Benji je fakt dobrý kamarád s "the Game", já zase s Pharrellem a s Lil Jonem.

TeenPeople: Chodil jsi v poslední době s někým?
Joel: Ano, mám přítelkyni, ale rozhodl jsem se, že o našem vztahu nebudu mluvit. Někteří lidé mají rádi, když se z jejich vztahu dělá divadlo, ale to já nikdy dělat nebudu. Pokud si se mnou lidi nechtějí povídat o hudbě, pak se s nimi nechci bavit vůbec.

TeenPeople: Tak to je správné. Jsi šťastný?
Joel: Ano, v mnoha ohledech. Smutek mě sice provází na každém kroku, i v těch nejšťastnějších dnech. Ale myslím, že teď jsem šťastnější, než jsem ve svém životě vůbec kdy byl.

TeenPeople: Už jsi někdy přemýšlel o tom, že by ses vydal na sólovou dráhu?
Joel: Nevím, protože Good Charlotte má teď pořád co dělat. Dokud bude naše kapela chtít vydávat desky, je je budu natáčet s nimi s plným nasazením. Nemám žádné plány do budoucna jako třeba Gwen Stefani. Akorát vím, že budu pořád dělat muziku.

TeenPeople: Jak by vůbec znělo takové sólo album Joela Maddena?
Joel: Určitě by bylo spíš jako "I Just Wanna Live" než jako "Predictable" - to znamená tanečnější, popovější. Miluju Gwen Stefani, OutKast, the Faint, the Killers. Já přináším do naší kapely tu "popovost". Někteří lidé se kvůli tomu na nás naštvali, ale to jsem prostě já a já nemůžu změnit, co mám rád nebo kdo jsem.

něco o Joelovi..

28. března 2006 v 19:54
JOEL MADDEN (zpěv)
Datum narození: 11.3. 1979
Místo narození: Waldor/ Maryland
Barva vlasů: černá
Barva očí: hnědá
Zvířata: Cash dogg a Lestat
Oblíbené jídlo: cukroví, sušenky atd.
Oblíbený film: Star Wars
Nejoblíbenější restaurace:Rubio´s (někde na západním pobřeží) a Acme (v Napptown)
Oblíbená zmrzlina: mátová s čokoládovou sušenkou
Superhrdina: Spiderman
další věci které Joel miluje: gel na vlasy, star wars, holky, čistý ponožky, sushi, piercing, tetování,vegetariánský burger
věci co zrovna nemusí: ranní vstávání, deštivé dny, všechny učitele matiky který kdy měl,
Hobbies: sbírání Mcfarlend akčních figurek, čtení, výlety s rodinou a psi
I když je Joel jen o deset minut mladší než jeho dvojče Benji,má úplně jinou povahu.Je to klidný týpek,který v kapele píše texty a zpívá.Kvůli svým ulítlím nápadům a černému humoru mu říkají SICKBOY(neboli magor).Ve svém volném čase nejraději čte.
 
 

Reklama