Paul Thomas

Paul: Y'all are crazy down south!!

7. května 2008 v 15:13
Tady je vzkaz od Paula - nechce se mi tentokrát ani překládat, tak pardón..
We just played the Sun Fest in West Palm Beach, Florida and the Craw Fish Fest in Jackson Mississippi. Both of these shows were really good. I totally dig West Palm. It has a good vibe and the weather was nice when we were there. The show totally kicked ass.

Paulova odpověď na komentář

18. dubna 2008 v 15:13
Paul zase napsal na oficiálky. Odepsal na další komentář, který se mu zdál být zajímavý. Druhá část mého překladu je trochu divná, to přiznávám. No nějak mi to nešlo - snad to všechno pochopíte..
Nesnáším, když lidé ze mě dělají vola. A tahle dívka ho ze mě udělala. Koukněte na to. "Jsi tak sladký Paule!!!! Minule jsem tě viděla v Římě a byl jsi skvělý!!!! nemusíš nám říkat o svém životě, ale když odpovídáš na otázky ohledně hudby nebo mluvíš o tvém bratrovi, tak nám říkáš trochu i o svém životě ale je to cool, protože to není tak nudné a jsi fakt sladký když tak o tom mluvíš!!!!"
Ta tomu teda dává. Jsem sladký:) tak vtipné. Mám rád tu holku. "Zrealizujme to", tak tomu říkají na ulicích. Prosím uvolni to své znevažování a vytkni něco mému hloupému malému mozku, když myslíš, že to potřebuju. Moje nadřazené schopnosti mi dali celkem velké ego a to občas potřebuje pochválit. Leckdy to dám v blogu najevo, ale má pravdu. Pravděpodobně skončím povídáním o mém osobním životě. Řekla mi to a já to respektuju.
GC vám dávají lásku.
Paul Bassmaster 5000
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Q & A (otázka a odpověď)

17. dubna 2008 v 12:50
Dobrá otázka: Jaké skupiny jsi měl rád, když jsi byl mladší? nebo jaký druh hudby?
No myslím, že jsem začal s mým bráchou. Je o 5 let starší než já a sdíleli jsme spolu pokoj. Mohli jsme zápasit a kdokoli vyhrát a být ´KRÁLEM POKOJE´. Což znamenalo že ten, kdo byl králem pokoje měl kontrolu nad stereem a TV. Tím, že byl starší, tak jsem nikdy nevyhrál. Takže jsem poslouchal všechno, co poustěl. Byl hodně výstřední, takže nepouštěl normální věci. Zde je seznam hudby, kterou jsem poslouchal nejdřív.

Rigor Mortis, Flotsam & Jetsam, Megadeath, Skinny Puppy, Dead Kennedy's, Sex Pistols, Bauhaus, Pixies, Violent Femmes, D.R.I, Joy Division, The Dead Milkmen, Overkill a hodně dalších skupin, se kterými rodiče nesouhlasili.
Když jsme se přestěhovali pryč a já musel rozvíjet své vlastní zájmy, zvolil jsem něco tradičnějšího. Poslouchal jsem skupiny jako Nirvana, Pearl Jam, Green Day, Pink Floyd, The Doors, Weezer, NIN, Ministry, The Velvet Underground, Rage Against The Machine, Tool, Jane's Addiction, Morphine, Bjork, Deftones, Primus, The Get Up Kids, Beck, Alkaline Trio a Jawbreaker.
Neměl jsem rád Hip Hop do roku který, "Enter The 36 Chambers" (?) od WuTang. Od té doby to byla pro mě další inspirace. Dostali mě WuTang, Notorious B.I.G., Mobb Deep, Nas, Snoop Dogg, Dr. Dre, Bone Thugs N Harmony, Project Pat, Mystikal, Juvenile, 2Pac, The Fugees a různé další songy odtud a odtamtud. Je těžké najít rapové CD, které je dobré od začátku do konce.
Když jsem byl starší, naučil jsem se oceňovat i starší věci jako: The Beatles, David Bowie, Bob Marley, Al Green, Beethoven, Bach, Mozart, Leadbelly, Patsy Cline, Johnny Cash, Frank Sinatra, a The Gladiators.

Teď hlavně poslouchám ´Indy skupiny´. Moje nejoblíbenější je Cursive. Taky mám rád Pinback, Push To Talk, Nightmare Of You, Manu Chao, Quadro Nuevo, Interpol, a Bloc Party. Mohl bych doporučit vyzkoušet všechny skupiny, které jsem poslouchal na tomto blogu, pokud byste chtěli. Možná si nebudete jisti, zda se vám něco líbí, nebo ne. Děkuju za otázky. Budu odpovídat dále. Lidi, jste super a já vás miluju.

Paul

GC od roku 1996
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Vzkaz od Paula z ofišek

16. dubna 2008 v 7:14
Zpět ve Státech
Neexistuje nic stejného jako strávit měsíc v cizině koncertováním a pak příletět do New Yorku. Ani byste nemohli poznat, že už jste v USA, protože každý zaměstnanec na letišti má silnější přízvuk než lidé v cizích zemích, ze kterých jste teď přijeli. Pořád mě to rozesmívá. No, takže jsem zpět a už jsem dokonce jedl mé nejoblíbenější americké jídlo..japonské a mexické. V Evropě tohle nemají. Ale dělají tam dobré pivo.
Každopádně teď zkouším napsat blog a je těžké myslet na to, co říct. Mohl bys si tu sednout a povídat vám o mém osobním životě, ale tohle není moje povinnost. Promiňte, takhle se teď cítím. Tak udělejte mi laskavost a odpovězte na tenhle blog s otázkami, na které byste se rádi zeptali. Odpovím každému, kdo bude mít praktické a vhodné a duchaplné otázky. Zní to jako dobrý nápad?
Jestli ne můžu tu začít mluvit o hudbě, filmech, jídlu a video hrách. To je to, o čem rád mluvím vždycky.
Doufám, že se máte dobře.
Paul
GC od roku 1996
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Vzkaz od Paula

9. dubna 2008 v 18:00
Už máme za sebou jedny z nejlepších show na evropské půdě. Výlet byl fakt pěkný, protože jsme se odvážili na nové území. Hráli jsme v Estonsku a Praze poprvé. Miluju ježdění na nová místa. Na těch už známých místech to byla šílené, protože jsem viděl, jak dlouho jsou fanoušci na nás schopni čekat. Zastavíš se a říkáš si "wow, tyhle lidi nás poslouchali už od začátku a byli s námi vždycky. A teď se s námi setkají?" Je to velmi zvláštní jak tahle skupina zaujala lidi na celém světě. Byli jsme děti které nechtěli normálně pracovat!!
Každopádně teď kličkujeme kolem UK. Vyprodané koncerty v UK jsou vždycky úplně bomba. Vážně lidi, vy vládnete. Nemůžu se dočkat až si to celé zopakujem.
Uvidíme se v Americe!!
(jenom mi přijde divný proč Paul říká ´v Estonsku a Praze´..mixuje stát a město! neplete se mu ta Evropa trochu? doufam že mě chápete jak to myslim:D)
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Nové fotky z Paulova MySpace

6. dubna 2008 v 9:15

Vzkaz od Paula, fotky, zasnoubení..

2. dubna 2008 v 19:04
Být znovu na tour je skvělé. Začali jsme v Jižní Africe a potom jsme jeli do Evropy. Jižní Afrika byla fakt cool. Když jsme hráli s Muse a Korn, které mám moc rád!, bylo to fakt něco, protože jsme byli v safari na MTV Diary. Během točení jsme se všichni setkali s gepardem. Bylo to skvělý. Jsou to takové velké kočičky. Velmi hlasitě vrněli a líbilo se jim drbání.
Teď jsme v Evropě a brzy pojedeme do Anglie a začínáme se pořádně rozjíždět. Spolu sme udělali setlist který je pro mě asi nejlepší ze všech. Zkoušíme to trochu změnit. Hrát třeba víc starších songů a tady některé covery z nového alba. Měli by jste to vyzkoušet.
Peace Out Baby
muž, mýtus, legenda
Paul Thomas
! Paul se zasnoubil se svou přítelkyní Dianou. Takže velká gratulace!! za to díky gcstate.com
© Pokud máte zájem kopírovat tento článek - prosím se zdrojem !

Paul: Nehoda na pódiu..

10. října 2007 v 15:22
Člen rockové skupiny Good Charlotte, Paul Thomas, který spadl minulou noc z pódia v Brisbane, si vážně zranil kotník, a přesto pokračoval hrát až do konce show.

Americká skupina teď nyní v Austrálii propaguje své nové album, Good Morning Revival, a naposledy vystoupila v Brisbane Entertainment Centre.
Však za krátkou dobu, Paul Thomas, basák skupiny stačil spadnout z pódia a vážně si vymknout kotník.
Wendy Tucker ze Sony BMG, řekla, že byla na koncertě, když se nehoda stala.
"Byl to docela dost ošklivý pád, během asi druhé nebo třetí písně. Paul vstal a pokračoval ve hraní."

Fiona Lakin z Michael Coppell Presents (doprovází kluky při tour) řekla, že Paul ´přeskakoval´ pódium, když se nehoda stala.
Potom Thomas pokračoval - sedl si na židli s kotníkem ovázaným ledem, řekla.
"Potom ho vzali na rengen do nemocnice, a tam mu řekli, že kosti nejsou zlomené. Následující show už by měli jít podle plánu.."

Good Charlotte bassist Paul Thomas (far right) injured his ankle in Brisbane last night.

Zprávička od Paula..

30. srpna 2007 v 17:48
Live Songs
Current mood: cheerful
Hey Everybody. Hope you guys like the live track of Victims Of Love. We aren't doing it professionally. We are actually just running a mix from the mixing board straight into Garageband on a Mac computer. It's a really great easy way to record your shows. The sound quality is nothing to poop your pants over, but now we can put up live songs a lot more frequently on the websites. Just a little info that I thought you would enjoy. Much love to all.

Paul

Paulík na MySpace!

25. června 2007 v 18:14 | ELLík
..nová fotečka, kerou si dal Paul na profil..

New Paul´s pic

22. června 2007 v 12:21 | ELLík
Paul si přidal další pic na svoje MySpace..

Paul & fans

24. května 2007 v 19:57 | ELLík

Paul v Paříži..:)

23. května 2007 v 21:54 | ELLík
O_o

Fotky z Paulova MySpace :)

22. května 2007 v 16:25 | ELLík

Paul s fan..

21. května 2007 v 18:25 | ELLík
..před koncíkem v Bruselu :)
Hezkej xichtík :P Jo a chci taky toho boxeraa x(
 
 

Reklama